СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

МГХ написа: Ное 13, '18, 11:09 Август, суша, жега и нали съм си комбинативна ... накарах ММ да ги ... препикае. Така изгасихме пожара...
:lol: :lol: :lol: Мамууу! Адски ценен опит споделяш, адаш! Ка да не се сетя досега :ufff: Това е гениална иновация! При следващия пожар ще я приложа, надявам се не е патентована!
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Tanet »

milena02 написа: Ное 13, '18, 10:48 :lol: :lol: :lol: Танче, ама на бас, че не си палила косата на приятелка?
Милен, на приятелка не,но на непознта... Великден, църква във В.Търново, гъчканицата е такава,че игла няма къде да падне. Всички ипо една свещ и не знам що се тъпчем в църквата като навън е топло и приятно. Пред мен е жена със скъпо палто, яко тупирана и фиксирана с лак. Говори си с приятелка за тоалета на дъщерята на предстоящия бал-нищо общо с Христос и прочее. Аз съм наясно ,че трябва много да вимавам и съм сложила ръка пред свещта си. Да ама тълпата се бута сякъш безплатно олио ще раздават, някой ме лашна отзад, в същото време жената си отметна главата назад иииии топиарията лумна сякъш свещения огън слезе отгоре и. Настана хаос, писъци , клетви що не внимавам и на какво прилича това и гасене с голи ръце. Е, познай дали влизам в църква по Великден вече.

Пък бретона и веждите ги изгорих опитвайки се да разпаля така ненавижданата от мен печка с брикети, с твърде показателното име "Чудо".Чудо ама кат взме да връща пушек през всичките си отври за долно, горно и на знам какво още горене, ти иде да се обесиш. Отварям аз да постъкна матриала и за по-бърз ефект наливам нафта. Знам,че парите и се подпалват и предвидливо седя настрани и чакам да пламне. Да ама нещо се бави това запалване, уж леекинко надниквам над казанчено и лууум в лицето ми избухва огън, а с държаното в ръката канче с нафта оплисквам порядъчно стената. Еееех как я мразя и до днес тази печка.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8497
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 837 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Shami »

Като сме на тази вълна и аз да споделя една,две случки. :lol:
Пожарът става август месец,баш в най голямата жега.Аз съм млада булка с първо дете на 7 или 8 месеца,при това болно от вирус или от зъби,но с висока температура.Живеехме със свекър и свекърва и малката сестра на ММ в една къща.Вечерта някак успявам да приспя детето и аз уморена,едва съм заспала към 10 и 30 някъде отварям очи от някакво тропане.Надигам глава и сънена още забелязвам свекървата по нощница грабнала един чехъл и се качила на едното ъглово легло,че нямахме спалня и бие с чехъла по стената.Каза ми само,бързо да ставам и да взимам детето ,че има вънка пожар,запалил се съседът ни.Излизам аз бързо,естествено грабнала детето по пижама и гледам
Свеки по кратки гащи ,грабнал маркуча ни и полива на оградата фургона на комшията,а той гори яко.Силно налягане на водата,лятото,август в жегата при нас е мечта,и свеки все едно не полива с вода ,а пикае в огъня.
Сега да кажа две думи за съседа,купи тогава местото в съседство от нас от Свекървата и си докара един дървен фургон,че да живее там,докато бутне и направи нова къща.Лепна фургона като ограда отстрани и по нататък мрежа.Обаче пияндурник и като такъв веднага се надуши с останалите такива в квартала и тази групичка се запиляла да пие нощес в съседство.Преди това,цял ден заварявали с машини някакви железа във фургона и от жегата лумва дървото,поне така ми го обясниха,Но за капак на всичко това,вътре се мъдрят две огромни газови бутилки с неизвестно количество газ.
Народ се събра за минути,но неможеха да влезнат ,съседът го нямаше ,а пък нашето кучe за беля голям вълчак беше отвързан и зорко стоеше на портата ни.Как съм го вързала не помня,но беше на живот и смърт,но така успяха да влезнат хората,пожарът се виждаше отдалеч и се вихреше яко.Почнаха да горят и дърветата и храстите отстрани,направо си идваше към нашата къща,разстоянието беше много малко.Отвсякъде се носеха кофи,но вода нъц,налягането слабо и църцори.Наизвадиха се лопати,почнаха да хвърлят пясък ,добре,че имаше такъв,беше приготвен за строежа.Добре,че имахме и порта между двата двора,че да навлизат всички.
Момент само да залея мусаката и ще доразкажа историята. :hihihi:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8497
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 837 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Shami »

От горната ни страна пак съвсем нови съседи,майка,останала самотна с две големи момчета,та и те грабнали две кофи,но едната пълна с някаква течност,антифриз или нещо подобно,но силно запалително,добре,че се осъзнаха навреме,че в суматохата последва и вътрешен техен семеен скандал.Доста народ се събра ,познават ни в квартала,с ММ сме израсли в съседтство ,но от два враждуващи рода,от време оно и като Ромео и Жулиета едва се оженихме, та сватбата ни беше всенародно квартално празненство :lol:
Сестрата на ММ била на полянката отсреща,крила се с приятелки да пуши,оттам и те съзряли пожара и помислили,че ние горим.То всички хора мислеха,че точно ние сме се запалили ,чак като влизаха виждаха фургона на новия съсед.Естествено от всякъде звъняха на пожарната,мен с детето се опитваха да ме евакуират във една далечна съседка,че се очакваше гръм,казаха ми да си взема само най важното.Но аз пък доста време не се давах,как ще зарежа видеото и телевизора купени с парите от сватбата,обикалях в кръг наоколо. :lol:
Както и да е,пристигнаха групата пияндурници,били в съседство и един от тях пък на всичкото отгоре и бивш пожарникар.Та бързо се съблече гол до кръста,пъхна се в фургона и измъкна двете бутилки с газ ,всичко стана шеметно бързо и преди да пристигне пожарната.
Значи казвам ви,като пристигна пожарната,всичкият народ се покри в дън земя.Естествено една голяма част бяха у нас,на кафе,приказки,залегнали ,на тъмно,да не се види отвън,че трябвало да се плати на пожарната,всичко се покри :lol: Фургона беше изпепелен,но поне не стигна пожарът до нас.Сега, мине, не мине и съседите си припомнят,като викат,помните ли кога се палихте,пак са останали с това впечатление,че ние сме горели.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 87 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от libra »

Moля ви се ,разказвайте само смешни случки,не много страшни !
И аз имам запалвания ,но на единични пържолки и пиле,което трябваше да е печено,но не чак овъглено.
При печенето на пилето трите жени в къщи се захласваме по концерт на Емил Димитров.Като отива майка ми в кухнята ,какво да види -пламъци излизат от вратичката на фурната .
При печенето на единичната пържолка се задейства пожароизвестителната система и дойде СОТ-а в новата къща. Втора пържолка-пак идва СОТ-а .Потънах в земята ,почнах да се оправдавам,че само за втори път ям пържоли. И след този случай изключихме пожарните датчици.
Мъжът ми също е палил пържоли,но с пристигане на пожарна .Звъни се на вратата,излиза той да отвори и вече в коридора много бързо загрява кой идва.Отрекъл от неговия апартамент да излиза ,какъвто и да е пушек.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10108
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1028 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от МГХ »

milena02 написа: Ное 13, '18, 11:34
МГХ написа: Ное 13, '18, 11:09 Август, суша, жега и нали съм си комбинативна ... накарах ММ да ги ... препикае. Така изгасихме пожара...
:lol: :lol: :lol: Мамууу! Адски ценен опит споделяш, адаш! Ка да не се сетя досега :ufff: Това е гениална иновация! При следващия пожар ще я приложа, надявам се не е патентована!
Давай, може. Само трябва да има мъжко с теб.Иначе не става. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Естествено! За какво ми е цистерна без маркуч! :angelche:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2587
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 750 пъти
Получил благодарност: 732 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

Малко да сменя така страшната тема за пожарите...
Аника написа: Ное 13, '18, 23:08
dal написа: Ное 13, '18, 22:36 Само да кажа, за увеждане рози за хоризонтиране и резитба, нали имате четка с дръжка за метене, вдигаш и с четката прекарваш розата и леко сваляш ръката дето държи четката, розата е под четката а на четката космите сочат малката и голема та мечка 😆😆
Представите ли си го 😅
Не :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

:lol: :lol: :lol: :lol: Не мога дума да кажа! Класик! Класик е Дал! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2587
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 750 пъти
Получил благодарност: 732 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

milena02 написа: Ное 13, '18, 10:31
Лакомник написа: Юни 6, '18, 16:42 Много вярно!Боя се,че съм зациклила някъде в кубизма/в шантавата му част,ако има и друга/,дето се чудиш защо ухото е позиционирано малко по -долу от гърба!Пикасо....без да се лаская.Отплеснах се
Райне, княгиньо (щото Графиня вече си имаме), за нас е чест да те приемем във висшето си общество! Не му намирай кусури на Пикасо! В кубизма благината е, че както и да насадиш гайлардиите, пак ще удушат ехинацеите и където и да боднеш една роза, наесен пак ще я местиш! Гледай на нещата като артист! На мен ми е никнала чушка в балконските петунии. Отгледах си я, опекох я и я изядох! На това ние, творците, му викаме пърформанс, много е модерно.
Миленкаа, аз предлагам да ни спестиш малко труд и направо да си копираш мненията тук :lol: :lol: :lol:
Като художник и съпруга на истински художник, :mrgreen: , мога да потвърдя тази така модерна и така непонятна за мен дефиниция - пърформанс... :lol: :lol: :lol:
Следващия път може да разшириш и задълбочиш идейната същност на този оригинален пърформанс с един пожар по време на печенето на чушката, която междувременно да се окаже силно люта и бълваща сълзотворен газ преди момента на пълното си овъгляване :srofl: :srofl: :srofl:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”