Бургас - море, бири и сафрид

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Бургас - море, бири и сафрид

Мнение от calico »

Хареса ми Флората. Постоянна експозиция, цветен пазар, какво повече. Ще я видя и на живо след 10 дни
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Бургас - море, бири и сафрид

Мнение от rose_from_stars »

Да, хубава е. И цените на растенията бяха много добри. Възрастният човек, които продаваше отстрани на флората много добри растения на прекрасни цени беше отново там. И от Оакс плант имаше прекрасни рози, но както винаги на солени цени... От Димови също имаше много рози, като всички този път бяха нацъфтели, бяха и на нормални цени. Кактусите, както винаги, бяха невероятни. Това на мен ми направи впечатление. А на вас?
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Бургас - море, бири и сафрид

Мнение от el pistolero »

Не знам за постоянна експозиция- само обичайната едноседмична и после кой от къде е. Там няма условия за отглеждане на растителност в експозиционните зали. А и съоръжението ще се ползва за експо център с най- различна насоченост... през юли ще има винарско изложение с дегустации :))) Пазарната площ не знам дали ще остане целогодишно заета и от кого- предполагам, че от обичайните плажни кърпи, бански и дюшеци. Едва ли някой ще продава растения целогодишно или поне за няколко месеца там.

А иначе аз си напазарувах две японски кленчета и една магнолия- всяко по 10 лв и с ръст 50-60 см.
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Бургас - море, бири и сафрид

Мнение от rose_from_stars »

И аз дочух, че ще има различни експозиции, даже на автомобили. Ейсърите ги видях, но съм си харесала шайна и друг не искам, а шайна нямаха... Но, цените наистина бяха народни...
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Бургас - море, бири и сафрид

Мнение от Titi »

Внимание за варненци и гостите на северното черноморие!!! Това е списъка на обектите, пазарували от месото с антракс:
"Ето и списъкът с обектите, които са купували месни продукти от фирма ЕТ „Дари-Пламен Илиев”:
Бистро Класик местност Салтанат - морска градина
Ресторант Кръчмата-крайбрежна алея
Ресторант Камен, гр. Бяла
Бистро Калисто –Карантината Аспарухово
Бърза закуска кв. Възраждане до бл. 45
Бърза закуска кв. Вл. Варненчик до обръщача Павилион
Фортуна Възраждане 3
Бистро кв.Трошево ул. Тихомир 15
Хотел Кабакум Бийч Резиденс
Бърза закуска Пипилота до Пивоварния завод
Бърза закуска в кв. Аспарухово на Руски пазар
Бистро Флирт –спирка журналист
Лафка Хидрострой Интермарк – Кранево
ТаргетКом – Кранево
Ресторант Симбат – Зл. Пясъци
Ресторант Прима Зл. Пясъци
Ресторант Чифлишки хан Зл. Пясъци
Ресторант Ролбата Зл. Пясъци
Ресторант Луна - Зл. Пясъци
Ресторант Герана - Зл. Пясъци
Хотел Орхидея – до Журналист
Магазин Кулинар – ул. Шипка"
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”