A сериали?

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: A сериали?

Мнение от vodo-leika »

Аз пък много обичам да гледам Случаите на Поаро - едно такова ретро крими! :dovolen:
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: A сериали?

Мнение от AlexaS »

Ненавиждам сериали. Никой не е в състояние да ми задържи вниманието пред телевизора когато си реши. И да съм започвала да следя някой, след 5 -тата серия вече съм отегчена. От прословутата Перла гледах чат пат вечер, докато вечеряхме защото и по другите канали има пак сериали по това време и ме грабна. Не е лош филма, но да треперя 100 и кусур серии да не изпусна някоя, това наказание не е за мен. Обаче ми прави впечатление, че рекламират много турски сериали, по двата основни канала и то целодневно, подкарвайки ги още от 11 часа. Дали има хора, които ги следят!? Безработните повече ли станаха от работещите!?
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: A сериали?

Мнение от Satori »

AlexaS написа:Ненавиждам сериали. Никой не е в състояние да ми задържи вниманието пред телевизора когато си реши. И да съм започвала да следя някой, след 5 -тата серия вече съм отегчена. От прословутата Перла гледах чат пат вечер, докато вечеряхме защото и по другите канали има пак сериали по това време и ме грабна. Не е лош филма, но да треперя 100 и кусур серии да не изпусна някоя, това наказание не е за мен. Обаче ми прави впечатление, че рекламират много турски сериали, по двата основни канала и то целодневно, подкарвайки ги още от 11 часа. Дали има хора, които ги следят!? Безработните повече ли станаха от работещите!?
Има хора, които ги следят :nod: Различни са - и пенсионери, и работещи.

За сериалите е въпрос на гледна точка - не мога да ги приема като нещо, което ме "връзва" пред телевизора и ме принуждава да ги следя. Ако ми е интересен и имам тази възможност, го следя редовно. Ако не - когато го сваря. Най-обичам сериали, при които всеки епизод е независим :dovolen:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: A сериали?

Мнение от 5ia »

Сигурно съм го казвала вече, ама.... Дразни ме най-много това, че хората живеят в тези сериали. И "в"-то не е грешка. Те се отъждествяват с героите, страдат, радват се....бе ужасТ направо! Аз нямам нужда от допълнителни забави. Животът ми винаги е бил достатъчно интересен. Даже на моменти предостатъчно май... Тази вечер свекърва ми мина да ни види...за 5 минути. Че да не изпуснела листопад. Филма е по-важен от сина и и внучка и ли? По този повод се сетих един виц, не знам къде го четох скоро. Свекървата отива на гости и казва "Този път ще остана докато не ви омръзна!". А снахата отвръща:"Е недей така, майко! Изпий поне едно кафенце".... :lol:
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: A сериали?

Мнение от maili »

:lol:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: A сериали?

Мнение от bouquet »

Аз гледам От местопресъплението Маями по Диема 2. Тоя Хорейшо е голям пич! Перли и Косопади не гледам и се чудя какъв човек трябва да си за да ти харесват турски сериали?!
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: A сериали?

Мнение от johnstalker »

bouquet написа:Аз гледам От местопресъплението Маями по Диема 2. Тоя Хорейшо е голям пич! Перли и Косопади не гледам и се чудя какъв човек трябва да си за да ти харесват турски сериали?!
Пенсионер, жена. (това е Маман, тя е фенка на ТС)
Аватар
margilota
Kъсо кафе
Мнения: 99
Регистриран на: Ное 30, '09, 23:17
Обратна връзка:

Re: A сериали?

Мнение от margilota »

Гледкам "Шеметни години" и двама мъже и половина.Весели са ,а ако не гледам някоя серия ,нищо не съм изпуснала :D
http://margilota.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: A сериали?

Мнение от Fado »

"Двама мъже и половина" мога да го гледам нонстоп, също и "Малкълм", иии ... кво беше още? :hmmm: Абе, все едно, тези двата са връх :ieeee: , ама кой беше третият ! :ufff:
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: A сериали?

Мнение от maili »

Аз пък от време на време гледам "Излъжи ме" и "Кости".Последните сериали,който следях беше "Анатомията на Грей" и "Отчаяни съпруги".
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”