2018 - срещи по форумни градини

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

2018 - срещи по форумни градини

Мнение от calico »

Знам че е рано, и знам че плановете са за това- да се развалят :lol: , но все пак:

Предлагам в тази тема да обсъждаме предварителните ни планове къде и по кои градини ще се юрнем като запролети. Дали повече хора, дали малка група, дали по съседски- няма значение, нека тук съберем всички посещения във форумните ни градини, били те в тесен или в широк кръг. Нека тук даваме всички снимки от градинските ни набези, колкото и да са малки или големи.

Миналата година пропуснахме форумния градински туризъм, и това не беше добре. Тази година може да има повече желаещи да са домакин, и затова е добре да не става повтаряне и чуденки, ми чинно да си направим предварителен график. :ieeee:

Та значи, нека всеки, който има идея, или му е на сърце, градината му да бъде нападната от нещо като група японски туристи с апарати, да заяви това си желание тук. Така ще знаем ориентировъчно къде може да ни се наложи да ходим :lol: и приблизително кой месец.

Аз също имам желание да посрещна рояк феички в двора си, но засега не отправям официална оферта, изчаквам малко. :angel2:
Обаче ми се струва, че отдавна не сме наобикаляли Пловдивските градини, та се питам: дали ще ни поканят??? :angelche: :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
wenche

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от wenche »

Тъкмо търсех, къде да пиша и виждам, че Калико вече е подготвила нещата, така трябва - стройно и организирано, да няма дублиране и да се чудим как да сме на две места едновременно. Копирам как от дума на дума, викам да вземем да се видим в Крушовица.

Re: Какво сготвих днес
Мнениеот calico » Нед Яну 14, 2018 11:46 pm

Венче, тоз гювеч толкова ме впечатли и ми потекоха лигите ,че да оставиш от сушените неща, ще взема да дойда до София по на един гювеч :ieeee:

Re: Какво сготвих днес
Мнениеот wenche » Нед Яну 14, 2018 11:56 pm

Ами хайде, идвай, Калико, :ieeee: отдавна не сме се събирали, миналата година по това време беше гулашът ;) И ще печем хляб :ieeee: :ieeee: :ieeee:


Та как сте с времето и ангажиментите тази и следващата седмица? Портата, знаете, е отворена :ieeee: :ieeee:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от iv.tarlen »

Венче и аз искам да ти дойда на гости.Дано да бъде почивен ден за да дойда с ММ. :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
troll

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от troll »

Ейййй....
За Венче градината и кухнята са неразривно свързани.
:mrgreen:
wenche

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от wenche »

Ми Троле, тя градината ми е колкото кухнята :lol: :lol: , пък и двете са поле на действие за двете ми хобита
troll

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от troll »

Малеййййй
Ква голяма кухня имаш!
:mrgreen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от calico »

Венче, не мога мила. На края на тая седмица пак ще ми идва Калинката, за около 20 дни вероятно, и чак след това вече ще мога да мърдам насам и натам.
Ти непременно да оставиш от тия сушените неща, да не изяждате всичко, да има да направиш и аз като дойда. :ieeee: :ieeee:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Ема »

Ех, Венче, толкова красиво беше при теб миналата година по това време, сигурно и сега е така, ама как искам да я видя тази градина и разцъфтяла...
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Силвия »

И аз искам, и аз :lol:
wenche

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от wenche »

Хайде, не се ослушвайте :gydigydi:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”