Среща - София

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Среща - София

Мнение от Emilly1212 »

Тутти, :gush: Честита радост! Да ви е жив и здрав! Ех, че хубаво! И ти се нареждаш сред красивите и млади баби на форума! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
wenche

Re: Среща - София

Мнение от wenche »

Тили, к'во ти става бе, душо :lol:
Ти темите за Нашите бебета и Имам повод да почерпя не си ли ги виждала? ! :hihihi:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1877 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Среща - София

Мнение от pepelqshka71 »

Ехха момичета. Видях познати и непознати физиономии, но с прелестните си усмивки ми дадохте топлинка на сърцето. Знам, че сте си изкарали супер - личи по готините ви муцунки. Целувки за всички :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:

Тутти, честито бебешоче. Да е здраво, щастливо и късметлийче. Нагушкай го мнооого :gush: :gush: :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
bell

Re: Среща - София

Мнение от bell »

Ей, Тути честити да сте! Прекрасно звучи- внук, млада бабо :liubov2: Много, много здраве и щастие :ieeee: :liubov:
GIOIA(Джоя)

Re: Среща - София

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Тути,да ви е живо и здраво! :ieeee:
Ама как се измъкна по терлици,а Маргаритена важно съобщи,че имаш основателна причина :lol:
Щяхме да ударим първата наздравица за здравето на бебока :sdrink:
Я колко цветни орисници бяхме около масите. :angel2:
d_vitanova
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Сеп 26, '10, 22:57
Местоположение: София

Re: Среща - София

Мнение от d_vitanova »

Тути, да ти е честито голямото щастие! Живо и здраво да е детенцето!
И благословено!
Малката Ида

Re: Среща - София

Мнение от Малката Ида »

Усмихнати,красиви,одухотворени....Безценни! :sheart:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Среща - София

Мнение от Тутти »

GIOIA(Джоя) написа:Тути,да ви е живо и здраво! :ieeee:
Ама как се измъкна по терлици,а Маргаритена важно съобщи,че имаш основателна причина :lol:
Щяхме да ударим първата наздравица за здравето на бебока :sdrink:
Я колко цветни орисници бяхме около масите. :angel2:
Джоя, като тръгнах още не се беше родил бебчо. Стана няколко часа по-късно. Затова си обух терлиците и "дим да ме няма" към клиниката, нали съм обична свекърва, много помагах. А Наздравица ще има, и още как, нали се готвим за Рождения ден на Форума, там ще почерпя всички от сърце. :liubov:
И пак да си кажа, че срещите ни са толкова емоционални, срещи на създания от един и същи вид, още съм под впечатление на многото ухилени лица. Много сме готини и на снимките.
Wenche, организацията беше на ниво, :daaa: Справиха се от заведението с този наплив на цветарки,въпреки старанията ни да побъркаме сервитьора. :lol:
mama_li

Re: Среща - София

Мнение от mama_li »

Тутти, честито! Вярвам, че и хубавите чувства и емоции с които тръгна към болницата, са допринесли за благополучното и спокойно раждане! Ти тръгна така усмихната и ведра! Да ви е жив и здрав бебока, вие всички около него също, за да се радвате взаимно дъъълги години!
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Среща - София

Мнение от libra »

Tути,честито бебче! Да е здрав,спокоен и усмихнат!
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”