Имам повод да почерпя...

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от orkud »

Замириса ми сладко, сладко на бебче и какво да видя, то не е бебче, а истинско лъвче :angelche:
Да ви е жива и здрава, Ани! Нека е на мама радостта, а на татко гордостта! Нека баба й няма ден да не усеща щастие и радост от съществуването на това малко съкровище! Радвай му се на мъничето, милувай и гушкай, че растат като гъбки!
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от vodo-leika »

Прекрасна новина! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Да ви е живо и здраво бебчето, да има светъл път пред себе си и много да радва мама и тате! :dovolen:
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от gabi123 »

Честито бебче!Дави е живо и здраво! :tzvetentze:
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от tzarina »

Покрай тази форумна еуфория за внучето на калико, да им е живо и здраво бебочето и да расте много, много щастливо :stiskam: :stiskam: , ами то и на мене ми се иска да подондуркам бебенце ИзображениеИзображение.
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Deleted User 1445

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Deleted User 1445 »

Калико, честита радост, :tzvetentze: да е жива и здрава, с много късмет малкото слънчице на баба!
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от verji »

Я имали сме бебче-лъвче! :tzvetentze: :gush: Калико, да е жива,здрава,весела и много щастлива!
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от rumivarna »

calico написа:хваля се - имам внучка 3200 и 50 см - Айя :ieeemyzh:
добре са и от днес е у дома т.е аз съм там
Калико, сега чак я видях твоята голяма радост, и тук и в друга тема :P От сърце ти я честитя Айа! Толкова обичам това име!(И аз си имам Айа ама на четири лапи, късокрачка и с дъъъълги ушаци :hihihi: ) Да ти е жива и здрава новата августовска лъвица и доколкото познавам лъвиците (щото и аз съм такава), тежко и горко като се разгневят и зареват :lol: :lol: :lol: Много радост да ти носи новото ти цвете! Ти се кахъреше, че времето много бързо минавало и сега покрай малкото момиченце ще изживееш(или почти :twisted: ) още веднъж живота от раждане до порастване! Прави сметка за разширяване на градината за след 6-7 години, щото тогава ще имаш и помагачка! Засей 5-10 рози в чест на Айа. Таман до тогава ще са се източили на по 3-4-5 метра :D :lol: :D
Честито мила и много радостни орисници да са я орисали новата Айа :tzeluvka: :tzvetentze:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17031
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Миша »

Каква хубава новина :D :tzeluvka: ,да ви е жива и здрава,много радост да ви носи,навсякъде,където отиде,късметът да е все с нея!Честито,бабо! :gush: :tzvetentze:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Novodomka
Дълго кафе
Мнения: 124
Регистриран на: Юни 6, '12, 13:22
Местоположение: София

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Novodomka »

Честита внучка Лъвица Калико-да ви е жива и здрава, много радост и гордост да ви носи, а на мама-бързо възстановяване :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от tzarina »

Момичета, забравила съм да се похваля и аз, че моето студентско бебе вече е студент в НБУ - Право :ieeemyzh:
Това си беше негова мечта, желание, това си кандидатства, това го приеха.
От една страна се радвам, че избра специалност, която на първо време се учи в родното БГ и че ще е до нас. От друга страна - мамка му, много бързо минава времето :twisted:
Мъчно ми е, че баба не е до нас, тя го отгледа, да му се порадва, но такъв е живота ;)
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”