ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

:scake: :ssvirka: :sdance: :sdrink: :smusic: :scoffee: :sheart: :ssun: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от iv.tarlen »

Честит, честит ама чакаме репортаж от Крушовица.Девойките там вместо да се веселят накачулили един компютър и дават заявки за рози, комплексно. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от Мария Николова »

Изображение

И от мен Честит Девети Рожден Ден, Хобикафе!

Изображение

Изображение

За много години!

Изображение

Изображение
И хубавихубави! :potekoha:

Изображение

Изображение

Неизменната чаша кафе във всяка възраст.

Изображение
И сладолед, естествено!



И песен. :smusic: :smusic: :smusic: :smusic: И коне! :slove:

Изображение

И лалета, :sheart: лалета, :sheart: лалета! :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mim
Кафевар/ка/
Мнения: 926
Регистриран на: Авг 26, '15, 21:53
Дал благодарност: 66 пъти
Получил благодарност: 10 пъти

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от mim »

Изображение
dal

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от dal »

Честит празник любими ми ❤️
Нашето общество дели радости скърби и шума вече 9 години. Какво ли не беше, но ние си останахме сплотен кокошарник, воден от идеите на красивото в природата, с която на малки късчета всеки от нас другарува 🍀🍸
С радост ще ви видя утре.
Много ви обичам ❤️

Не знам как да кача картинка от телефона си
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от mileni »

Честит ни 9-ти Рожден ден приятели :tzvetentze:
Още дълги години да сме заедно,в смеха,с цветята,гозбите,хлябовете и всичко прекрасно,което ни събра :tzvetentze:
Изображение
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Майко мила, от онези първи лалета, които засадих, колко път се мина! Верно 9 години! 9 години са това, бре, хора! Заедно! :sheart: :sheart: :sheart: Заедно през лято, пролет, есен и зима, през женитби, разводи, болести в семейството, рождени дни, кръщенета, загуби на близки хора, загуби на наши хора, успехи, нови приятели, нови лилиуми, нови рози, стари вражди, внучетата тръгнаха на училище, манджите ни загаряха, мана ни поразяваше растенията, градушки ни биха, научихме се хляб да месим, научихме се и че всеки човек е различен, както и всяка градина, свикнахме да обичаме различното, опитахме се да сме организирани, прегръщахме се, смяхме се, пътувахме...Това е цял един живот! Всичко сме правили, само не успяхме да станем скучни! За мен този празник е специален, защото аз градината отдааааавна вече я приключих като подбор на растения. Нямам никаква нужда от този форум, за да ми прави някой поръчки или да ми чопне резник. Обаче тук са приятелите ми! Тук съм си все едно в кварталната кръчма - топличко, уютничко, всички се познаваме и сме на "ти", носят кафе, пускат музичка за душата... И като стана дума, да взема да пусна и аз нещо за подгряване на купона с посланието да сме добри, пък ако ще листна въшка да ни изгризе Едена:

[video][/video]
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от clock »

Радвам се, че ви намерих! Радвам се, че ви опознах! Радвам се, че сме заедно!
Щастлива съм, че съм част от Хоби Кафе!
Честит 9-ти Рожден Ден на любимото място на красотата!

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от Тутти »

Честит рожден ден и от мен. Много прочетох, много научих от вас, много промених градината, обикнах розите, лилиумите, преоткрих ацерите и иглолистните. Всеки ден надниквам тук и ми е свое и мило. Обичам срещите ни, разговорите, създадените приятелства.
Хора, с които говорим за едно и се разбираме. И знам също, че тук всеки въпрос получава поне един отговор.
Поздравявам всички с любимата роза на форума!!! Благодаря на calico, че ме ориса с тази роза като бях новобранец. Влюбих се в нея.
:tzeluvka: calico, :liubov:
Изображение

Има и загадка. Цветовете са ДЕВЕТ, като годините на форума. Има два други цвята, пак на Остинки. Знам, че ще ги разпознаете. ;) ( Crocus и Jubilee Celebration в горния десен ъгъл )
И което е забележително, цветовете са обрани снощи, снимката е направена преди десет минути, а освен тези цветове, отчупих около двадесет пъпки от Дарби, за да не се мъчи да цъфти през зимата, любимец. Не се спира изобщо, аромата е като вълшебство. Как да не го обожава човек?!
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ РОЖДЕН ДЕН, ХОБИКАФЕ

Мнение от dar »

Честит рожден ден, скъпи приятели! Бъдете, живи и здрави и все така отзивчиви и добронамерени! Не мога добре с думи да изразявам това, което чувствам, но аз си знам какво ми е- щастлива съм с вас, спокойна и сигурна. Знам, че винаги има някой, който да ми подаде ръка. Знам, че мога да споделя и хубаво и лошо, и да се опра на вас във всеки един момент. Знам, че съм готова за вас приятели да направя невъзможното! Радвам се, че ви открих. Обичам ви :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”