В момента чета...

Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: В момента чета...

Мнение от vodo-leika »

Изображение 8-) :dovolen:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: В момента чета...

Мнение от bouquet »

Много хубава книжка си си взела! Аз четох първото издание, даже не знаех, че има и второ!Скоро ли я купи?
Търся добри хора
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: В момента чета...

Мнение от vodo-leika »

Вчера! ;)
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: В момента чета...

Мнение от 5ia »

Аз съм на Матю Райли. Но "Експлозивно" направо ме.....гръмна. Не ми се беше случвало едновременно и да готвя, и да чета. Просто не бях в състояние да оставя книгата. :oops: И да знаете, много ми харесват книгите за Хари Потър. До сега съм ги препрочитала около 7 пъти. Само Пипи е недостижима в това отношение.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: В момента чета...

Мнение от Blue sky »

5ia написа:И да знаете, много ми харесват книгите за Хари Потър. До сега съм ги препрочитала около 7 пъти. Само Пипи е недостижима в това отношение.
хихихи, добре дошла в клуба - но твърдо съм убедена че водя в класацията - всеки път при излизането на нова книга, прочитах предишните от първата, плюс няколко пъти цялата поредица, ей така като ми е тъпо нещо ;) мисля че само пърават част на Винету съм препрочитала толкова много пъти :lol: Друг много сериозен фен е Тити - и тя не знае вече колко пъти ги е препрочитала :D

С Матю Райли ме заинтригува - отдавна му се каня, но все намирам нещо по-интересно, някак мислех че е много шум за нищо. Сега вече, наистина ще го пробвам :nod:
He who plants a garden, plants happiness
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: В момента чета...

Мнение от lila »

Когато бях на японска вълна (преди около 20 години :oops: ) любима ми беше "Записки под възглавката", но автора не е Питър Грийнуей, има и филм по неговата версия, а става въпрос за "Записки под възглавката" на госпожа Сей Шонагон. Не съм сигурна, че ще се хареса на всички - а защо пък не? :tzvetentze:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: В момента чета...

Мнение от 5ia »

Блу, аз имам само първата книга за Хари Потър. Другите съм ги заемала от различни хора, и то все за определен период. И през въпросния период, чета баз почивка. Като свърша - пак отначало. И така докато ми изтече времето. И само да чуя, че някой достатъчно близък има книжка, искам си я. За съжаление не ми е попадала наведнъж цялата поредица, за да я изчета без да спирам.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: В момента чета...

Мнение от bouquet »

ИзображениеЕто тази книга чета в момента.
Търся добри хора
Аватар
didkec
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Ное 25, '09, 19:11
Местоположение: Den Haag

Re: В момента чета...

Мнение от didkec »

Почнах "Сто години самота" Маркес :dovolen:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: В момента чета...

Мнение от bouquet »

Успех! Аз точно "Сто години самота" не мога да я прочета, а харесвам много Маркес.
Много, много, много ми хареса ето товаИзображение
П.С.Водолейче, прочете ли я?
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”