Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Di_Va »

Миленка, това с "арки, перголи, обелиски и прочие" е правилната посока! Градината ти ще хубавее, растенията ще имат максимални удобства да се представят както подобава, ти ще си спестиш хамалогия, Жоро Лалето -доволен!
Чета ви с голямо удоволствие :liubov: ! Купонът е бил изключителен!
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от JuliS »

Asarina написа:
milena02 написа:Прафюмът, Зеленко, е "Knowing" на Estée Lauder. Според мен, ухае на есенни хризантеми. Димана обаче твърди, че миришел на секс и здраво се опръска, преди да се прибере. Някой ден ще направя тук списък на "градинарските" парфюми - тези, дето миришат на разни билки, окосена трева и прочее зеленилки. Ти вече се сдоби с "Ароматикс елексир" на Клиник и се убеди, че ароматът е на горско сено. На Дона Карън пък има един, който си чист нашенски здравец, на цъфтяща липа мирише "Кристал" на Шанел, на дъбова гора - "Абсолю" на "Роша", на прясно окосена трева - TRUTH на Келвин Клайн, на лятно напечено от слънцето поле мяза "Сафари" на Ралф Лорън и така нататък. Тази зима ще отворя тема, че и аз да науча за още някой природен аромат.
Миленче, този ти пост ще си го принтирам и като вляза в парфюмериен магазин, ще карам наред :D

А от срещата се чувствам прекрасно. Заредена съм с положителни емоции и продължават да ме държат! Много съм щастлива, че ви има, момичета!
:liubov: :liubov: :liubov: :sflower: :ssun: :sflower: :ssun: :sflower: :liubov:
Да бъда картотекирана моля :-) Пойзънт - защото съм отровна....Парфюмът няма звук...Аз обаче съскам :mrgreen:
Миленка...искам си снимката със Жоро Лалето - да се фукам с млад и ЧУЖД мъж :mrgreen:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
mama_li

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от mama_li »

Някой чу ли се с Изи? Какво става с нея?
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

JuliS написа:Миленка...искам си снимката със Жоро Лалето - да се фукам с млад и ЧУЖД мъж :mrgreen:
Ами добре! Щом искате да ви набият мъжете ви, моля! Аз от дискретност и приятелски чувства не ги пускам тези кадри. Но, хубаво! Започвам със сцена между Жоро Лалето и Венчето. Заповядайте:

Изображение
А? Кво ще кажете?

Ето те и тебе Джулс:
Изображение

Ивелина гледайте какво прави зад гърба на Динко. Явно добре го прави, щото после мъжете мирно си пиха троянска сливова:
Изображение

Тили да не се прави на голяма интелектуалка, защото и тя е в кюпа:
Изображение

А пък Лени, не я е срам! Баба била станала! Че това баба ли е?
Изображение

А Вики, поетесата, без съмнение в момента съчинява рими:
Изображение

А тука някои персони правят опит да се скрият зад очила, но усмивката ги издава:
Изображение

Графинята, чест й прави, че макар и с катерича опашка има доблестта да се изправи пред обектива без маска и без грим, но с Лале под мишка:
Изображение

И още колко кадри имам аз. Ама ще си ги пазя, за да ви изнудвам. Повредихте ми Лалето. Вече не ще да краде контрабандни луковици. Иска да ги подарява на дамите предимно. А ако му остане време, да ги сади в градината, за да му се възхищават същите тези дами. :svekurva:
wenche

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от wenche »

Сега да поясня - това, дето го виждате не е това, дето си го мислите.
Аз силно се развълнувах като усетих луковичката на Жорето в ръката си и от вълнение аха да припадна и то момчето се хвърли да ме спасява.
Е спаси ме, де, но ми хареса и още два пъти припаднах ;)
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ава_и_мама »

Di_Va написа:Миленка, това с "арки, перголи, обелиски и прочие" е правилната посока! Градината ти ще хубавее, растенията ще имат максимални удобства да се представят както подобава, ти ще си спестиш хамалогия, Жоро Лалето -доволен!
И... няколко пъти да попремести неолитената мека мебел ту на слънце, ту на сянка според сезона. :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

wenche написа:Сега да поясня - това, дето го виждате не е това, дето си го мислите.
Ние нищо не мислим! Немеем! Има една приказка сред нас, журналята: "Една снимка казва повече от хиляда думи". :mrgreen:

Аве и Маме, ако щеш вярвай, но той я мести, защото му е по-лесно да окоси цялото пространство с косачката, отколкото да мине с тример между неолитните мебели. Маха ги камънаците, коси и после си ги връща по местата. Луд умора няма! :lol:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ава_и_мама »

:lol: :lol: щото иска да е перфектно! Някоя пътечка няма ли за пренареждане, нещо по оградата :hmmm: , все такива дребни неща.
Ние ще ги оценим , майсторски щом са пипнати :P
Малката Ида

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Малката Ида »

mama_li написа:Някой чу ли се с Изи? Какво става с нея?
Добре е,Мамче! :gush: Затрупана е със работа, която е отложила заради РД.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от bouquet »

Гео, граф написа:
Krasiyana написа:... Живота е прекрасен! :tzvetentze:
И за да продължи да бъде прекрасен, Краси, да знаеш, че у мен е загубеното перо заедно със скъсаната верижка. Някой ми го даде, прилежно увито в салфетка, но не помня кой беше :ovtza: ... Така че е въпрос на уговорка да си го получиш :nod: :tzeluvka:
Дъщеря ми го намери паднало до мивките в тоалетната. Затова го увихме с хартия :nod:
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”