Кана / Canna sp.

Публикувай отговор
orhidea
Виенско кафе
Мнения: 318
Регистриран на: Апр 29, '11, 20:38

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от orhidea »

Nini , много е красива! :ieeee: Радвам се, че ти е харесала! Скоро като режа мини розите ще ти пиша ако искаш! :mrgreen:

Eто и част от моите Изображение
orhidea
Виенско кафе
Мнения: 318
Регистриран на: Апр 29, '11, 20:38

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от orhidea »

Изображение
Deleted User 1445

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от Deleted User 1445 »

Ехааа, такова пиршество за окото, Orhidea, прекрасни са :tzvetentze:
orhidea
Виенско кафе
Мнения: 318
Регистриран на: Апр 29, '11, 20:38

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от orhidea »

Nini написа:Ехааа, такова пиршество за окото, Orhidea, прекрасни са :tzvetentze:

Догодина и твоите ще са много, това са от 4 коренчета от предната година, които като извадих края на есента и се бяха нароили десетки от тях коренища, толкова подарявах и пак останаха! :mrgreen:
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от gabi123 »

Тази е прекрасна! :ieeee: На моята жълтият ръб е по малък
Аватар
magea1
Двойно кафе
Мнения: 170
Регистриран на: Сеп 18, '11, 23:57

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от magea1 »

Orhidea, много са красиви! :potekoha: :tzvetentze: Изкушавам се да си изпрося една мъъничка грудка, ама не, ще се удържа!
Миналата година да не седи празно местенцето докато чака розите и при наличието на доста материал събиран за две-три години и аз избълвах 10тина квадрата с тия дето имах - оранжева, червена, пикасо и една невзрачна (за мен) ниска жълта дето трябваше да има червени пета (май беше клеопатра). Станаха тия лакомии по 2 метра и отгоре, че ги почерпих добре с каква ли не тор и много вода. Ама на есен без кръст останах - коренища като на дървета. Едвам ги измъкнах, та после миене, калище...Абе не си е работа. И си рекох тогава стига - всички вън. На количката и аванта за съседите. Те не питат и за сорта.. Кой колко можа награби. Що не съм се сетила да ги дам тука...? Поне на мераклии да бях ги раздала. :ufff:
Аватар
valia.l
Виенско кафе
Мнения: 476
Регистриран на: Авг 7, '11, 10:01

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от valia.l »

Orhidea, много много е красива тази кана! Как се казва, за да я търся и си купя?
http://valialobodova.snimka.bg/flowers/cvetq.617260" onclick="window.open(this.href);return false;
orhidea
Виенско кафе
Мнения: 318
Регистриран на: Апр 29, '11, 20:38

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от orhidea »

valia.l написа:Orhidea, много много е красива тази кана! Как се казва, за да я търся и си купя?

За име не мога да кажа, защото ми я дадоха от едно село,на една баба от двора, но който иска края на октомври да ми пише да му пратя коренчета като я извадя! :dovolen:
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от Lizi »

Прилича на моята Луцифер.Нисичка ли е?
elena kirilova

Re: Кана / Canna sp.

Мнение от elena kirilova »

аз искам едно коренче
много е красив точно този вид
ще ти бъда безкрайно благодарна
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”