Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от milena02 »

Ето, драги съфорумци, за да не цапам кукундрилската рокаджийска тема, отварям нова такава за желаещите да изкуфеем на 22 септември от 17 до 23 часа на стадион "Васил Левски" със 100 групи, изпълняващи един репертоар. Ангажирам се да изкрънкам сериозни отстъпки за групово посещение на форума. В момента има налични още от промоционалните билети, от които също ще ни направят отстъпка. За да не излезе, че правя реклама, направо ви казвам да НЕ си купувате сами от скъпите билети, а да свирнете тук, че сте в агитката. После ще имам грижата. Деца до 10-годишна възраст влизат безплатно с придружител, обаче.... вечерен 6-часов купон... не знам, вие си решавайте дали ще могат да го издържат. Ей го сайта на великанския рок джангър:

http://rockin.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ето я и фейсбук страницата, но в сайта е разписана програмата по-подробно.
https://www.facebook.com/rockinbulgaria/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

А примерно така ще изглежда приключението. Това тук е от Rockin1000 в Италия, но предстоящото ще е горе-долу същото, само дето ще има драматургия и хореография.
" onclick="window.open(this.href);return false;

Предлагам да видим колко човека ще се съберем за 10 дена и каква ще е отстъпката. Организация по разпращането на билетите ще се направи след като се преброим, а може да измислим и някакъв друг вариант на принципа на журналистическите акредитации - т.е. специални карти за форума.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от venetka70 »

Аз записвам два билета за домочадието. Голямо благодаря от мен :tzeluvka: :tzvetentze:
Миленка, само свиркайте когато трябва да се плащат.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2204
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1140 пъти
Получил благодарност: 472 пъти

Re: Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от daneda »

Хайде и аз да се запиша с 3 билета! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от Гео, граф »

Трябва ми малко време да помисля и да реша дали този концерт с форумската урсулица или Съли Ерна четири дни по-късно... Ми не мога да отида и на двата... Или мога :twisted: ?
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от polyabs »

Е може ли пък такова голямо събитие да е в Петък? ! Как да дойдат тези които не са от Сф и са на работа в петък до 17 :snif:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от iv.tarlen »

Милена за мен 2 билета, моля!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Желаещи за групово посещение на Rock in Bulgaria

Мнение от milena02 »

Трайте си за плащането засега и не купувайте билети от сайта. Имам грижата, разбрали сме се с продуцента. Събираме агитка за купон, а присъствието ще ни излезе на символични цени, обещавам ви. Просто форум ХобиКафе отива да куфее. Отворила съм си бележник за всеки от желаещите. Мисля си и да направим реклама на форума в рамките на събитието. Цветя да раздадем, градини да покажем на мултимедията и в този дух... :hmmm:

ПП Хеви метъл, копелета! :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”