ИскАх да го махна, но нямах желание

Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1105 пъти

Re: ИскАх да го махна, но нямах желание

Мнение от ljuboznatelna »

elmaz, край, няма място! Въпреки това е запазил от лятото две растения в Братаница, хайде, едното е топка, но другото е изправено растяща ела ли, смърч ли, нещо такова. (абиес нормандиана фастигиата трява да е, но не намирам снимка, затова си мисля, че може и да бъркам)
Аз съм си заплюла два храста за махане. Единия е евонимус, вече много нападнат от въшки, омръзна ми да пръскам по пет пъти на сезон. Другото е една много прозаична лоницера пелиата, и там голямо стригане пада да я държа топка. Обаче за дърво нямам място :hmmm:

Аз по черничево време най-лесно намирам място за паркиране, когато плащам телефона. Има една черна, като започнат да капят, под нея винаги има свободни места, иначе е мисия невъзможна. Моята кола и без това е лилава, мога да се прежаля за 10 минути :D

Плачеща имам, черна. Почти нищо не остава за земята. Метър и петдесет е.

Забравих да ви покажа церциса си. На 8 години е. Имах голямо желание за това дърво, големичко го насадихме, но на мястото, което още не беше оградено. И едни хлапета прилагали бойни хватки, бяха изпочупили всички овошки и церциса. Той е бил и леко загнил някъде, иначе си беше бая дръвче. Овошките превързахме и се възстановиха, но той не. И съответно при друга концепция там беше запълнено с дървета. Обаче церциса пусна издънки, и аз как да ги убия, а и толкова го харесвам. Стрижа го зверски два пъти на сезон.

Изображение
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2482
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 982 пъти

Re: ИскАх да го махна, но нямах желание

Мнение от gevkati »

Лелеееее, красавец! Аз сега прохождам с церцисите: имам един от есента и чакам друг всеки момент.
Този от есента си е гола пръчка.... дано е жив!
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1105 пъти

Re: ИскАх да го махна, но нямах желание

Мнение от ljuboznatelna »

Някакви специални ли са? Защото нали знаеш какви стават?

Изображение
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2482
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 982 пъти

Re: ИскАх да го махна, но нямах желание

Мнение от gevkati »

Есенният е Ruby falls , а очаквания- Covey. Би трябвало да са по-‘обозрими’ от този. Ако не, местене или вадене.... аз съм маратонец в местенето :lol:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1105 пъти

Re: ИскАх да го махна, но нямах желание

Мнение от ljuboznatelna »

Погледнах ги, май няма да ти се налага да местиш :)
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”