Среща - Пловдив

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2195 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Мария Николова »

Вили с теб ще се чуем да ме вземеш от автогара Пловдив.
Ще бъда с ролери - стига ми да се хвана за задната броня и колата няма да ме усети.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Виола »

Сладурка! :lol: :liubov:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1078
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 24 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Оля »

Ние с Дафи се чухме и ако не ни мине котка път сме там :daaa: . Имам предвид, ако домашните не ме убият дотогава,че у нас тече ремонт с всичките му екстри - боядисване, оправяне на тоците, отделно прешкурвам цялата дограма отвън. Вътре сме с две крушки и два контакта, телевизора е махнат и усещам как у някои членове на семейството назрява желание да ме бутнат от прозореца докато творя :lol: . Евентуално чакат да ги подхвана на втория етаж за по сигурно. На всичкото отгоре и ние имаме абитуриент, но с момчетата е по- лесно :dovolen: . Онзи ден детето искаше да учи, а аз му казвам- никакво учене - ще стържеш крилата на прозорците... май за поредна година ще се размина с приза за майка на годината :hmmm: .
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от vanina_g »

Иееее, и аз искам да дойда! :ieeemyzh:
И съм от Пловдив, само ми кажете къде и кога да бъда, имам и кола, мога да взема още няколко момичета :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Среща - Пловдив

Мнение от calico »

Люб, ако щерката се навие да ме докара с колата, значи и аз ще дойда. Искам много да видя отново тайната прекрасна градина, а сега вече и други хубости.
обаче ако студента ще се връща, няма да стане, ще я моля друг път да ме кара
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Еличка »

Гео, граф написа: Май 7, '19, 09:31 Нееее :cry: :ufff: :cry: ... Аз съм ангажирана и няма да мога да дойда, а така ми се иска :snif: ! Изобщо почивните дни през целия май са ми планирани до минута :eeeh: ...

Да си изкарате фантастично и да снимате всяка тревичка, и всяка комбинация, и всяка пътечка, и всяко езерце, и всяко дворче, и всяко ъгълче, и въобще всичко, всичко!!! Ох, как завидях :senvy: :senvy: ..................
Оооох, аз също завидях! И като си помисля, че само седмица след това имам път към Белово, а то е близко. И всяка минута ми е планирана през май. Каръци сме с теб, Графче :ufff:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Гео, граф »

Каръци сме, Елчо. От лодка да паднем, няма да уцелим морето :tyzhnoangelche:... Ти можеш ли да си представиш какво изпускаме? Не, по-добре е да не можеш...ех :eeeh:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Lizi »

Мария Николова написа: Май 7, '19, 18:51 Вили с теб ще се чуем да ме вземеш от автогара Пловдив.
Ще бъда с ролери - стига ми да се хвана за задната броня и колата няма да ме усети.
Освен да си направим среща на автогарата. Аз също ще дойда с автобус от Хисар.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7262
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 701 пъти
Получил благодарност: 1259 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от ljuboznatelna »

Привет, момичета.
Благодаря на всички, които дойдоха!
Мария и Виолка? Чаках ви :( Видях снощи късно, че някой ми е звънял два пъти, а аз под пара за оправя и наредя, изобщо не стигнах до телефона. Много се извинявам, ако е някой от вас. И тук надникнах, но нищо не видях.
Срещичката мина чудесно, но си нямахме Репортер на годината и на всички години - Адашчето, и наблегнахме на приказките.
Радвам се много, че се запознах с Лизи, Лалелче и Ванина!
Пак ще се организираме до края на сезона!!!
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1078
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 24 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Оля »

Прекрасно беше! От Асеновград всички бяхме налични. Градината- великолепна! Запознах се и с нови другарчета. Изобщо - аз - щастлива!
ПП. Оказа се, че всички сме без маникюр
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”