Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от лалесъм »

ми то, трафикантът на холандски луковици ще излезе ангелче в сравнение с нас :angelche:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1433 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Тутти »

milena02 написа::svekurva: :svekurva: Ти чак сега ли намери да кажеш, след всички излагации, че си ни дрогирала с бонбони?! :svekurva: Едни жени тука припадат, други си качват краката по масите, трети се катерят по коленете на джентълмените, четвърти стоят дезориентирани в тоалетната, пети си окачат катеричи опашки, шести се губят по пътя.... И чак сега: извинявайте, ама нали - конопено брашно... Преставам да се чувствам виновна! Била съм жертва на психотропни вещества! За който не знае какво е това, направих справка в Уикипедия. Значи това са цитирам "химически субстанции, въздействащи главно на централната нервна система. Те създават временни изменения на възприятията, настроението, съзнанието и поведението".
Миленски, това ти е професионално изкривяване, нали си Агент 02, споко. :lol:
Конопеното брашно е био брашно, не е психотропно вещество. След като си въвела тази дума, Уикипедия правилно ти е отговорила. Питай я сега какво е конопено брашно, не е то виновно за тази разюзданост. Сусама, ядките, кокоса, все афродизиаци, от това ще да е.Затова Агент 007 не използва Уикипедия. :hihihi :hihihi:
Единственото спасение ще бъде следващия път Жоро Лалето да го задържат на митницата и да не носи припадащи лалета на форумна среща. Да дойде без луковици, само с шапка и фишу, и костюм, естествено.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ава_и_мама »

:hmmm: ...ами нещо ме човърка :sitwasntme: . Май не сме справедливи към Жорето! :nod: Я малко да поразсъждаваме.

* Гадже ли е Жорето на Миленски? - Гадже е! Значи е наш човек! :daaa:
* Ходи ли на Кавала? - Ходи! Къпа ли се в морето? - Къпа се! :daaa:
* Беше ли на РД на ФХК? - Беше! Подари ли лалета? - Подари! :daaa:
* Ориса ли го Калико? - Ориса го! :daaa: Значи е наш човек!
* Копае ли дупки? - Копае! Работи ли в градината? - Работи! :daaa:
* Разхожда ли неолитените мебели за по-лесно и бързо?-Разхожда! :daaa:
* Плаши ли се от задачи? - Неееее! :nod:
* Иска ли да си има кътче в градината да се развихря?- Иска! Значи мераклия! :daaa: Значи е наш човек!
* Главен герой на форумния роман ли е? Кой не знае? :nod:
* Има ли кой да го напътства за в бъдеще кое, как, защо, кога в градината? - Има! :daaa:
* Ще идва ли на форумни срещи? - Ще идва! :daaa:

И какво стана?! - здрав, прав, работлив, мераклия...
Но си няма ВИСШЕ по градинарство! :hmmm:
Ми тогава му трябва опит, теория. А цяла зима е пред нас!
Нека му дадем шанс!!! Имаме му доверие!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

:lol: :lol: :lol: Девойки, току-що чух невероятна история около скандалния кадър между Венчето и Лалето. А именно версията на самия Жоро. :lol: Следете ми мисълта. Лично той ми разказа следната драма, която напълно оневинява Венчето. Та, Лалето твърди, че конфузната ситуация се е получила, защото.... му е паднала шапката. :lol: Значи, по думите му, той се е навел галантно да целуне ръка на дамата, при което шапката му е паднала от другата страна на стола и той се е навел връз дамата да си я вземе. После, след като се извинил и подарил луковица, дамата му рекла: не може ли пак да ти падне шапката, и тя не щеш ли... пак му паднала и той отново се пресегнал връз мадам да си я вземе. :lol: Венчето не лъже - два пъти е било. Честен кръст! Лично Лалето ми разказа историята около ситуацията, БЕЗ да е виждал кадъра, понеже е в командировка по негови си контрабандни дела. Ако трябва, в петък - когато се прибира - сам ще влезе във форума, за да потвърди достоверността на версията си. Това е било: шапката му паднала! И така се е стигнало до това:

Изображение

:lol: :lol: Хора, направо се напиках от смях, като чух тази сърцераздирателна история. :lol: Не стига, че аз не съм си у ред, ами привличам и себеподобни...
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Tanet »

Брей Венче, блазе ти, на лалетата шапките им още падат по теб :mrgreen: :tzvetentze:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
mama_li

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от mama_li »

Ама вЕрно е без шапка на фотото! ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа:Това е било: шапката му паднала!...
Точно така беше, видях ситуацията и потвърждавам, честна катерича :nod: ! Не съм кошаревски свидетел :sneee: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
GIOIA(Джоя)

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Ей,голям смях тука :lol:
Чудя се аз дали присъствах ,колко съм изпуснала :hmmm:
То Венчето оневинена,ама знае ли се :hihihi:
Венче,струва ми се,че ТМ ще зареже неговият си форум и ще почне да те придружава по форумни срещи,ей така,само за респект ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гео, граф »

GIOIA(Джоя) написа: Чудя се аз дали присъствах ,колко съм изпуснала :hmmm: ...

Те Мия и Джулс могат да кажат същото, щото се забравихте в приказки на Онова място :lol: :lol:

То Венчето оневинена,ама знае ли се :hihihi: ...

Хм, хм... на мен ми се струва, че Венчето си е виновна отвсякъде, Джо! Пред никоя от нас не му падна капата на Лалето, а пред нея дор два пъти :shock: !!! Не е случайна тая работа :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
GIOIA(Джоя)

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Гео,ти знаеш, графиня си, на мъжете им правят впечатление финните дами като Венче(на фона на останалите "цвилещи" като мен например :lol: )
Как няма да му пада шапката на Лалето :hihihi:
И като всяко уважаващо себе си тийни,снимката в тоалетната на заведението или мола е задължителна,знаеш :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”