СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнениеот Малката Ида » Сря Ное 29, 2017 3:21 pm

Гео, граф написа:
За този компромат иде реч 8-)

Хахаха,именно :sgiggle:

Пуканкииииии,пуканкииииии! 8-)

Изображение
Обичам да обичам!

"...все пак някой трябва и да дава, за да има за вземане"

Има хора уютни като дом...Прибираш се в сърцето им и разбираш... "У дома съм..."
Аватар
Малката Ида
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 45

Мнениеот marillia » Сря Ное 29, 2017 5:26 pm

Гео, граф написа:
libra написа:... На ММ вчера му показах ,че има божури по 25 000 Е и той проумя колко евтино съм му излизала до сега и колко съм скромна и сговорчива. :angel2:

Охххххххх, :lol: :lol: :lol:
И на calico бързият божур много ме разсмя! :lol: :lol:
Аватар
marillia
Виенско кафе

Години: 37

Мнениеот Силвия » Сря Ное 29, 2017 9:40 pm

:lol: :lol: :lol:

Тутти написа:Аз също като calico нищо компроматно не видях. Дори да бях видяла, нямаше да се сетя да ги отбележа, защото всички масово се прегръщаха и целуваха и понякога цвилеха, това си беше нещо като фон. Освен това компромата е чудесна реклама, стига на отразения субект да не му пука. Става винаги забавно.
Ама на wenche много й прилича ролята на припаднала дама, тя има стилно поведение. Затова й дават луковички, как не ? А аз като не мога като истинска дама да припадна, компромати не ме плашат нивга, и лале не получих...ама нищо де...
:lol:
Силвия
Кафеджия/Кафеджийка

Мнениеот лалесъм » Чет Ное 30, 2017 6:48 pm

ravik написа:Планирам някои промени по форума следващите дни и поради тази причина на моменти форумът няма да бъде достъпен.

libra написа:Ние много дълго с паднал биберон не можем да стоим,почваме да рИвем.Имай го предвид.

ravik написа:Ще внимавам. :lol:
шаренийка-НаТуриЙкА
А цветята съществуват не само за хората
Аватар
лалесъм
Кафе машина

Мнениеот milena02 » Пет Дек 01, 2017 9:48 pm

Хайде и Господинов печели кексче за фундаменталния си принос в теорията на колористиката :lol:

gospodinov написа:Какъв цвят е Джулия роуз - тъмно-сиво, небесно кафяво :hmmm: ?
Аватар
milena02
Кафе машина

Години: 46

Мнениеот Силвия » Пет Дек 01, 2017 10:06 pm

GIOIA(Джоя) написа:Одеве ravik ме прекъсна.
Ама да ви кажа,видях че Миленка разхожда Жоро Лалето по масите с един фотоапарат и помислих,че нещо е закъсала и решила да изкара някой лев,нали Лалето е звезда :o ама нашата маса я пропусна,сигурно е решила,че не сме неплатежоспособни :hihihi:
А то каква била работата :nod:
Силвия
Кафеджия/Кафеджийка

Мнениеот Гео, граф » Пон Дек 04, 2017 12:08 pm

milena02 написа:Леле, пак се намърдах в тая тема, не е за вярване! Обаче, открих невероятна рецепта за сладкиш с изостанали от есента круши. Отнема точно 10 минути приготвянето и после 30 минути печенето. И е вкусно. Значи! Слагате си фамилните перли на изящното вратле и правите само това:...........

И най-важното - ти си с перли, маникюрът ти е запазен и прическата - непокътната.

calico написа:Боже, сега и перли трябва да търся, освен круши. и маникюр също... :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Човекът е като роман: до последната страница не знаеш как ще свърши.
Иначе и не би си струвало да го четеш"

Евгений Замятин

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Години: 54

Мнениеот Nini » Вто Дек 05, 2017 6:56 pm

За розите, отново :lol:

Krasiyana написа:Как защо що точно таз, бе Фани! :dovolen: Ти кога се жени що точно тоз мъж избра, а!!! Я виж какъв избор има - височина, цвят и всякакви размери, и със сходни фаци и качества! :hihihi: Аз трудно се отрезвявам и за розите, и за божурите, и ... за мъжете! :hmmm:
Като пламне искрата веднъж, това ще да е! Любов е това - необяснима и невероятна! :liubov2:
Nini
Кафе машина

Мнениеот Lalel4e » Вто Дек 05, 2017 7:06 pm

milena02 написа:Леле, пак се намърдах в тая тема, не е за вярване! Обаче, открих невероятна рецепта за сладкиш с изостанали от есента круши. Отнема точно 10 минути приготвянето и после 30 минути печенето. И е вкусно. Значи! Слагате си фамилните перли на изящното вратле и правите само това:...........

И най-важното - ти си с перли, маникюрът ти е запазен и прическата - непокътната.

Само на прическата не беше ми се отразявало правенето на сладкиши досега... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Заинтригувахте ме - в коя тема е това? На мен ще ми отнеме 10 минути само да измия и обеля крушите. Или се слагат цели?... :swonder:
:ovtza:
Аватар
Lalel4e
Двойно кафе

Мнениеот calico » Вто Дек 05, 2017 7:17 pm

Лалелче, не ми казвай че досега си пропущала една основна тема във форума- "Какво сготвих днес"
тази тема се чете даже и от тия дето не готвят :mrgreen:, нямат цветя, нямат хоби и пр. :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман

Години: 65

Мнениеот Lalel4e » Чет Дек 07, 2017 12:56 pm

calico написа:Лалелче, не ми казвай че досега си пропущала една основна тема във форума- "Какво сготвих днес"
тази тема се чете даже и от тия дето не готвят :mrgreen:, нямат цветя, нямат хоби и пр. :angelche:

Тия дето нямат цветя и нямат хоби може да я четат, но аз там - НИВГАШ!!! Не само че мразя да готвя, ами мразя и да ям и да спя и всички подобни зависимости, които ограбват основната част от денонощието и изпиват творческите сили на целеустремените!!!

Готвя по принуда, с голяма досада, винаги оглепвам нещо, но накрая в 99% от случаите стават страхотни неща, тъй като не мога да избягам от собствената си природа - каквото правя - рисувам ли, готвя ли, пък ако щеш и до тоалетна като ходя... трябва да го правя съвършено (доколкото мога). По тази причина скоро установих, че съм ги разглезила мойте момченца съвсем и хептен неосъзнато и непредумишлено. При всичките ми опити да ги отглеждам спартански, оказа се, че като манджите на мама никъде няма и са станали капризни :evil:

С това 'готварското' ми участие в тоя форум приключи.

П.П. Правенето на соленки, сладки и сладкиши - всичко онова, което е за ядене, но не се определя като 'готвене' - правя и консумирам с удоволствие, но това е едно от хобитата за след пенсия, когато ще имам време, да даде Господ живот и здраве само!
Аватар
Lalel4e
Двойно кафе

Мнениеот Lalel4e » Чет Дек 07, 2017 12:58 pm

bell написа:
calico написа:мисля че ще е по-добре да турим срок- розата да е поне от 5 години на пазара и да имаме отзиви за нея, че тогава да я купуваме.

ой, ми такъв премислен обществен строй и по Скандинавията не са постигнали :angel2:

:lol: :lol: :lol: хАБСОЛЮТНО!!! Висша форма на въздържание...
Calico, тва от твоята уста ли бе?? За рози говорим, еееей :hihihi:
Аватар
Lalel4e
Двойно кафе

Мнениеот calico » Чет Дек 07, 2017 1:46 pm

Лалече, гледай сега и запомни:
има три теми, които задължително като влезеш и отваряш, извън тези които теб те интересуват.
това са:
1. Тема за бързи въпроси и отговори. Тук се питат всякакви разни и спешни неща. Може точно ти да знаеш отговора. Това е темата за Бърза помощ https://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=1373&p=781793&hilit=%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B8#p781793

2. Въпроси разни и разнообразни - тук е същото, но въпросите не са чак толкова спешни. Бавната помощ е това, преглеждаш я като се качи горе и светне с ново питане. https://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=7343&p=782302&hilit=%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8+%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8#p782302

3. Какво сготвих днес. Тук, освен че можеш да подсетиш някой какво да готви днес, можеш да му отговориш на питане за рецепта, можеш сама да ползваш идея, тук се размяткват невероятни неща. Ти може и да не готвиш, ама не се знае кога нещо от тук ще ти потрябва. Откъде иначе ще научиш за страхотните, невероятни печени ребра на Маестра Лоис? Маестрата е експерт, вярвай ми, тук ти е под ръка. Всъщност тук са експерт до експерта, просто Маестра е професионалист.
Може и да не знаеш, че козунаците се месят в центрофугата на пералнята, :angelche: или за пилешките бутчета в Пепси кола, но тук ще го научиш.
Тъй че, не струва много да я посетиш, а дава много... :ieeee:

айде че тоз разговор не е за тук и Лалето ще ни се скара
чудих се какво смешно да кажа, за да съм по темата, ама не се сетих :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман

Години: 65

Мнениеот wenche » Чет Дек 07, 2017 9:38 pm

Calico разби надеждите на момичето :lol: :lol:

calico написа:
valia написа:Благодаря на всички за топлото посрещане ,знаех си че съм нормална .

Не си бе, не си. :lol: Но просто си сред свои :angelche:
Аватар
wenche
Баш кафе майстор

Години: 59

Мнениеот bell » Чет Дек 07, 2017 9:41 pm

:lol:
Аватар
bell
Кафе машина

ПредишнаСледваща