Среща - Пловдив

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
denitsavm

Re: Среща - Пловдив

Мнение от denitsavm »

calico написа:еййййй, ще си купя аз най-накрая една кола, че и книжка ще взема и ще видите тогаз как ще се събирате без мен :hihihi:

ама сте сладурииии, думи нямам :gush: :gush:
То накрая планината ще дойде при Мохамед... и ще вземем да ти се изтърсим... Обаче да ви кажа днес едва станах в 8,30 ч., и си бях уморена, от толкова шофиране... та просто за до Ани и обратно, ще е задължително с още един шофьор или да отидем на палатки в полето до тях :hmmm:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Среща - Пловдив

Мнение от calico »

на палатки, на палатки :ieeemyzh: айде де...идвайте
на хамаци, шезлонги и палатки, само още две седмици и може да се спи навън.
шегувам се де, ама за 6-7 човека ще има място за спане, освен това може и по земята. :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
retaraa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1299
Регистриран на: Яну 23, '10, 12:49
Местоположение: Варна

Re: Среща - Пловдив

Мнение от retaraa »

хей, усмивки... страхотни сте :D съжалявам само, че сте толкова далеко
just

Re: Среща - Пловдив

Мнение от just »

libra написа:Току -що представих в къщи кеширана версия на баницата на Just :liubov2: Уви,тунтманика трудно мога да го възпроизведа!
Либре, много си бърза :daaa:
Другия път като дойдете може да ви направя баница със спанак или пък ... зелник :angelche:

По-честичко трябва да се случват такива мероприятия - много зареждащо действат :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Всички отново сте добре дошли... ето Цветница наближава ;)
Аватар
Анета
Кафевар/ка/
Мнения: 995
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 126 пъти
Получил благодарност: 78 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Анета »

Много сте хубави и весели,момичета!Личи си по снимките,че сте си прекарали хубаво! :ieeee: Съжалявам ,че не успях да дойда но средващият път! :daaa: :daaa: :daaa:
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Виола »

Радвам се, че сте си прекарали добре. Много сте хубавки и засмени. :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Мария Николова »

Виола написа:Радвам се, че сте си прекарали добре. Много сте хубавки и засмени. :liubov:
Ти къде беше, че те няма сред хората? :svekurva: Да пропуснеш такова преживяване! :ufff:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Виола »

На изложението бях, видяхме се и се запознахме. Може би следващия път ще сме заедно за повече. :stiskam: :liubov:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Гео, граф »

denitsavm написа:... Обаче да ви кажа днес едва станах в 8,30 ч., и си бях уморена, от толкова шофиране... та просто за до Ани и обратно, ще е задължително с още един шофьор или да отидем на палатки в полето до тях :hmmm:
Дени, ако знаеш колко ме е яд, можех да те отменя, но нямаше как да си откажа ангажимента. Уф :sbang: ... Голямо завиждане ми осигурихте днес, момичета, а щом и Блу е била, съвсем ми иде да се :glupav: ...

Чудно преживяване е отбор цветари да обикалят градините на съфорумци. Непременно ще направим през май нов набег и няма да пропусна тогава :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: Среща - Пловдив

Мнение от nikolica »

Тази година решиха да има през пролетта нощ на музеите в Пловдив. След известно колебание, заради голямата навалица, която става, реших да отида и не съжалявам. До този момент не бях влизала в постоянната експозиция на Градската художествена галерия.Ето и малко снимки
Изображение
едва от тази снимка се сетих да снимам и името на художника :wall
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ив.Мърквичка
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Хисар капия - нощем
Изображение
Исторически музей - Експозиция "Възраждане" (къща "Георгиади")
Изображение
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”