СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

Ив аз съм за всякакви варианти стига да ми кажат да не звъня до заведението. Ако вие с ТМ обаче наистина имате работа в Стара Загора предпочитам да се видим за няколко минути за да ти дам едни обещани неща :angelche:
За обща среща да се съберем повече хора си трябва и повече време определено :nod:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от iv.tarlen »

Добре, нося розите на теб.Другите девойки ще си ги вземат от теб, а срещата освен Мария Николова да направи организация/много е добра/, чак в Дулово ни организира.Мери, :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: !
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

iv.tarlen написа: Дек 5, '18, 17:51 Добре, нося розите на теб.Другите девойки ще си ги вземат от теб, а срещата освен Мария Николова да направи организация/много е добра/, чак в Дулово ни организира.Мери, :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: !
Сега нека да ми пишат на лични да се разберем как ще им дам родите. Мога и утре след като ги взема да ги разкарам по домовете, може да дойдете до работа Злате :angelche: може и петък вечер да ги дам. На кой като му е удобно
Аватар
evelin_pas
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1816
Регистриран на: Сеп 18, '14, 13:10

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от evelin_pas »

За розите ще се разберем, ама как ще дам парите на Ивчето. Да дойда и аз където ще се срещате?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2237 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

iv.tarlen написа: Дек 5, '18, 17:51 Добре, нося розите на теб.Другите девойки ще си ги вземат от теб, а срещата освен Мария Николова да направи организация/много е добра/, чак в Дулово ни организира.Мери, :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: !
Иве, ти си млада девойка, още не си била открила Хобикафе, когато тази темата е озаглавена и открита. :D Това беше втората среща, която съм организирала, с координатор Valentinka.
Цъкни на стр. 1. ;)
Първата беше в София с координатор Блеки, бирария "ДондуковЪ" на 27 март 2010 г.
viewtopic.php?f=48&t=792
Свърши часа по Хобикафе-история. :sgiggle:
Сега на крак ще се реши задачката с розите и паричките и няма време за друго.
Права си. :daaa: Трябва да организирам нова среща, за да се видим. Във всички случаи петък, събота и неделя отпадат, защото много искам Грийнито да е с нас. :gush:
Веднага предлагам проверено място за форумна среща - La Casa di amici - бул. Руски, 65

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от сюзан »

Нищо не разбрах до тук. Отменя ли се събирането? Ако е така, аз предлагам да обсъдим някакъв вариант, удобен за повечето хора, за другата седмица. Много е трудно така от днес за утре да се организираме.
Сега видях, че Мария е писала. Аз съм "за" за мястото. Давайте предложения за другата седмица.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

Аз ще следя темата и ще се присъединя ако мога, понеделниците и срядите са ми заети - уча английски упорито :angelche: ако е вторник или четвъртък там съм.
За паричките за розите разберете се Ив, може би по Еконт ли знам ли, другия вариант е аз да ги платя като ги взема, третия вариант е аз живея до гарата един от високите блокове точно до Лидл и най вероятно с Ив ще се видим утре на паркинга на Лидл към 18 часа тя каза че към толкова часа ще са в града, че имат някаква работа със съпруга си, ако ви е удобно и искате елате там. Мисля че ще се срещнем там, защото аз ще и предавам сенполии. Все пак Ив да каже кога и къде и е удобно да се видим
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от iv.tarlen »

Всякак ми е удобно на мен и ММ.Катя, паричките ще ми ги дадеш ти, а те на теб при получаването!
Мери, аз съм за!Действай!Благодаря! :zzz:, :zzz:, :zzz: !
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Златка Трънова »

Розите все някак си ще си ги вземем, но нямам търпение за срещата! Съгласна съм с мястото, което предлага Мери и отивам да си търся рецептата за козунаците :lol: Аз вторник и четвъртък съм на танци , но дори и и тогава да решите ще дойда!
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

Само последно да разпитам, защото наистина отдавна липсвам от форума и наистина не знам кои са старозагорки
Златето - знам evelin_pas вече и за нея знам Има ли на някой друг да вземам розите?
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”