Швертер-снимки и обсъждане

Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от ptiholov »

Не може да постигне това-да няма прецакани,защото колкото и да са добри и сигурни доставчиците,не можеш да предвидиш при следващата поръчка какви хибита ще пристигнат. :nod:
По отношение на поръчката за хибитата,няма да участвам със сигурност при поръчка на Hidden Valley-отврат,догато при другия доставчик може би,защото при предната поръчка хибитата бяха в много по-добро състояние. :nod:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от lila »

Предлагам да изчакаме отговора на Швертер за рекламираните неща. На мен, като участник в поръчка са ми идвали и идват кофти растения. И аз се чувствам ъъъъъ абе гадно ми е. Добре е да обсъдим емоционалната част от нещата и да опсуваме мерията както си му е реда, по-гадното е че си си дал парите за нищо. Швертер се изложи този път много. Както и да е.
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от evita »

Много ви обичам,ама не му е тука мястото да сОлите Шверти,имаме си тема .Тука ще се фукам с Хероглификата,така че марш :hihihi:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от nel4o »

Дано да го докара до цъфтежжжжжжжж :stiskam: :stiskam: :stiskam:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от johnstalker »

ptiholov написа:Не може да постигне това-да няма прецакани,защото колкото и да са добри и сигурни доставчиците,не можеш да предвидиш при следващата поръчка какви хибита ще пристигнат. :nod:
По отношение на поръчката за хибитата,няма да участвам със сигурност при поръчка на Hidden Valley-отврат,догато при другия доставчик може би,защото при предната поръчка хибитата бяха в много по-добро състояние. :nod:
Ето, само виждаш, че с една подобна дискусия, можеш да предпазиш който и да е от прецакване. :daaa: Не всички хора са запознати с рисковете от подобни авантюри, но ние като добри човеци, требе да ги предпазваме от грешките които сами сме направили, вместо да си траем. :nazdrave:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от lila »

Джон Сталкер, така е . Ама и Евита е права - я марш в ОНАЯ тема. Тук не обсъждаме доставчика, а растенията. Нелчо, много съжалявам за дидиерито. :snif:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от nel4o »

Не му било писано :mrgreen: За това пък стилозата е цепеняк :ieeee: ....засега :twisted:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от evita »

Пфуууу да му се не види значи :svekurva: Phal.Stuartiana var.nobilis ми е изгнила.Пфуууу :svekurva:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от lila »

:sangry: :sangry: :sangry:
На мен и двете. И на рекламацията и капят нещо листата. Усещам, че ще търся от друго място.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Швертер-снимки и обсъждане

Мнение от johnstalker »

Я да не се оплаквате! :hihihi: :hihihi: :hihihi: И пак от г-жа Швестер да си поръчате! :twisted:
Публикувай отговор

Обратно към “Орхидеи и бромелии”