СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Прибрах се! :tzvetentze:
Сега първо на терасата за цигарка, после ще си наситня една пилешка пръжолка и после ще показвам фотосесията. :lol:
Бързам да благодаря за хубавия купон на всички, които дойдоха! :sbear: :ssvirka: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

Мария Николова написа: Дек 18, '18, 22:05 Прибрах се! :tzvetentze:
Сега първо на терасата за цигарка, после ще си наситня една пилешка пръжолка и после ще показвам фотосесията. :lol:
Бързам да благодаря за хубавия купон на всички, които дойдоха! :sbear: :ssvirka: :ieeee: :ieeee:
Мерка дебна кога ще пишеш :oops: аз нямам такова доверие в шофьорите но такситата :snif:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от iv.tarlen »

И ние се прибрахме!Синът каза:Ъ-ъ-ъ много са вкусни!
Мери,ти все едно пътуваш от един квартал на София до друг, обаче без задръстване!
Светле, всичко е по местата си, вода, саксия в чинийка, абе голям кеф са тия подаръци!
Грийни, обичам мушкатата.Благодаря!
Еви, все пак го убеди да дойде, а той дано убеди и доктора!Злате, :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: !
Кате, дано успеем с далиите, ще следя!
Съжалявам, че не успях да се запозная с Динко Господинов!Но се запознах с Донка и Ганчо, от нашата кръвна група.
Беше хубаво, весело и приказливо!Благодаря на всички и до нови срещи.Весели празници, приятели! :sflower: :sflower: :sflower:
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1305
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 130 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Донка Тодорова »

Много се радвам,че се запознах с вас, момичета и момчета !!! Коледа вече дойде за мен. Признавам си ,че исках повече време да прекарам с вас,но ...
следващия път.
Светли празници !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Готово!
Изображение

Започвам с градската ми Донка Тодорова и НМ, защото бяха само на дзяк и бързо си тръгнаха.
Доче, утре да пием в центъра по едно кафе и да ти дам рестото.

Изображение

Много ми липсваше Динко и НЖ. Все пак започнахме трима мъже. Вляво е на Донка НМ, Приказливият е на iv.tarlen НМ. И в дясно е на Сюзан НМ. Като пристигне четвъртия, ще ви го покажа.

Изображение

То не е за извинение, но поне да обясня как карам Канона да прави даже и размазани снимки. Като бързам да щракна, преди да са се усетили и да застанат "като за снимка". Не давам секунда на апарата да помисли.
Размазани, но естествени!

Изображение

Изображение

Правата розова кутия ми е подарък от Ива и НМ и крие бутилка гюлева огнена вода. Нея утре вечер ще опитам, защото сега опивам от една кайсиева от 2017 г. Момичетата от ляво на дясно са Светла, известна като Сюзан, Златето, известна като майсторицата на всякакви сладки изкушения е в средата и до нея е майсторицата на гюловете, пардон, :oops: на розите и красивите цветни кътчета- Катя, с партизанското име Грийни.

Изображение

Срещата все пак е на цветарки и не може за мине без ни едно цвете. :lol:

Изображение

Катя не пита кажи ми как се сади пиперо, Светла обяснява какво иска хибискуса, за да си доволна от него.

Изображение

Евелин пас пристигна и сварих да я щракна, преди да ме е забелязала. Името ще ме прощава, че я размазах.

Изображение

Никой телефон не ни щракна как се запознаваме с Еви.

Изображение

Колкото и да бързах, Ива ме е видяла.

Изображение

Ползвайте салфетка, като гледате тази снимка. :swait:

Изображение

В синята торбичка са розите от поръчката за Ива.

Изображение

Печените купонджийки стават да чукнат чаша с всички. :daaa: Нищо че е с вода. :sgiggle: :swink:

Изображение

Ето го и четвъртия мъж. На Ева НМ.

Изображение

А тук
Я, Катето вече е заспала. Извинявай! :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от iv.tarlen »

Мери това не е на Ева НМ, това е Ганчо :hihihi: :hihihi: :hihihi: !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Боже, боже, ожених на бърза ръка Ева за моя градски! :ufff: :ufff: Той е наистина, с очилата на верижката...Градската ще ме убие... :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от desi_slava »

Ей това се казва репортаж :daaa:
Мери, както винаги - папарак и половина :tzeluvka:
Радвам се да видя толкова много усмихнати познати и непознати муцунки! :liubov2:
Мнооого са зареждащи тези срещи! :liubov:
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Златка Трънова »

Радвам се, че се видяхме момичета и момчета! Много приятно ми беше да се запозная с Донка и НМ .Изкарахме си чудесно , както винаги! И както винаги времето мина неусетно!Мери, благодаря за подаръчето и фотосесията!Greeneyed, благодаря за стеларчетата!На всички благодаря , че отделихте време да се видим , за емоциите, за настроението! Весели празници и до нови срещи!
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1305
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 130 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Донка Тодорова »

Мария Николова написа: Дек 19, '18, 00:15 Боже, боже, ожених на бърза ръка Ева за моя градски! :ufff: :ufff: Той е наистина, с очилата на верижката...Градската ще ме убие... :eeeh:

:lol: :lol: :lol: Спокойна съм , Миме , Ева ще ми го върне бързо.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”