Среща - Пловдив

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1011 пъти
Получил благодарност: 2311 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Мария Николова »

Пловдивчанки, пловдивчанки... :x добре че са софиянки!!! :hihihi: :ieeee: :ieeee: :ieeee: Зеленко, благодаря ти! :gush: Страхотни сте, момичета! :daaa: :liubov: :ieeee: :gush: Чакаме и снимките на Деница и Десийото. :daaa: :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Deleted User 1445

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Deleted User 1445 »

Мери, не сме лошави, а сме без фото :liubov2: И за да е сигурен репортажа, следващия път с нас :tzvetentze: Беше чудесен ден, с прекрасни хора :tzeluvka: Благодаря, момичета.Градините са все още по-мартенски"голи", но вече събудени.
Аватар
desiyoto
Кафе машина
Мнения: 3352
Регистриран на: Яну 30, '11, 16:39
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: Среща - Пловдив

Мнение от desiyoto »

Беше страхотно, балсам за душата и сетивата, Благодаря на Пловдивчанки за Гостоприемството :tzeluvka:
Ето и моите снимки, но ще ме извинете,аз съм лош фотограф и особено при това слънце, не се получиха добре особено тези от прекрасната терасирана градина на Джъсти :oops:

На изложението, след успешното пазаруване , Мама ли се крие зад моята щамба Леонардо да Винчи :D
Изображение
Изображение - от ляво на дясно Дени,Блу,Нини,Мама ли,пред нея Лизи,Красияна,моя милост,Джъсти и Зеленко :D Либра някъде се е скрила :hmmm:
Тук сме вече при Джъсти, прекрасна терасирана градина, изключително уютно
Изображение
Селото се намира в една красива долина в полите на Родопите, но нито една снимка не излезна добра заради слънцето :ufff: Някой спешно трябва да ме научи да снимам прилично :oops:
Изображение
Изображение - първи лаленца
Изображение
А сега пиянските снимки :mrgreen:
Изображение - наздраве Зеленко :D
Изображение
Изображение , хей я на и Либра, освен винце Джъст ни беше направила и месна баница,но не успях да я снимам,много бързо изчезна :lol:
Изображение
Последна снимка от градината на Джъст и отиваме при Нини, майка и ни чакала с тутманик :tzeluvka:
Изображение
За нея мога да кажа само-красота и перфекционизъм, при мен това никога няма да се получи :ufff:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение - единствения мъж в компанията,който стоически ни изтърпя,а снощи като се прибрахме ми каза: ами то не било толкова лошо :mrgreen:
Изображение - последен поглед на сбогуване.
Благодаря ви момичета за този прекрасен ден :tzvetentze: :tzeluvka:
mama_li

Re: Среща - Пловдив

Мнение от mama_li »

Благодаря на всички за прекрасния ден, въпреки ужасния вятър, който ни обрули на изложението! Но срещата и запознанството с нови, хубави хора компенсира всичко! :liubov:
Абе, в Пловдив си е друга губерния, знае се отдавна! Доказват го и снимките с цъфналите лаленца в градините на Юлето и Нини.
Деси, ми той твоят мъж е направо съкровище! Не стига че ни изтърпя стоически, ами чак му и харесало :nod: .

пп Малко за градината на Нини. Направо е неузнаваема! Съвсем други спомени имах от снимките миналата година. Тогава изобилстваше зеленина, големи туфи разни многогодишни. Сега - нови петна сред тревата , много рози (по нейни думи 100 :o ) и съвсем различна визия! С нетърпение ще чакам снимки, които да отразят обещаните цветове :stiskam: .
elena kirilova

Re: Среща - Пловдив

Мнение от elena kirilova »

много сте готиниииии,много
как съжалявам ,че бях на работа :cry: :cry: :cry: инак и аз щях да дойда

ама как сте се строили с гръб и д...о на към фотото :lol: :lol: :lol: ,клекнали като под команда :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Krasiyana »

Беше страхотно преживяване за мен! :ieeee:
Благодаря на Нини и Юлето за топлото посрещане и вкусните гощавки!!! :liubov:
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
galqdumanova
Баш кафе майстор
Мнения: 2699
Регистриран на: Фев 17, '11, 16:00
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: Среща - Пловдив

Мнение от galqdumanova »

Супер сте,много ви се радвам но и ви завиждам.....искам и аз с вас :snif:
https://plus.google.com/photos/10143430 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1011 пъти
Получил благодарност: 2311 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Мария Николова »

Радвам ви се, че сте били на тези хубави места! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Нини, градината ти е просто неузнаваема!!! :slove: Предай на майка си поздрави от мен!!! :gush: :gush: :gush: Здрасти, Блу! :tzvetentze: Беше приятна изненада да те видя! :ieeemyzh: Здрасти и на софиянките, които миналия път не дойдоха и на новичките девойки. :tzvetentze: :ieeee: :ieeee: :ieeee: Чакам и фотосесията на Дени, а софиянки още от сега да се подготвят за предстоящото "Цветно лято"- по розено време. :mrgreen: :ieeee: :ieeemyzh: Тогава и Галя ще домъкнем чак от тях във Филибето. :angelche: Сетне за по-направо, ще минем през Загорето, Казанлък (а, Саша? ;) ) и... чак тогава друм! :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
just

Re: Среща - Пловдив

Мнение от just »

Ето и от моето фото :angelche:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
тук вече е и по-късно дошлата розичка :nod:

Изображение
dal

Re: Среща - Пловдив

Мнение от dal »

хубава компания в прекрасни градини :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”