Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

Шъ го бъди!
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 940
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от hrissi2009 »

Беше страхотен купон но за съжаление кратък. Чакам с нетърпение предколедния. Тогава може и цял епизод от Ледена епоха да барнем. :hihihi:
slava
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Дек 12, '14, 20:08

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от slava »

Голямо удоволстве е да се видим, посмеем, хапнем и пийнем! Да обменим опит и идеи за прекрасните цветя, които ни събират. Дано се видим отново скоро, а не чак на следващия рожден ден! Бъдете все така весели и усмихнати! Целувки!
roselover

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от roselover »

Ах, колко сте прекрасни и засмяни! :tzeluvka: :gush: :gush: :gush:
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Krasiyana »

Днес ми е толкова хубаво, че не мога да не го споделя:
1. От два дни съм постоянно усмихната! Беше прекрасна среща! Обичам ви, мили мой цветни момичета!!! :gush: :tzeluvka: :gush:
2. Всичко, което трябва да се насади до пролетта - е насадено!!! :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Ей с тази мисъл още свиквам, и всеки път ми става едно леко на душата! :dovolen:
3. Навън вали сняг!
Живота е прекрасен! :tzvetentze:
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ема »

Радвам ви се :tzeluvka:
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Lizi »

iv.tarlen написа:Лизи, на санаториум ли ще ходим? :hmmm: :hihihi:
Не , на СПА. Пък и Тъжа е наблизо.
Беше страхотна среща . Аз също още съм на тази вълна.Кошничките бяха страхотни.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 233 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от zeleno »

milena02 написа:... Някой ден ще направя тук списък на "градинарските" парфюми - тези, дето миришат на разни билки, окосена трева и прочее зеленилки. ...
в помощ на тази идея
https://www.fragrantica.ru/notes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

Krasiyana написа:... Живота е прекрасен! :tzvetentze:
И за да продължи да бъде прекрасен, Краси, да знаеш, че у мен е загубеното перо заедно със скъсаната верижка. Някой ми го даде, прилежно увито в салфетка, но не помня кой беше :ovtza: ... Така че е въпрос на уговорка да си го получиш :nod: :tzeluvka:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Asarina »

milena02 написа:Прафюмът, Зеленко, е "Knowing" на Estée Lauder. Според мен, ухае на есенни хризантеми. Димана обаче твърди, че миришел на секс и здраво се опръска, преди да се прибере. Някой ден ще направя тук списък на "градинарските" парфюми - тези, дето миришат на разни билки, окосена трева и прочее зеленилки. Ти вече се сдоби с "Ароматикс елексир" на Клиник и се убеди, че ароматът е на горско сено. На Дона Карън пък има един, който си чист нашенски здравец, на цъфтяща липа мирише "Кристал" на Шанел, на дъбова гора - "Абсолю" на "Роша", на прясно окосена трева - TRUTH на Келвин Клайн, на лятно напечено от слънцето поле мяза "Сафари" на Ралф Лорън и така нататък. Тази зима ще отворя тема, че и аз да науча за още някой природен аромат.
Миленче, този ти пост ще си го принтирам и като вляза в парфюмериен магазин, ще карам наред :D

А от срещата се чувствам прекрасно. Заредена съм с положителни емоции и продължават да ме държат! Много съм щастлива, че ви има, момичета!
:liubov: :liubov: :liubov: :sflower: :ssun: :sflower: :ssun: :sflower: :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”