Място за коментари на форумния роман

Публикувай отговор
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Ах,Миленка ,сблъска ги най-после Жоро Лалето и полковник Петкова ! Сега да видя как ще си спасявам любимеца от таз фурия. :mrgreen:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Ма ти верно го спаси твоя човек! :o Много си падаш, Албенке, по лалетата, а? Особено, ако се казват Жоро... Нищо! Аз пък дадох тласък на нова пикантна лИбоФ и се погрижих за теорията на конспирацията. :mrgreen:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Пролет е ! Обичам лалета! ;)
Миленка ,ние се превърнахме в едни сестри Мормареви! :D Никой друг не пише. :hmmmmmm:
Хайде момичета и момчета ,включвайте се . Вижте колко много нови герои и сюжетни линии ,пикантни любовни истории и най-вече моят любимец Жоро! ;) Само си представете как дългите бледи пръсти бавно приглаждат черните къдри и се спускат по дългата шия към горното копче на ризата. Боже ,как си го съчиних този Жоро Лалето ,чак ми се иска да е истински. :mrgreen:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Той си е НАШ Жоро Лалето! Аз го родих, ти го направи красив! Никой не може да ни го вземе! Хайде, щото съм ти приятелка, ще ида да му съчиня някаква беда, за да имаш шанса да го измъкнеш от нея. Пък после... която той си избере. :angelche:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Видя ли какво стана сега ,Миленко? Нашият прекрасен Жорко Лалето избра леля Гица! Неутешима съм! Рива! :cry:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Гео, граф »

Албена написа:Видя ли какво стана сега ,Миленко? Нашият прекрасен Жорко Лалето избра леля Гица! Неутешима съм! Рива! :cry:
Ще ви го депортирам аз вашия Жорко директно към Вашингтон, да му избият всичките лалета от главата там. Ще краде той бедните български баби :svekurva: . И ще посяга на най-свидното на градинарка-розарка, ама-ха :svekurva: ! И какво стана с основния ни главен герой? Видяхте едни синьо-зелени очи и клекнахте, м :evil: ???

:sgiggle:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Ама ,Гео ,не ни се карай ! :tzeluvka: Симето съм го оставила във властта на страстната и строга полковничка.
"Най- накрая Петкова успя да излезе от таксито ,отвъртя един як шамар на шофьора и бясна от неуспеха си хукна към къщата на Симо ,сещайки се ,че е оставила горкия глупак вързан за леглото."
Върви го спасявай! И да не ни тормозиш Лаленцето ,ей! :angelche:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Гео, граф »

А тая па нимфоманка-полковничка откъде я измъдрихте Изображение ...

Хич няма да спасявам никого, аз само минавам, не съм от тука и съм за малко 8-) :lol: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Гео, граф написа:А тая па нимфоманка-полковничка откъде я измъдрихте Изображение ...

Хич няма да спасявам никого, аз само минавам, не съм от тука и съм за малко 8-) :lol: ...
Ми ,тя ,Миленка ги измисли и Жорко и полковничката .Аз само си ги представих и ви ги описах и даже малко се влюбих в Лалето. :mrgreen:
И ,Гео :tzeluvka: , да си ги нямаме такива" не съм от тука и съм за малко" ! :svekurva:
лалесъм

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от лалесъм »

Тоз роман и като книга си го представям и като сценарий за филм, та може и в един Оскар да се прицелите :angelche:
И аз имам сантимент към Жоро Лалето по разбираеми причини ;)
Като чета това
Албена написа:
***
Докато Жоро Лалето ,изпаднал в нирвана ,с окалян панталон и зелени петна по ръкавите на бялата си риза ,лежеше сред дъхавата чубрица и се взираше в леките бели облачета , нещо завибрира в джоба на панталона му.В първия момент Жоро не разбра какво става . Сепнато се изправи и извади телефона си .........
направо Гери Лалето си виждам :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”