Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

pepelqshka71 написа: Авг 18, '18, 10:11 Мери, имам нужда от помощ от приятел. Тези ми останаха без имена. Плийз :tzeluvka:
II.2.1. = ІІ.6.4. и ІІ. 13.3. Champagne Waltz
II.15.2. Delirium - името му е написано на снимката му, само кода е бил друг през 2015 г. ;)
II.6.3. = ІІ.14.5. Brazen Beauty
Знаех си, че трябва да изпиша кодовете на всички места, от където съм вадила ирисите! :ufff: Добре, че са измислили ХН, че ако трябваше да помня, нищо нямаше да ти напиша. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
poly77
Виенско кафе
Мнения: 333
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:40
Местоположение: Козлодуй

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от poly77 »

На фона на залязващото слънце и въпреки многото комари, настроението беше на шест :dovolen:

Изображение

Изображение
https://www.facebook.com/groups/1364828546895878/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lunen_sun
Виенско кафе
Мнения: 463
Регистриран на: Юни 15, '10, 13:17
Местоположение: Козлодуй

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от lunen_sun »

Страхотна среща!
Макар да закъснях и липсвам по фотосите, бях там и се заредих от духа и жизнеността на нашата прекрасна и неостаряваща Мария :liubov:
Влизам да докладвам, всичко е засадено, при първа възможност ще ида да си ги нагледам.
Благодаря още веднъж от сърце за подаръците, Мерка, и за организацията на Вили!

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Вале, показваш ми какво цвете да очаквам от тричките саксийченца, които се събират в едната ми шепа и ги поливам дневно по 1 капачка от кока-кола, така ли?
Цяла петилетка ли ще ги чакам? Или предсрочно? ;)
Много красив цвят! :sheart: :ieeee: :ieeemyzh: Благодаря ти, :liubov: :gush: ще го чакам! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Да знаете, че и останалата част от новозагорската група разгледа като "гости" темата и снимките и са впечатлени от тях - снимките. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Да сме живи и здрави догодина срещата ще е в почивни дни и се надявам повече съфорумци от близки и далечни места да успеят да дойдат :stiskam:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
lunen_sun
Виенско кафе
Мнения: 463
Регистриран на: Юни 15, '10, 13:17
Местоположение: Козлодуй

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от lunen_sun »

Мария Николова написа: Авг 19, '18, 21:03 Вале, показваш ми какво цвете да очаквам от тричките саксийченца, които се събират в едната ми шепа и ги поливам дневно по 1 капачка от кока-кола, така ли?
Цяла петилетка ли ще ги чакам? Или предсрочно? ;)
Много красив цвят! :sheart: :ieeee: :ieeemyzh: Благодаря ти, :liubov: :gush: ще го чакам! :daaa:
Точно така, адениум :) От семена са, тъй че може би другото или по-другото лято трябва да цъфнат.
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от viktoriaivanova »

По молба на Мария, разказвам накратко за Поморийското ми представяне.

"Яворови дни" се провеждат всяка година през юли.
А вашият поет, тоест Аз, бях в Поморие през август.

На ежегодното издание през август "Поезия в Поморие" се представих блестящо.
Първата вечер всеки автор чете собствени произведения. Мноооого аплодисменти имаше за мен.
Втората вечер четохме социални стихотворения от друг автор и имаше конкурс за рецитиране.
Получих трета награда и .....малко парици.
Беше абсолютно предизвикателство а мен, тъй като не съм се пробвала и като актьор, но пък взе че се получи.

Гледах снимки от срещата ви на брега на Дунав, и се радвам,че ви виждам усмихнати и щастливи!

Поздрави -от Вики
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”