Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Не знам какво става с нета, но сега си виждам обедното мнение а не виждам снимките от последното ми мнение :hmmm:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Вили, нямаше други снимки, качени от теб. О тези са много хубави, браво на теб, момиче!
Сега да видим какво съм нащракала. :lol:

Изображение

Изображение

Влади, мъжът на Пепеляшка

Изображение

Изображение

Моят приятел и между другото, съпруг на Влади.

Изображение

Моят съсед приятел Сашо, който ми повярва, че както и да му хваля форумна среща, тя винаги ще е много повече.

И моята приятелка съседка Анелия, съпругата на Сашо, която вече се увери, че и нецветарка ще "оцелее" ;) на цветарска форумна среща.

Изображение

Ветрилата бяха авангарда на новозагорското нашествие в Козлодуй - извадени тук от черните чували преди да тръгнем на път.

Изображение

Изображение

Изображение

На гости на Клокчето.

Изображение

100%!!!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Вече са раздадени баджовете от Маги, заедно с поздравите й за всички присъстващи. Раздадени са, по-точно - "бръкни и вземи" - всички бръкнаха и си взеха за спомен от купона за имения ми ден по една кожена магтитка от Art 93 . Кой мишле с тенис ракета, кой пингвин, кой костенурка, кой роза. За мен остана резен диня с едно динено листо. :lol:
От дясно на ляво - щерката на Пепелашка - Рая, Влади, НМ, Живка/qanina, Зорница/Звездичка и Деси/Гардения.

Изображение

Горе в ляво - Лили/Cloc и НМ

Изображение

Юли/Julian71 и НЖ Мая; след са Сашо и Ани.

Изображение

Poly77 и оставила сина си и мъжа си и се е отдалечила и е гърбом в дясно за :sphone: .

Изображение

Изображение

Изображение

Наздраве, Лили!
Като стана дума, да ви пошушна едно подсещане за наздраве. ;) :angelche: Моята чаша казва наздраве на вашите чаши!

Изображение

Ето го блясъка в очите само от една чаша! :daaa: :ieeee: :ieeee:

Изображение

Наздраве, Живе! Благодаря ти, че се отдели от внучетата, пристигнали от странство, и закръгли 100-те %! :gush:

Изображение

Изображение

Нашето момиче не било фотогенично, а? ;)

Изображение

Юли и Мая.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Да знаете какво новозагорче ще цъфне в градините ви. :mrgreen:
Ирисите цъфнаха по на 2-3 места във втората ирисова полянка, защото преди време не съм хвърлила старите ризоми без ветрила и бебета, а където съм намерила празно място, съм ги засадила. "Или/или". Без да зная кой от кой сорт е.
А те до един оживяха и направиха големи туфи, вече описани с кодове и име. :daaa:
Но се оказа, че ми трябва торбата с ХН, която остана под навеса, та ириси допълнително.

Изображение

Разсадих всичките 6 туфи хемерокалиси на това място.

Изображение

Няма г.2. (и други няма), нооооо кодовете не се променят! :hihihi:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Като напече много към 3 ч., тогава ирисите. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Пропуснала съм червения Chicago Apache. Eдва го открих в албума от 2015. :swhew:

И сега обещаните снимки на няколкото ириса. ХН ми е под ръка. ;)

Изображение

Двете туфи на БотИ-то имаха 13 ветрила. Подарък ми е от elena kirilova. :gush:
Не се смейте, че съм ги броила. Нали трябва да знам по колко ветрила във всяка от 9-те торби трябва да има. Никой да не остане пренебрегнат! И на никого да не са само от един сорт. 3 часа мога да се туткам. Не съм за изтрайване с тая ми мания. :twisted: :oops:

Изображение

Този е първия ирис, от мерак за който, място не можех да си намеря. :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Пътека направих, докато да ми дадат едно ветрило.
За мен в ония далечни години беше черешката на сладоледа. :lol: :lol: :lol:
Като открих Хобикафе, си направих "развъдник" - размножавах го, за да мога да го разпращам. :hihihi: Разпределих 22 ветрила. И всеки ще има най-малко по 2. :lol:

Изображение

Големи радини вълнения :lol: бяха тази пролет да го открием кой е той и от къде се е появил. На 1 място... на второ място...на трето. Накрая се оказа, че е "тръгнал" от Грийни и ... е стигнал до мен. :hihihi: Влади му откри името и фамилията - Honey Shiffon - с рекордните 25 ветрила!

Изображение

Името е точно, кодът вече друг, от ІІ полянка. 5 ветрила, :ufff: което значи че съм компенсирала с друг сорт другите 4 торбички. :liubov2:

Изображение

Изображение

Тази прелест :liubov2: ми е подарък от Влади. 8 ветрила.

Изображение

И този слънчо :ssun: също! 18 ветрила. :daaa:

Изображение

9 ветрила. Хартиеният носител казва, че е Липсервиз (каквото и да значи :lol: ), но не си представям по какъв начин може да е попаднал във ІІ полянка. :swonder: Затова съм много любопитна верно ли казва ХН, или е грешка.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1836 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Тутти »

Една излъчваща любов група, среща, настроение... Гледки, които са зареждащи. И колко е хубав живота, когато добронамереността е водеща. Радвам ви се, изглеждате и сте щастливи.
Мария, ти си един катализатор за приятни емоции. Прекрасна, енергична, щедра и сърцата.
Уникални сте всички, благодаря за споделеното.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1210 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от мечтица »

Днес за N-ия път влизам да видя,радостни,усмихнати щастливи! :liubov:
Дори благородно ви завиждам,изживявала съм тая тръпка на форумна среща,
емоциите са страхотни. :daaa:
Радвам се за вас, като ви гледам и се потапям в тая прекрасна атмосфера! :dovolen:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Ехха, Мери, страшен помощник си. Таман търсех ирисите за да ги опиша. От подписа ти е изчезнал албума. Искам помощ за:
14.5
II.12.3
II.5.4
II.13.3
Имам и 6 ненадписани, така, че напролет ще си имам новозагорска изненада. Благодаря, благодаря и пак благодаря. Обичам те Щедро сърце. Всичко е вече по местата си, прилежно надписано.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

мечтица написа: Авг 17, '18, 21:34 Днес за N-ия път влизам да видя,радостни,усмихнати щастливи! :liubov:
Дори благородно ви завиждам,изживявала съм тая тръпка на форумна среща,
емоциите са страхотни. :daaa:
Радвам се за вас, като ви гледам и се потапям в тая прекрасна атмосфера! :dovolen:
Оля, на следващата среща те искам в Козлодуй :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

pepelqshka71 написа: Авг 17, '18, 21:59 Ехха, Мери, страшен помощник си. Таман търсех ирисите за да ги опиша. От подписа ти е изчезнал албума. Искам помощ за:
ІІ.14.5 -Brazen Beauty
II.12.3 - Honey Shiffon
II.5.4 - Lipservice
II.13.3 - Champagne Waltz
Имам и 6 ненадписани, така, че напролет ще си имам новозагорска изненада. Благодаря, благодаря и пак благодаря. Обичам те Щедро сърце. Всичко е вече по местата си, прилежно надписано.
Eго ги, Вили. :D

Иииих! :ufff: Не съм написала името под снимката на втория ирис... :oops: :ufff: Не съм забелязала, че на снимката нищо не е написано...
Това е Champagne Waltz. Черешката на сладоледа на времето. :daaa:
Последно промяна от Мария Николова на Авг 17, '18, 22:15, променено общо 1 път.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”