Месец на градините и розите 2013

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
denitsavm

Месец на градините и розите 2013

Мнение от denitsavm »

Призовавам ви съвсем официално да започнем с обсъждането на датите и дестинациите за тази година :ieeee:

Традиционно ще започнем от Пловдив, защото там най-рано зацъфтяват и ще продължим обиколките из Нашите градини по другите кътчета на България :dovolen:

Мисля, че 17-19 май е хубав уикенд за старт на тазгодишния сезон :stiskam:

Надявам се да се включите с предложения, идеи и организационни умения и да си направим няколко незабравими форумни уикенда :ieeee:
dal

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от dal »

Смятам да ви поканя юни месец за да посетите т.нар "парк" , но ще пиша допълнително :lol:
Не знам в какъв формат си го представяте , аз нещо като градинско парти при което ви почерпвам подобаващо и бръмчим три-четири часа под сенките , после фотосесии с много надупени пчелички , накацали из двора , а после весели писъци и разни фръцли влачат пликчета и чувалчета към колите .... :D
През май имам много ангажименти , лични празници , пътуване и няма да сколасам вероятно , пък и южна българия е необятна и ще отвори гостоприемни порти за вагърчивите ви софийски жълтопаважни задници , зажадняли за зелено и цъфнало у бетона :hihihi: :lol:
За да се уплътни програмата може да се помисли после да нападнете и няколкото градини в региона - те сами ще си кажат севернячките кога и как .
Честно казано мислех да ви пусна офертата за август , ама ми дожаля , щото за всяка щеше да има маркуч привечер .
Да се усетят всички аспекти на терена :mrgreen:

аз писах за софия , но ще са поканени разбира се всички желаещи да прелетят и да похарчат малко време :tzvetoman:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от calico »

чакай да се запиша, да знам за кога да точа баниците :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от Tanet »

Ооо, Дал, да знаеш, че се чувствам поканена. То и тази година няма да ходим на почивка и това ще ми е като да разчупя ежедневието пък и да ви видя отново след сбирката 2010-та. Поне си ми близо.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от Мария Николова »

Tanet написа:Ооо, Дал, да знаеш, че се чувствам поканена. То и тази година няма да ходим на почивка и това ще ми е като да разчупя ежедневието пък и да ви видя отново след сбирката 2010-та. Поне си ми близо.
И аз, и аз! :ieeee: Щом е да направим ингел на Дал, там съм!!! :hihihi: :hihihi: :hihihi: Нищо че ми е далечко. ;)
Няма толкова далечна дестинация, че да се откажа само заради това от форумна среща, било във формат 2, или 12, или 22 отзовали се. :sneee: :gydigydi: :nazdrave: :ssvirka: :sflower:
(Надявам се Cando да не прочете този пост - дестинацията до нея си е направо на оня свят! И като си спомня колко съм стара, пропъждам от главата си всяка мисъл за подобни асоциации. :sgiggle: )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от краси кубарелова »

calico написа:чакай да се запиша, да знам за кога да точа баниците :lol:
calico, искаш да кажеш, че където ходиш ще носиш домашни разточени баници ли?Стегни и за Варна няколко :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от calico »

хмм... :hmmm: Краси, всъщност исках да кажа, че се каня да посрещам.... ама и твоето не е лоша идея...

чакай малко да свикна, че пенсионирането не е отпуска с край та да бързам всичко да свърша за определени дни, и като мина в режим "маняна" :lol: , ей ме на и у Варна. Баниците ще ги правя на място, требе да са топли
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от Krasiyana »

Да се запиша за пътуванията и аз. А и с удоволствие ще ви посрещна в средногорско(нищо, че още сме в голям ремонт, ама той и скоро няма да свърши). Дано поне ямата да е направена :stiskam: , та да не следя някой да не падне в дупката залисан по цветенцата :D . От мен имате барбекю, а и баницата не е проблем... :D
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от lenuza73 »

Чудесна тема :stiskam: аз пък да си призная на всеки три или 6 месеца пътувам до Плевен и все ми е било неудобно да се обадя на Дал :oops: :oops: :oops: и понеже ме е срам,се задоволявам с разходки из Кайлъка :hmmmmmm: не ,че там е лошо..ма на..Дори след 6 дни ще съм в Плевена града :D но вече четох ,че Дал е ангажирана,така,че ....живот и здраве...следващият път.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Месец на градините и розите 2013

Мнение от краси кубарелова »

calico написа:хмм... :hmmm: Краси, всъщност исках да кажа, че се каня да посрещам.... ама и твоето не е лоша идея...

чакай малко да свикна, че пенсионирането не е отпуска с край та да бързам всичко да свърша за определени дни, и като мина в режим "маняна" :lol: , ей ме на и у Варна. Баниците ще ги правя на място, требе да са топли
Ани, баниците ще ми трябват за 12 май следобяда, ела малко по- рано, че да не ни е притеснено в последния момент :ieeee:
Виж темата за срещите във Варна :ieeee:
Светът е пълен с непознати хора...
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”