Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2188 пъти

Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

ВиКЛ е Видин, Козлодуй , Лом. Имам там форумни приятелки, с които е крайно време да се видим. Последния си (четвърти) имен ден ще празнувам в Козлодуй в събота, 21 септември. Каня на мелбичка всички форумни девойки от района и колкото може от повече райони! За координатор на срещата определям Пепеляшка от Козлодуй. Тя ще намери място на срещата (и ще ангажира брой места), от където няма да ни изгонят, уплашени от торбички с китки, саксии и саксийчета; час; ще дава логистични указания и прочие. Моя грижа е да осигуря lunen sun :gush: за срещата ви. Хайде, да започне преброяването! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ако сега не дойдете, девойки, по какъв друг повод ще стигнете до ... на географията, отговорете си честно! ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7646
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2105 пъти
Получил благодарност: 1177 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

:ieeee: :ieeee: :ieeee: Еми, аз се записвам първа :hihihi: Момичета и момчета, тъй като скоро не съм ходила по заведения/има-няма 2-3 години/ще обиколя заведенията и по късно ще обява мястото за среща.Ще избера най-хубавото място за най-хубавите хора. Ще се радвам да се запозная с всеки, който има възможност да дойде. Чакам с нетърпение 21 септември :ieeemyzh:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2188 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

pepelqshka71 написа::ieeee: :ieeee: :ieeee: Еми, аз се записвам първа :hihihi: Момичета и момчета, тъй като скоро не съм ходила по заведения/има-няма 2-3 години/ще обиколя заведенията и по късно ще обява мястото за среща.Ще избера най-хубавото място за най-хубавите хора. Ще се радвам да се запозная с всеки, който има възможност да дойде. Чакам с нетърпение 21 септември :ieeemyzh:
Браво, момиче, отлично начало! :daaa: :ieeee: :ieeee: Моята задачка вече наполовина е свършена - напредваме! :mrgreen: Сега ще прегледам и извадя никовете на хората ни от ВиКЛ - да ги сръчкам. :gydigydi: :lol:

И пожелавам незабравим ден в градината на Иса на всички, които се стягат за това преживяване! :gush: :tzeluvka: :ieeee: Надеждата ми е в милата Графиня - да бъда и аз там, чрез фотосесията й! :gush: :gush: :gush: Дано сте си заредили навреме батериите, девойки! :swait: :swait: :swait:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lena
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Ное 4, '11, 11:15

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от lena »

Самосръчквам се, ще дойда :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2188 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

lena написа:Самосръчквам се, ще дойда :D
Браво, Лена, браво!!! :daaa: Поканих и две девойки от Враца, но може да е по-далеч от Н.З. и още не са отговорили, но не губя надежда. ;) С тях 8 получиха съобщението и само спатифилия ми съобщи, че не може да дойде, заради гроздобера. Днес пратих едно писмо по Б.Поща. Групата става солидна - цели 10 девойки! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Без да броим и една баба. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lena
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Ное 4, '11, 11:15

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от lena »

В Козлодуй съм, даже ако трябва помощ съм на линия :dovolen:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7646
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2105 пъти
Получил благодарност: 1177 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Благодаря Лена. Приемам помощта :tzeluvka: . Писах на ЛС :tzvetentze:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Julie
Кафе с мляко
Мнения: 239
Регистриран на: Дек 3, '09, 21:53

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Julie »

И аз съм там, много се радвам, благодаря на Мария, че ми се обади :liubov: :ieeee:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Димана »

:srofl: :srofl: :srofl:
Мичке, с това ВиК направо ме заля от смях. :D
Добре, че имаше едно Л отзад, че навреме да се усетя. Помислих, че ще организираш протест пред някой офис на ВиК-то. Щот а не си рекла, а не си го направила. :sdaaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2188 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Julie написа:И аз съм там, много се радвам, благодаря на Мария, че ми се обади :liubov: :ieeee:
Браво, Юле! :sclap: :sclap: :sclap: Знам си аз човека!!! :daaa: :gush: :gush:
Момичета, Юлето има най-красивата форумна градина (на която съм виждала снимки) на Хубавия син Дунав!!! :slove: :ieeee: Довечера ще отворя картата да видя колко време е от Козлодуй до Лом и обратно и може да разгледаме градината на Юлето. :ssvirka: :sflower: Само да е приемливо - ще ни, не ще ни Julie - отиваме!!! :angelche: :ieeee: :ieeemyzh: :sdance:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”