За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

SelenaS
Kафенце
Мнения: 15
Регистриран на: Дек 17, '16, 09:38

За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от SelenaS »

Добре дошли братья и сестри от "стария форум"на "Голямото четене". :tzvetentze: Надявам се, че това мило и симпатично място на Хобби (същата е ГеоГрафиня) ще стане наш нов дом. Надявам се, че "аборигените" от този форум няма да ни се разсърдят и ще ни приемат като свои хора, а не натрапници, защото любовта към книгите ни обединява. Надявам се скоро да видя тук Вером, Пагане, Хаока, Малама, Мата, Аспис и други приятели. :ieeee:
Последно промяна от SelenaS на Дек 17, '16, 10:27, променено общо 1 път.
"Най-големия враг на истината често не е лъжата, а нашите убеждения" Фридрих Ницше
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За новите хора от "стария форум"

Мнение от calico »

Здравей Селена, добре си дошла :ieeee:

аз много не разбрах какво каза, обаче това не ми пречи да ми е приятно, че си тук, има място за всякакви хобита, вкл. и четене :angelche: :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
SelenaS
Kафенце
Мнения: 15
Регистриран на: Дек 17, '16, 09:38

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от SelenaS »

Извинявам се, ами това декемврийско слънце ми свети в очите и не разбрах, кой ме поздравява. Затова обяснявам надълго и нашироко: Хобби (Гео-Графиня) покани неголяма група своите приятели във вашия форум. Благодаря много за приемане. :dovolen:
Последно промяна от SelenaS на Дек 17, '16, 10:48, променено общо 2 пъти.
"Най-големия враг на истината често не е лъжата, а нашите убеждения" Фридрих Ницше
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от Гео, граф »

Ей, докато се замотам и Калико изтърча с букета първа да посреща драгите гости :D
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
SelenaS
Kафенце
Мнения: 15
Регистриран на: Дек 17, '16, 09:38

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от SelenaS »

Леле-мале, не успях да вляза, а вече си показах зъбките и дръзко отговорих на съвсем непознато девойче. Моите извинения, обърках се. :oops:
"Най-големия враг на истината често не е лъжата, а нашите убеждения" Фридрих Ницше
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от Гео, граф »

SelenaS написа:Леле-мале, не успях да вляза, а вече си показах зъбките и дръзко отговорих на съвсем непознато девойче. Моите извинения, обърках се. :oops:
Щях да се учудя съвсем искренно, ако не си ги беше показала, слънчице :lol: . Обаче пък попадна на девойче, което е известно като форумния шаман, който укротява конфликти и разнася мъдростта и опита си като дар на новодошлите с рогите :angelche: ...

Така, да обясня сега на разбираем език. Тази културна инвазия, която Селена прогнозира, е една група читанки, с които сме стари и верни приятели от времето на Голямото четене (от далечната 2008-2009 г.). След заключването и унищожаването на форума на играта от собственика (БНТ), след няколкогодишен собствен форум с постоянно намаляващо и емигриращо форумно население, след дълги митарствания из фейсбук и къде ли не, старите читателски души ще намерят подслон в цветарски форум и може пък да се понаучат и китки да гледат, нежели книжки да четат. В интерес на истината тук весело си съжителстват форумни другарчета и от двете места - Албена, Милена02 и аз сме хора от Четенето, така че просто литературния клуб ще стане по-активен и ще стане повод за още срещи и събирания.

Та добре дошли, стари/нови приятели! :tzvetentze:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 49 пъти

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от къщичка »

Добре дошли!
Обичам да чета!
Сега съм на Ловци на растения от Майн Рид :)
Съчетавам двете хобита :)
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от dar »

Добре дошли! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от calico »

ааааааааааа, Селена, влезе ми топ 1 с това "девойче" :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:

Гео, мерси за разяснението, разбрах. Чудесна идея, нашта палатка е голяма, има място за всякакви хобита.
А пък то може и на цветарски книги например да организирате групово четене, що не.
пък и всеки има крайблокова градинка, нали? :ieeee:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: За новите хора от "стария форум"на "Голямото четене"

Мнение от Тутти »

Добре дошли и браво на Гео,задето ви е отправила това предложение.Става още по-интересно с още хубави хора.
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”