Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1693
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 226 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от darina1960 »

Група Севлиево няма да дойде. Датата е в делничен ден и това ни възпира. Ако беше в почивен ден, може би щяхме да се видим. Времето е пред нас. Хубавото тепърва предстои.
Пожелавам приятно, цветно купонче на групата. :daaa:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от viktoriaivanova »

I na vas - stura veselba!
I da vidim snimki s usmivki.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1201 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Ееех Севлиево. Тайничко се надявах да дойдете. Датата е специална, затова е през седмицата. Искахме най-големия празник на Мери да е в Козлодуй и тя ни уважи и се съгласи да дойде. Първата среща на Козлодуйчани я организира Мери.Ей така от стотици километри дойде и ни събра. Оказа се че се познаваме, а не знаем, че сме във форума. Мери, фурийо форумна, ОБИЧАМ ТЕ :sheart: . С нетърпение чакам 14.08..

Вики, на теб приказно изкарване на моренцето. Топни краче и заради мен :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1201 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Момичета и момчета, снощи ангажирах ресторанта. Начало 18.30часа. Вземете си доброто настроение и всички сте добре дошли. Не съм поръчвала нищо предварително. Управителката ми обясни, че ако се съберат повече хора в ресторанта обслужването е бавно, но ние ще поръчаме като се настаним кой каквото желае и мисля, че няма да има проблем. Чакам с нетърпение 15.08 :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2225 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Който има бадж от Маги, да си го носи на срещата. :swait:
Утре ще получа сега направените за новите форумни другарчета и ще ги нося с поздрави от нея. :mrgreen: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1201 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Аз имам, но къде ли е :hmmm: . Утре имам бойна задача да отида до апартамента и да го намеря :daaa:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2225 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Аз имам цели 4! :mrgreen: Проблемът е да не забравя поне един да взема и да го пъхна при другите, които ще нося. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2766
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от vladislava78 »

Мери :tzeluvka: Благодаря за приятната среща !Бъди здрава и много щастлива! :tzvetentze:
Благодаря на Клок :tzeluvka: и Пепеляшка :tzeluvka: за гостоприемството и подаръците!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от gabi123 »

Еха, много сте хубави, усмихнати, позитивни:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:....

Вярвам и зная, че сте се забавлявали на макс :liubov:

Мария :tzeluvka: :tzeluvka:, честит имен ден, мила!!
От сърце ти пожелавам здраве и щастие!! Обичам те!!!

Влади, благодаря ти за снимките с който се потопих при вас :tzeluvka: :tzvetentze:
Давайте още снимки лудетини :daaa: :tzeluvka:
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 182 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Донка Тодорова »

Очарователни момичета и момчета на фона на прекрасния Дунав ! Очаквам още снимки...такова хубаво настроение и емоции лъхат от вас !
:sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower: :sflower:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”