A сериали?

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: A сериали?

Мнение от patrisiq22 »

Някой следи ли "Столичани в повече"? Какво мислите за новия сезон, на мен лично доста ми допада.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: A сериали и ТВ-реклами?

Мнение от Мария Николова »

Със сериалите по телевията вървят всички ТВ реклами. Хайнекен има най-много сполучливи реклами, както и ... доста несполучливи.
От скоро навсякъде се върти рекламата на Мтел за 4G.
Това е най-съвършената реклама, произведение на изкуството! Не съм подозирала, че възможно една търговска реклама да бъде направена с такъв изящен вкус.
Друга ТВ-реклама за някаква марка плодови сокове е жалък пример за добро начало, (момченце с полицейска униформа пита неизвестно кого "И ся ко прайм?") следва продължение, провалено от звуковия режисьор и :snif: безнадеждно тъп финал, без никакъв виц.
Вероятно сокът е по-качествен от рекламата. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: A сериали?

Мнение от Гео, граф »

Викингите (Vikings) е канадско-ирландски исторически сериал на History Channel. Времето е IXв., мястото основно е Скандинавия, но и Британските острови, Франция, даже Испания и Мароко. Героите са легендарния Рагнар Лодброк, брат му Роло, първата му съпруга жената-воин Лагерта, сина му от нея Бьорн Железния, втората му съпруга Аслог и четиримата сина, които му ражда, приятеля му корабостроителя Флоки, другия му приятел християнина Ателстън, кралете на Нортумбрия, Уесекс и Мерсия (на британските острови), ярловете и кралете в родината му и още, и още.

Изображение

Рагнар в годините - като фермер, ярл, крал и легенда

Изображение

С Ателстън

Изображение

Лагерта

Изображение

Роло

Изображение

Синовете на Рагнар - Железния Бьорн, Убе, Хвитсерк, Сигурд и Айвар (Ивар) Безкостния

Изображение

Флоки

Изображение

Аслог

Изображение

Сравняват Викингите с Игра на тронове, но разликите са повече от приликите. Най-малкото първият е стъпил на исторически факти, вторият е измислен отвсякъде. И двата са кървави бруталии, но в Играта са се заиграли прекалено много със сексуалните сцени (което впрочем напълно липсва в книгите!). Крал Рагнар е визионер. През цялото време действа за разширяването на териториите на племето си, търси нови плодородни земи, гони целите си с разумни обмисляне, бавно, спокойно и методично. Никой от обкръжението му, както и от синовете му, не успява да достигне величието на неговите мечти, поради което и изграденото от него започва да се руши след смъртта му. Но все пак сериала още не е свършил...

Изображение

Изображение

Аз, която не гледам телевизия, съм луда-полудяла по този сериал :slove:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”