Алстромерия (Alstroemeria)

Публикувай отговор
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4881
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от dancheto »

Така ...... така..... :ufff: що ли ми трябваше да влизам в тази тема.... :potekoha:, ако някой има и за мен едно коренче като си разрежда тази красота да ме има в предвид, много моля!!!!! Ще плащам ли, ще се реванширам ли, ще се разберем!!!! :stiskam: :nod:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2228 пъти

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от Мария Николова »

dancheto написа:Така ...... така..... :ufff: що ли ми трябваше да влизам в тази тема.... :potekoha:, ако някой има и за мен едно коренче като си разрежда тази красота да ме има в предвид, много моля!!!!! Ще плащам ли, ще се реванширам ли, ще се разберем!!!! :stiskam: :nod:
Да ти свирна ли и на теб тогава, а Данче? :sbear: :mrgreen: Такъв купон ще си направим! :daaa: :daaa: :ssvirka: :ieeee: :ieeee: И ти си човек най-сетне, аааа!!! :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4881
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от dancheto »

Благодаря предварително! :tzeluvka: :gush: Дали ще успея да дойда.... ще видим, но да дойде това време, пък ще му мислим!!!! :dovolen:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от katia »

Мария Николова написа:
katia написа:Мария :oops: може ли и на мен коренче от алстромерия. аз ще дойда да си я взема когато кажеш. Преди десетина години ми дадоха и не оцеля, миналата година си поръчах, някакви червеи и изядоха корените. Тази година ми дадоха и ми казаха че спи още август като разрових в почвата нямаше корени :cry: Три пъти се пробвах да я вкарам в градината и трите пъти не успешно
Кате, като започне да се събужда напролет, ще ти свирна да дойдеш. Сега, като изпратя мнението, ще те прегледам правиш ли поръчки за градински китки, защото до момента си мислех, :ufff: че ...нямаш ни къщна, ни вилна, ни блокова градинка. :ufff: Боже, колко се радвам, че имаш градинка и ще си имаш и новозагорчета!!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :sbear:
Обратно на твоята, моята алстромерия е същински "клан-клан-недоклан". :twisted: Нямаш представа през годините колко нещо съм раздала от нея! Все си мисля, че съм я свършила, а тя все покарва... :svekurva: Расте и цъфти само от скорпионските погледи, които й хвърлям, като я видя, че още я има. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Сега съм просто щастлива, че е така неизтребима - такъв купон ще си направим! :ssvirka: :slove: :smusic: :sdance: Тъкмо ще видиш разцъфтелите лалеени фестони. :liubov2: Ще изберем ден, когато градската Донка Тодорова има почивка! :ieeee: А може и Валя 64 да измъкнем от ФБ-а й. ;) :hihihi:
Благодаря Мерка :ieeemyzh: :tzeluvka: имам си градинка в с. Ракитница, но там живее майка и много обича да ми уморява цветята. Не купувам много защото нямам думата там,обикновено купувам семена...на нея все нещо не и харесва и затова не се старая особено. Ще дойда на пролет само свирни трудно ще умори астромерия, като ви слушам ...ще и трудничко :mrgreen:
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от bibi »

dancheto написа:Така ...... така..... :ufff: що ли ми трябваше да влизам в тази тема.... :potekoha:, ако някой има и за мен едно коренче като си разрежда тази красота да ме има в предвид, много моля!!!!! Ще плащам ли, ще се реванширам ли, ще се разберем!!!! :stiskam: :nod:
И аз така ама едно към едно-ще се реванширам или ще плащам.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2228 пъти

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от Мария Николова »

bibi написа:
dancheto написа:Така ...... така..... :ufff: що ли ми трябваше да влизам в тази тема.... :potekoha:, ако някой има и за мен едно коренче като си разрежда тази красота да ме има в предвид, много моля!!!!! :stiskam: :nod:
И аз така
Ще идваш ли, или ще ти я пращам в Левски? :D
И, девойки, да се разберем. :swait: Обещавам, защото имам и искам да ви дам. Но за помненето - вие помнете! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от katia »

Няма вероятност да забравя :angelche: Толкова не успехи имам с това цвете, че се бях отказала от него тази есен. Ще се опитам за последен път. Пък и много ми се идва при теб :ieeemyzh:
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от bibi »

Божееее Мария абе как помниш(семена от еремуруса)
ще ще,ще те напомним,ама като ти гледам градината не знам с какво мога да ти се реванширам :ieeee: :dovolen:
Ще трябва да ми я пратиш,че сте ми далеко :snif:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2228 пъти

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от Мария Николова »

bibi написа:Божееее Мария абе как помниш(семена от еремуруса)
ще ще,ще те напомним,ама като ти гледам градината не знам с какво мога да ти се реванширам :ieeee: :dovolen:
Ще трябва да ми я пратиш,че сте ми далеко :snif:
Ок! :daaa: Ще ти я пратя. :mrgreen:
Питай другите с новозагорчета. Не искам реванш. :sneee: :sneee: :sneee: Пито - платено. :twisted: Затваря врата. :twisted:
А като стои отворена вратата, след години може да видиш нещо и да се плеснеш по челото - "ей това е за нея". И неочаквано за себе си да се зарадваш. :D Защото да изпратиш е по-голямата радост от получаването.
Времето е без значение. :swait:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
klear312
Кафе с мляко
Мнения: 234
Регистриран на: Фев 27, '15, 21:29
Местоположение: стара загора

Re: Алстромерия (Alstroemeria)

Мнение от klear312 »

привет група, опитвам се да си намеря жълта и червена астромерия, някой дали ще има в повече
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”