Божур (Paeonia)

Публикувай отговор
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от Galq 03 »

Либре :tzvetentze: и на мен ми заприлича на жълтия от снимките на jozefin , но да питам все пак ;)
Аватар
daskal77
Кафе с мляко
Мнения: 208
Регистриран на: Яну 20, '15, 21:01
Местоположение: Пловдив

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от daskal77 »

При мен започва да отваря този безименко, но дъждът просто ще го разсипе. А така го харесвам!
Изображение
Изображение
Аз продължавам да въздишам по вашите красоти!
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от rumivarna »

Грийни, Coral charm ти е велик! Като от картина на фламандски художник! Вързала ли си ги общо клонаците, че е станала такава великолепна китка? Ето го и моя красавец, но доста се е разперил ;) Изображение

Този пурпурен красавец ми е подарък от Надин :tzeluvka: Не му зная името, но пък имам хубостта му :D
Изображение

А това е моята божурена гордост, итоха Yellow Crown! Изображение Най-дълготрайният божур, (тип зелка :hihihi: )
След градушката и пороя оцеля :stiskam:
Изображение
Изображение
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от лалесъм »

Да ви покажа каква прелест се появи при мен - итох Hillary
Изображение

2 години очаквах да цъфне Golden Treasure , a се оказа, че вместо него е оцеляло Хиларито :shock:
Как ли не подскачах около него, как ли не се гъзурчих....е, не можах и не можах да уловя точния му цвят
Изображение

И в нета проверих - ми няма снимка, която да показва пищния и наситен цвят, който ми завъртя главата :nod:
Защо така обърната излиза снимката :hmmm:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от rumivarna »

Лаленце, прекрасен е :potekoha: :potekoha: :potekoha: Искам да се сдобия с още 1-2 итоха защото това са божурите които най си заслужават, според мен :D Най-дълготрайни и с огромни цветове! Сега ще следя за божурени поръчки, а междувременно трябва да се спра и на сортове. А това е супер трудна работа :lol: :lol: :lol:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Zory
Кафевар/ка/
Мнения: 771
Регистриран на: Юли 29, '10, 15:17

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от Zory »

предполагам Coral charm???
вашите колко годишни са? На моето маниче му е втора година, миналата година беше с един цвят, тази имаше два
Изображение
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от Виола »

И аз да се оплача. Моят итох Hillary от последната поръчка на Джордано също е сменен. Не е цъфнал още, но пъпката е оголена и е бяла. Много е неприятно да поръчаш едно, а да получиш друго, особено когато се касае за съществени разлики в цените, цветовете и видовете. Виждам го, че ще е някакъв тревист божур, но още не знам какъв ще е. Разочарована съм и бих искала Джордано да направи рекламация. :tzvetentze:
Снимах го на пъпка, по-късно ще кача снимка.
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4883
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от dancheto »

Виола написа:И аз да се оплача. Моят итох Hillary от последната поръчка на Джордано също е сменен. Не е цъфнал още, но пъпката е оголена и е бяла. Много е неприятно да поръчаш едно, а да получиш друго, особено когато се касае за съществени разлики в цените, цветовете и видовете. Виждам го, че ще е някакъв тревист божур, но още не знам какъв ще е. Разочарована съм и бих искала Джордано да направи рекламация. :tzvetentze:
Снимах го на пъпка, по-късно ще кача снимка.
Сигурно ще ти цъфне като моя божур дето го коментирах в поръчката.......също беше бяла пъпка....жалко наистина.....
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от Виола »

Сигурно...
Ето го
Изображение
Аватар
evelin_pas
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1816
Регистриран на: Сеп 18, '14, 13:10

Re: Божур (Paeonia)

Мнение от evelin_pas »

На всички, които поръчахме Хилари от последната поръчка, така ни цъфна :cry:
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”