Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Много хубава новина, Даре! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Но се чудя дали не е още много рано за Деси? :snif: Възстановила ли се е толкова, че 2 часа да шофира по непознати пътища? :hmmm:
Не я притискайте.
Сетих сееее! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Най-добре нека лекарят й да й каже може ли, :swait: след десетина дена, защото здравето е най-важно.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

darina1960 написа: Авг 5, '18, 15:05 И на мен ми се идвааааа. Завид, завид за срещата. Утре ще презвъня на Деси и на Танчето. Може пък и да получа отговор "да". Кой знае. :daaa:
Ехха, дали ще успеете :stiskam: :stiskam: :stiskam: . Много ми се ще да се видим :ieeee:
До тук сме:
Аз и ММ (за Рая не знам още)
Мери + 2
lena+1
julian71+1
clok+1
Валя(лунен сън)
Деси(гардения)
Зори(звездичка)+2
Влади(vladislava78)+2 :stiskam:
Живка
Хайде, дописвайте се :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
В сряда ще отида да запазя заведение. Първи вариант:
https://www.google.com/maps/uv?hl=bg&pb ... CnoECAoQCQ
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Пропуснах - предлагам начален час - 18h - ако има възражения звънкайте или пишете тук.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Мария Николова написа: Авг 5, '18, 15:00 Прегледах прогнозата за Н.З. в дните на срещата. Сряда - 31 гр., обл. с преваляване; четвъртък - 29 гр., обл., с преваляване и петък - 29 гр., дъжд.
Хризантемите на терасата ги бях прежалила, но може и да ме дочакат. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Аз май съм объркала нещо :hmmm: Мери, нощувките за твоите хора съм запазила за вторник(14.08) и сряда (15.08), а в четвъртък(16.08) пътувате обратно. Нали така? Ако трябва нещо да променям.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

pepelqshka71 написа: Авг 6, '18, 12:37
Мария Николова написа: Авг 5, '18, 15:00 Прегледах прогнозата за Н.З. в дните на срещата. Сряда - 31 гр., обл. с преваляване; четвъртък - 29 гр., обл., с преваляване и петък - 29 гр., дъжд.
Хризантемите на терасата ги бях прежалила, но може и да ме дочакат. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Аз май съм объркала нещо :hmmm: Мери, нощувките за твоите хора съм запазила за вторник(14.08) и сряда (15.08), а в четвъртък(16.08) пътувате обратно. Нали така? Ако трябва нещо да променям.
Не, ти, Вили! :mrgreen: :gush: Аз съм се объркала. :lol:
Всичко е ОК! ;) :daaa:
Заведението е супер!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
И като гледам, за момента сме кръгло 20. Ако пак не греша ;) :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2762
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 4 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от vladislava78 »

pepelqshka71 написа: Авг 6, '18, 11:51 До тук сме:

Влади(vladislava78)+2 :stiskam:
Вили за сега , ще бъда с един придружител :nod:
Втория все още е под въпрос, ще се обадя допълнително ,ако успее да дойде. :stiskam:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Влади :stiskam: :stiskam: :stiskam: да си +2 :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

viktoriaivanova написа: Авг 1, '18, 13:51 А врачанки-моми приемат ли се?
Слупайно виждам темата ,даже датата коя е, не зная.
Виктория още нищо не казва. :hmmm:
Тежко го дава. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от clock »

Даре, Тани, Деска, дано да се организирате и вие да дойдете! :stiskam: Маршрутът го има на предната страница, не е сложно, а и винаги мога да помагам по телефона ако някъде се изгубите.

Хмм :hmmm: Това се чудех дали да го кажа, но е важно. Подгответе се за комарите. Спрейчета, някакви мазила, кой каквото му понася. Много са, нахални са и са вечно гладни. Не знам при Пепеляш дали ги има, но при нас понякога не се стои. Пръскаха уж, но от дъждовете ли, от разреден разтвор ли, ефект няма никакъв. Заведението е супер! Много е стилно, менюто богато и романтиката на брега на Дунав я има. Но може да има и комари. Вземете си предпазни средства :sbandit:

Мария, сетих се за чудесно място където да изпиете по едно кафе по пътя. Околовръсното на Ловеч също е в ремонт и движението е отбито през града. Минавате с колата през самия център на града, а точно там е и прочутият Покрит мост на Кольо Фичето. От шосето моста се вижда, а точно преди него има паркинг и може да оставите колата там. Мостът си заслужава да го видите! Има малки магазинчета, сладкарничка, интересно е, приятно е, хладно е и ви е на по път. :tzvetentze:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от iv.tarlen »

Мери, Вики шляпа по калдъръма в Стария Несебър!
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”