Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от clock »

:lol: Как може досега да не видя тази тема! :lol: :lol: Давате ми домашно да я прочета през следващото денонощие :D

Мария, ето ме! Пепеляш днес ми се обади и ме зарадва, че ще си имаме скъпи гости :liubov2: От зимата се говори това идване и наистина вече нямам търпение! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
За ХН ето данните :lol: clock - Лилия
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Бърз отчет. Вчера се чух с всички от Козлодуй и всички потвърдиха че ще дойдат. Звездичка и тя ще дойде. Като се добера до компютъра ще дам подробности.
Мери, с твоите хора се разбрахме, а Сашко е сладур- неговите имена са като на моя син(чак не повярвах) :ieeemyzh: Запазих им места в къща за гости Зора- 80лв за двете нощувки.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, Лили! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Вече ми се изясни цветното настроение, с които облъхваш поръчката за лилиуми! :angelche: :ieeee: :tzvetoman:

Вили, браво на тебе, фурийо!!! :sbear: Благодаря ти, че си ангажирала стаята! :gush:
Сашо и Анелия са големи сладури! Миналата година бях с фотото между китките и той се спря на лафче. Добре, че го щракнах тогава, та го имам на кадро както приказва. Пише, че е било 30 април към обед.

Изображение

Нямам снимка на Анелия, защото обикновено, като наближи да се прибира, вече съм приготвила букет да си носи за вазата, и съм без фото в ръката. Тя е братова внучка на моя съученичка с неистово къдрава коса и й викахме Рошавото Данче. :lol: Племеницата й, нашата Анелия, е с още по-кръдава коса. :lol: :lol: :lol:
Постоянно са на язовир Жребчево да ловят риба и там я раздават - не ядят, знаят, че и аз не ям.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Прибрах се :swhew: . Да мине и другата седмица и :stiskam: :stiskam: :stiskam: да ме пуснат отпуска.
Такаааа... Днес ми звънна Влади(vladislava78). Много приятно ме изненада с желанието си да присъства на нашата среща. Владии :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: . Много, много ще се радвам да се видим отново. Другата седмица ще уточним всичко. Добре си ни дошла :gush:

Мери, а Сашко верно е сладур. Даже на глас го докарва още по-млад :daaa: Чакам с нетърпение да дойде 14 август :ieeee: :ieeee: :ieeee:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Чудесно е, че Влади и НМ ще дойдат! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Те два пъти са минавали през Н.З. да се видим. :mrgreen: Втория път ми донесоха
от Благоевград армаган от Маги - един камък, който много бях харесала в градината й. :lol: :lol: :lol: Много са навити :daaa: и кръстосват страната. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от clock »

И аз съм така :ieeee: :ieeee: :ieeee: че и Влади ще дойде! Най - сетне ще се запозная и с нея на живо! :ieeee:
Мария и Влади - двете кралици на ирисите! :potekoha: И ще говорим за ириси! :ieeee:
пп Те ще говорят, аз само ще слушам :liubov2:
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1715
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от mimivd »

Ех,че хубаво,ама не съвсем.За съжаление по това време ще съм на морето. :ufff:
Нищо,ще гледам снимки и ще празнувам ,макар и на разстояние,заедно с вас. :tzeluvka:
Хубаво да си изкарате! :liubov:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от viktoriaivanova »

А врачанки-моми приемат ли се?
Слупайно виждам темата ,даже датата коя е, не зная.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

viktoriaivanova написа: Авг 1, '18, 13:51 А врачанки-моми приемат ли се?
Слупайно виждам темата ,даже датата коя е, не зная.
Моме врачанско, :lol: погледни предната стр. последното долу.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Всеки е добре дошъл на срещата. Ще се радваме да видим повече форумни другарчета. Само пишете в темата за да ви броя за запазване на местата в ресторанта. Който иска с преспиване да ми звънне за да запазвам места в хотела.
Личния ми телефон: 0886 445984 Виолина
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”