Място за коментари на форумния роман

Публикувай отговор
лалесъм

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от лалесъм »

Tъкмо щях да търся темата "Търси се", за да питам къде се загубиха героите от форумния роман и колко ми липсва адаша Жоро Лалето и .... и какво да видя :shock: вече сме налазила мускулестите бОйци и съм една от първите дето им се хвърля :lol:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от ToBo »

Аз помня романа, но изобщо не зная какво да ги правя тези две групи заедно :ufff:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Гео, граф »

Трябва да намеря време да препрочета романа. Обаче с химикалка в ръка, за да си водя бележки, че мноу се объркАх напоследък :shock: :hmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Да ви кажа честно, не ги разбирам тия от Стокхолм. Със сигурност знам, че Нобеловият комитет беше номирирал романа на Хоби Кафе, а накрая наградата я взе някой си Казуо Ишигуро, моля ти са! Какво толкова е ишигурил пък тоз, дето не знае лале как се сади? Затова предлагам догодина да не стават сакатлъци, а отсега да се впрегнем здраво за Нобеля. И после - един милион долара. По две евро за роза - правете сметка! И за яра мила ще останат, и за клематиси Ребека, и за арки, и за каквото се сетите...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Гео, граф »

Маани ги тия стокхолмци, Миленски, нищо не отбират от рози, треви и иглолистни :sdull: ! В ''Никога не ме оставяй'' Ишигуро е наишигурил нещо като социален експеримент, нещо като антиутопия, омешал е гени и клонинги, човешки отношения и емоции дори повече от мешавицата в моята градина. Обаче, за разлика от моята градина, при него е концентрация на тъжен песимизъм и потиснатост, а не на веселяшка еклектична околоблокова градинка. Така че ич не им ща наградата :semo: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Да направим сценарий или поне драматизация на форумната среща. :D Много важно ,че изтървахме Нобеловата награда.Да се прицелим в Оскара :lol:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от ToBo »

Гео, граф написа:Маани ги тия стокхолмци, Миленски, нищо не отбират от рози, треви и иглолистни :sdull: ! В ''Никога не ме оставяй'' Ишигуро е наишигурил нещо като социален експеримент, нещо като антиутопия, омешал е гени и клонинги, човешки отношения и емоции дори повече от мешавицата в моята градина. Обаче, за разлика от моята градина, при него е концентрация на тъжен песимизъм и потиснатост, а не на веселяшка еклектична околоблокова градинка. Така че ич не им ща наградата :semo: !
Нищо не разбираш :hihihi: Описал е еволюцията в съвременния ѝ процес :lol:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”