Любима музика

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Любима музика

Мнение от Blue sky »

Представете моля, любимите си групи, изпълнения, албуми. напорследък установявам, че моят вкус доста се е променил, уж любими неща, пък нещо, неме кефят, и обратно, музика, която не ми е допадала, изведнъж страшно ми ляга на душата. Та да почерпим нови идеи.
Аз напоследък доста въртя един албум с баладите на Hammerfall - бавен, тежък, хард рок. И платинум колекция на Шер.
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: любима музика

Мнение от vodo-leika »

Моят вкус е май доста комесиален като се замисля. :?
Много харесвам Майкъл Джексън и Нора Джоунс, Синатра, Нат Кинг Кол, Армстронг, Васил Найденов и всички златни български песни. Хресва ми и Бионсе, Лени Кравиц, Джордж Майкъл, Стинг и сигурно още знайни и незнайни герои, но за тези се сещам първо.
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: любима музика

Мнение от paju4eto_Ligla »

Аз съм в двете крайности :mrgreen: (рок и чалга, дето викат, макар и двете да не са ... съвсем така)
Но като цяло, хардрок и много, много стара музика ;) - от 50-те години на миналия век някъде, та до 80-те. От там нататък всичко ми е ново и харесвам максимум по 1-2 песни на група.
Групи, чиито песни харесвам почти на 100%: The Beatles, Uriah Heep, Rainbow, Scorpions, Whitesnake, Rammstein. Много харесвам Deep Purple, Therion и Ozzy Osbourne. Със сигурност съм изпуснала доста, така че ще допълвам.

Ето едно списъче с любими песни, което си направих преди време :mrgreen: И към него мога да добавям още много, като се има предвид, че походната ми музика е 4 гб :lol: :oops:

1. Whitesnake - Judgement Day
2. Trading Yesterday - Shattered
3. Sandi Thom - I wish i was a punk rocker
4. Rainbow Hunting Humans (Insatiable)
5. Alice Cooper - Poison
6. Ozzy Osbourne - I Just Want You
7. 3 Doors Down - Kryptonite
8. Dope - My funeral
9. Deep Purple - Perfect Strangers
10. Scorpions - Humanity
11. Helloween - A Tale That Wasnt Right
12. Alice Cooper - Hell Is Living Without You
13. Scorpions - Lonely Nights
14. Whitesnake - Aint No Love In The Heart Of The City
15. Queen - The Show Must Go On
16. Rednex - Wish You Were Here
17. Ozzy Osbourne - It Gets Me Through
18. Scorpions - Still Loving You
19. Marija Serifovic - Molitva
20. Evanescence - Bring Me To Life
21. Bon Jovi - Diamond Ring
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: любима музика

Мнение от Blue sky »

Паюче, разбираме се от половин дума, много ми харесва списъка ти. Всъщност имах предвид нещо по конкретно, ако ви е впечатлило, за да знам какво конкретно да търся :lol: За пример - скоро установих че освен хард рок, някак с възрастта съм започнала да харесвам Андреа Бочели и Dulce Pontes. Както и оперната певица на Лила много ми хареса, но с това изпълнение, поразрових и други, но не ме грабнаха. Харесвам много от изброените групи, с други не съм запозната, но пък няма как да прослушам цялата им дискография.

П.П. бон жовито нещо го бях поразлюбила, сега този диамантен пръстен пак ме грабна, както и това Ville Valo feat. Natalia Avalon - "Summer Wine"
Еви, и на мен тази песен ми е много любима
He who plants a garden, plants happiness
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: любима музика

Мнение от lila »

Слушам твърдо, доста твърдо и предимно, от стария Леми Килмистър и Кисс през сиатълската вълна, омеквам до Фиш и Пинк флойд и Вангелис. Е, слушам и класическа музика и джаз и боса нова и други работи, а имаше хубава българска музика преди време ама нещо изчезнА. Това е от любимия ми албум Draconian times " onclick="window.open (this.href);return false; Paradise Lost - ENCHANTMENT. Фолка малко ми е назад и встрани, имам предвид че не ми пречи - просто не го слушам. И поздравявам всички с парчето, което за мен ще е винаги на първо място " onclick="window.open (this.href);return false; Jeremy на Pearl Jam.
Май с никой няма да се разбера тук :lol: да вземем да поканим Буги Барабата за почетен наблюдател освен :lol:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: любима музика

Мнение от paju4eto_Ligla »

Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: любима музика

Мнение от dora »

Харесвам ....хубавата музика :lol: малко тъпо звучи ,но си е пък вярно.
Най-най- най- си ми е на сърце ето това " onclick="window.open (this.href);return false; и всичко в този стил.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: любима музика

Мнение от lila »

Поздрава е за Паюче - http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... p=893#p893" onclick="window.open (this.href);return false;
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: любима музика

Мнение от verji »

Харесвам много различни стилове музика - започвам с нашата народна музика, класическата- обожвам Моцарт,Бах,Лист. Джаз - Луис Амстронг, Над кин Кол, Арета Франклин,Франк Синатра.Рок- Лени Кравец, Куин,ДИп пърпъл,Джо Кокър, Назарет ,Металика, ZZ top,Сузи Куатро, Бони Тейлър,а и още много други.Поп- Майкъл Джексан,АББА,Бой Джордж,Джордж Майкъл,Елтън Джон, Бини,М, RNB -Пинк,Бионсе,Мери Джей Бланш, Тони Бракстън ,Шаде и др.мисля да не споменавам песни,че ще стане прекалено дълъг списък.
но мисля да добавя само тази песен :ieeee: ;)
" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: любима музика

Мнение от toni »

Слушам всякаква музика според нещата, които правя.
Когато си шеткам из къщи си пускам Яни- това ми помага да правя нещата по-чисти, по-изпипани и най-важното не усещам самота, зареждам се с енергия и настроение да свърша всичко и когато се появи- да имам време само за екзотика.
От времето, когато мустака му беше мустак:
Reflections of Passion - " onclick="window.open(this.href);return false;
True Nature - " onclick="window.open(this.href);return false;
If I could tell you - " onclick="window.open(this.href);return false;
One Man´s Dream - " onclick="window.open(this.href);return false;
Harmonia - " onclick="window.open(this.href);return false;
Nice To Meet You - " onclick="window.open(this.href);return false;
To The One Who Knows - " onclick="window.open(this.href);return false;
The Storm - " onclick="window.open(this.href);return false;
within attraction (live! at the Acropolis) - " onclick="window.open(this.href);return false;
November Sky - " onclick="window.open(this.href);return false;
In the morning light - " onclick="window.open(this.href);return false;
Adagio in C Minor - " onclick="window.open(this.href);return false;
Yanni Tribute- Santorini - " onclick="window.open(this.href);return false;
The Best 2 violin solos - " onclick="window.open(this.href);return false;
Nightingale - " onclick="window.open(this.href);return false;
Tribute - " onclick="window.open(this.href);return false;
И вече побелял
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”