Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
wenche

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от wenche »

libra написа:Така може и до пижамено парти да стигнем. :liubov2:
Пижаменото after-party е вече традиция и я спазихме, пробвахме и пижамена закуска. Но сега гостенките ми си тръгнаха и ми стана пусто. :snif: :snif: :snif:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13713
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 199 пъти
Получил благодарност: 386 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от zeleno »

milena02 , благодаря душооо :tzeluvka:
и напиши онзи парфюм к"ъв беше , че да сме подготвени за догодина ....
зер това Лале само на такъв кълве ;)
пп лалето е бучнато на лично място :!: / луковицата де / , всички резници са засадени , дет се вика - плочка необърната не остана ... подкопах блокЪт

пак съм забравила милион неща да взема , донеса , свърша :ufff:
ама - здрави да сме
ще се реванширам
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

Прафюмът, Зеленко, е "Knowing" на Estée Lauder. Според мен, ухае на есенни хризантеми. Димана обаче твърди, че миришел на секс и здраво се опръска, преди да се прибере. Някой ден ще направя тук списък на "градинарските" парфюми - тези, дето миришат на разни билки, окосена трева и прочее зеленилки. Ти вече се сдоби с "Ароматикс елексир" на Клиник и се убеди, че ароматът е на горско сено. На Дона Карън пък има един, който си чист нашенски здравец, на цъфтяща липа мирише "Кристал" на Шанел, на дъбова гора - "Абсолю" на "Роша", на прясно окосена трева - TRUTH на Келвин Клайн, на лятно напечено от слънцето поле мяза "Сафари" на Ралф Лорън и така нататък. Тази зима ще отворя тема, че и аз да науча за още някой природен аромат.
Последно промяна от milena02 на Ное 26, '17, 16:54, променено общо 1 път.
Гале

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Гале »

Беше цветно, беше красиво, беше вълнуващо и много, много весело! :ieeee:

И....финал....
Виждали ли сте толкова много усмивки на едно място?
Ако сте някога сте видяли, то тогава сте били на РД на Хобикафе.


Изображение

Изображение
РОУЗ

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от РОУЗ »

Сакън, Милена, недей, че сега ако завалят и поръчки за парфюми, съвсем я закъсаха мъжовете! :mrgreen:

Беше много хубаво, както винаги - топло, зареждащо, забавно! Благодаря за прекрасните емоции!
:liubov: :liubov2: :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Deleted User 1445 »

РОУЗ написа:Сакън, Милена, недей, че сега ако завалят и поръчки за парфюми, съвсем я закъсаха мъжовете! :mrgreen:
Що бе, Роузи, нека и те да намажат нещо от поръчките, няма само надраните ръце да ни гледат :tzeluvka:

Момичета, благодаря ви, няма такава емоция :liubov: требе по-често и по-длъжко :liubov2: Флора, Тутти, страхотни вкуснотии :potekoha: Марги, специални поздравления за мама, голяма майсторица :tzeluvka:
Малката Ида

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Малката Ида »

Най Безценни мои :liubov: няма да пиша нищо :mrgreen:
Ето, как ви видях през обектива си....
Само моля за малко търпение,защото снимките са доста :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”