Конкурс Хемерокалис/2018

Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Мария Николова »

Аха, значи кошмарът на продавачките се нарича везни?
Тогава аз съм им сухата кърпичка. :sgiggle: Благодаря за готовността да ми помогнат, искам да ме оставят и гледам, обикалям и също отново си харесвам първото!!! :lol: :lol: :lol: Тогава искам да ми го покажат и, да, това ще е! :daaa: В поръчките също се връщам отново, но каквото запиша, никога не отказвам, само може да добавя.
Миналата седмица трябваше да реша колко лв. наем да поискам.
Синът ми освободи от амбалажа и от кашоните с библиотеката ми гаража на корсичката, който отдавна бях обещала на моя приятел съсед. Този гараж с кафявата ролетка, който е точно под компа ми. :lol: Остана само бетонобъркачката от времето, когато строихме навеса и я наредихме край стената до умивалника. Нанизах маркучи и с водата от помпата и метлата заедно измихме бетона. Поне 5 пъти Сашко ми каза "Лельо Миме, колкото кажеш, толкова ще плащам". Заминаха следобед с Анелчето в Ст.Загора и разбрах, че 30 лв. е долната граница. На един лист от подаръка на Di_Va написах със зелен флумастер 30 лв., затиснах листа с едно камъче още веднага зад чертата на ролетката. :ieeee: :ieeee: :ieeee: С една четвъртинка огнена вода Сашко показа, че е съгласен и веднага даде 40 лв. - до края на август. Веднага нарекох тези парички за ГОП през март. И стана ясно, че уговорката ни за Козлодуй и обратно е бетон!!! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2483
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 767 пъти
Получил благодарност: 985 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от gevkati »

Shami написа: Юли 26, '18, 00:08 Да,трудно избирам каквото и да е. :angel2: Често ми се случва или нищо да не взема или и двете неща. :lol: Днес сутринта си избирах чанта и обувки на промоция,цяла сутрин ги избирах,ако трябва да съм по точна започнах още от вчера, мислех си,че съм решила какво точно ще взема,но когато отидох сутринта,избраната чанта беше изкупена и трябваше да избирам между други изкушения. :shock: Няколко часа влачих чанти и обувки пред всички възможни огледала в магазина :hmmm: ,междувременно включих и всички продавачки за съвет :lol: ,оглеждах отново и отново.Така съм със всичко,дори и със цветята,затова ми е и трудно да си направя план за каквото и да е.Когато се включвам в поръчки гледам да е в последния момент,че да не мога да променям,иначе докато тече поръчката мисленно съм променяла поне десет пъти желанията си и накрая поръчвам това дето първо съм искала.
Даааа,miltonia,везните си се знаем :lol:
Сега по въпроса за хемето,напълно съм съгласна с предложението за wild horses,щом на теб Мери е любим значи е страхотен. :daaa: :tzeluvka:
а когато най-накрая си избереш, не питаш ли дали имат още една бройка/чифт, за да прецениш дали пък аджеба няма да е в леко по-добър нюанс....Везната в мен винаги копнее да се поколебае още и още
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Shami »

Мери,много тактично си постъпила :daaa: А за продавачките,така успявам да ги увлеча,че даже вадят още стока,предлагат и накрая решават,че и те ще си вземат същото :lol: ,но може пък и просто да се чудят как бързо да се отърват от мене :hihihi: ,
Зачудила съм се ,дали пък да не си направя тема.И аз като Господинов изобщо не съм готова,дори хич,няма какво да показвам,така ,че градина няма да видите,но пък ще се посмеем,повеселим и забавляваме.Сега размишлявам :hmmm: ,тъкмо няма да спамя из темите :lol:
Да, gevkati,същата съм :lol: ,често разпитвам даже просто така,за спорта :lol:,хем знам,че няма да взема и това ,но трябва да си имам избор и да си се колебая :hihihi:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Мария Николова »

а когато най-накрая си избереш, не питаш ли дали имат още една бройка/чифт, за да прецениш дали пък аджеба няма да е в леко по-добър нюанс....Везната в мен винаги копнее да се поколебае още и още
И кое внася успокоение в неспокойната ти душа - че няма друг нюанс, или че вземаш последната бройка?
Ами, ако всички хубави са свършили и е останала само нехаресана стока за теб? ;) :stongue: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2483
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 767 пъти
Получил благодарност: 985 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от gevkati »

ти ме питай как от 20 туи /да речем/в магазина избирам една.
не искаш да знаеш....
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 851
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 185 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Skio »

Шами и Гевкати, такива като вас как точно избират мъже? Поглеждате само онези, от чиято боттониера стърчи черно лале... или...? :lol:

Шами, не за да ти мътя душата, но просто отказавам да повярвам, че под носа ти беше хемето French Lingerie и ти го пусна метър :lol:
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от libra »

Aaaaa,не ни подценявай везните! Нас само с едни фърбелчета не мож ' ни съблазни.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Мария Николова »

libra написа: Юли 26, '18, 18:46 Aaaaa,не ни подценявай везните! Нас само с едни фърбелчета не мож ' ни съблазни.
Не забравяй, Либре, че още не си ми казала от окончателните кой е най-окончателния ти избор. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от libra »

Kak?! Мисля,че написах-Wild horses.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Мария Николова »

libra написа: Юли 27, '18, 09:47 Kak?! Мисля,че написах-Wild horses.
И не е предпоследно? ;)
Добре! За теб любимият ми Wild horses!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”