Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

Юруш на компроматите 8-) :angelche: ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Настроението продължи и във WC-то :nod: :lol: ! Не съм я замъглила нарочно, толкова си мога, но не е трудно да се различат Джоя, Мия и Джулс :angelche: :lol: :lol:

ПП. Смешното не е в това, че ползват WC-то, а че се бяха отплеснали в приказки май от бая време :lol:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

Леле, Гео, ти извади пиянските снимки... :shock: Винаги съм знаела, че си подла и коварна! Ще те стрелям аз тебе, де да видим кога. :svekurva:
Малката Ида

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Малката Ида »

:lol: :lol: :lol:

Ах ти, папатак опашат. :gush:
Ма къде съм тръгнала и аз да се меря 8-) Че той , бедъра Миленин е колкот мен :shock: :tyzhnoangelche:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа:Леле, Гео, ти извади пиянските снимки... :shock: Винаги съм знаела, че си подла и коварна! Ще те стрелям аз тебе, де да видим кога. :svekurva:
Малката Ида написа:... Ах ти, папатак опашат...
Айй, как писнахте - като ущипани моми 8-) ! Значи аз си трая при цялата мощна катерича излагация, а вий сега подла съм била, коварна съм била, папатак съм била, щели сме били да се стреляме... Давай да се стреляме най-после, откога се каниме и която оцелее, надгробна епирафия в рими на другата се задължава да направи :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
wenche

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от wenche »

Пуканкиииии, топлии пуканкиииии

Изображение
Малката Ида

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Малката Ида »

wenche написа:Пуканкиииии, топлии пуканкиииии

Изображение

:lol: :lol: :lol: Да бе!Нали те видях и теб :hihihi:
bell

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от bell »

Ей, човек една работа да не може да свърши, като хората, зарад вас! Може ли в разгара на деня да вадите такива снимки :srofl: :srofl: :srofl:
Розовите пуканки за мен, моля :hihihi:
milena02 написа:Започвам със сцена между Жоро Лалето и Венчето. Заповядайте:

Изображение
А? Кво ще кажете?
Ще кажа, че съм възхитена!!! :potekoha:
Бе, нямало ли е някой лекинко да развърже корсета на Вечне, а ветрилото къде е?
Ей, така се вълнуват истинските Дами, те не припадат, прималява им :liubov2:
Венче, искам уроци по Брулени хълмове :lol:

Опитвам се да работяяя. Спрете с компроматите :svekurva:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от calico »

аз пък вече почвам да се чудя там ли съм била? :cry:
нищо от това не съм видяла...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
лалесъм

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от лалесъм »

calico написа:аз пък вече почвам да се чудя там ли съм била? :cry:
нищо от това не съм видяла...
ами нали ръката, туй-онуй, луковици не можеше да садиш/държиш и.....Лалето те пропуснало :hihihi:

пп Аз се отказвам да броя луковиците на Жоржо Лалето, че то...и под полите на дамите трябва да се навирам, в пазви да надничам, да свестявам, сервитьори да претърсвам.... ;)
пп Венчееееее, ....ама как ти блести окото :lol:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Тутти »

Аз също като calico нищо компроматно не видях. Дори да бях видяла, нямаше да се сетя да ги отбележа, защото всички масово се прегръщаха и целуваха и понякога цвилеха, това си беше нещо като фон. Освен това компромата е чудесна реклама, стига на отразения субект да не му пука. Става винаги забавно.
Ама на wenche много й прилича ролята на припаднала дама, тя има стилно поведение. Затова й дават луковички, как не ? А аз като не мога като истинска дама да припадна, компромати не ме плашат нивга, и лале не получих...ама нищо де...
:lol:
Сега по-сериозно: обещах лесната, мноооого лесната рецепта за бонбоните, които хапнахме дружно.
Фурми - 1 кутия, без костилките.
Сусамов тахан суров - 300 гр
Ядки по избор (орехи, лешници, бадеми, кашу - сурови) може един вид, може смесено. Количеството е 300 гр.
Кокосово масло стопено 100 мл.
Всичко се слага в блендер, и щом се смеси, се правят малки топчета или за по- лесно "салам". Салама се реже на парчета след като се охлади в хладилника два часа. Бонбоните се овалват и охлаждат.
За овалване на топчетата се използва сусамово семе, счукани орехи, какао, кокосови стърготини, каквото ви хрумне. Аз част от бонбоните бях оваляна в конопено брашно, затова са паднали задръжките и са хвърчали луковици. . :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”