Подуенската градинка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Гео, граф »

При Дал

Изображение

Изображение

Изображение

При Ками

Изображение

При Дара

Изображение

При Мама Ли на плевене

Изображение

При Елена Кирилова направихме един кът

Изображение

Изображение


Да спирам вече, а... :hmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Гео, граф »

Продължавам с Подуене - 2015-2016-2017г.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Лявата част много рядко я снимам, а тук още се провижда между дърветата от козирката

Изображение

Ахахааа, през 2017 се появява самият цар Пън :wooow2:

Изображение

Изображение

Лоницерата още е жива по това време (измръзна след някое време :snif: )

Изображение

Стипи никак не мога да завъдя - мачоците си мрат да лежат в тях :snif:

Изображение

И последно за днес - превъзходната Аугуста Луис, подарък от Ноел :sheart: :sheart: :sheart:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 749
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2009 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от трепетлика »

Епично ! ! ! Чакаме още в захлас ! :worship:
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2890
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1361 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Клеър »

Гео страхотен разказ , градинка с голяма история и страхотни форумни градини , но най- хубавото е приятелството и преживяването с любими хора , защото и най- красивата градина нямаше да има този Божествен дух без форумната общност . Продължавай с прекрасните разкази , ще чакаме с нетърпение .
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Гео, граф »

трепетлика написа: Май 30, '23, 14:06 Епично ! ! ! Чакаме още в захлас ! :worship:
Хахахаааа, Трепетличе, чак пък епично не е, епично е при Ноел - там губиш ума и дума от обеми, форми, композиции и количества не на последно място :nod:
Клеър написа: Май 30, '23, 14:16 Гео страхотен разказ , градинка с голяма история и страхотни форумни градини , но най- хубавото е приятелството и преживяването с любими хора , защото и най- красивата градина нямаше да има този Божествен дух без форумната общност . Продължавай с прекрасните разкази , ще чакаме с нетърпение .
Историята ѝ действително е тясно свързана с форума, Клеър! На една десета нямаше да направя, ако го нямаше Форумът и най-вече хората в него. Тази градинка не е моя, тя е форумна, аз само садя и се грижа, другото е от всички вас :sheart: :sheart: :sheart: ! И не само с материал, а със съвети и добра дума, които са не по-малко важни :nod:

..............................................

Така и така съм влязла пак, я да сложа още някоя фотка, този път от

Първата национална форумна среща, Троян март 2014г.

Значииии, който не е преживял подобно приключение, просто не може да си представи каква фантастично магическа атмосфера цари на него, как съвършено непознати хора се хвърлят на вратовете си, прочитайки ника на гърдите на отсрещния и започват да говорят екзалтирано! Как едни 70-80 съфорумки (някои с половинките си, даже Роузловър дойде с бебето си на няколко месеца) дърдорят една с друга или на групи, прегръщат се, прекъсват се, цвилят от смях, разменят китки, очи блестят от радост и понякога от сълзи - изумително е :sheart: ..........

Изображение

Изображение

Там се раздадоха първите цветарски награди, а Дал беше безапелационна в организацията (както се разбра впоследствие - не е било случайно, просто си го умее :nod: ). За съжаление снимките ми са адски размазани и само тези мога да подбера.

Изображение

Изображение

И малко по-детайлни

Изображение

Изображение

Изображение

И се къпахме в басейна в края на март - поне ние с Тити и Дени :nod:

Изображение

Бялата шамандура съм аз :semo:

Изображение

А колко китки прехвърчаха от ръка в ръка, колко кал се изсипа по пода...

Изображение

Ето това вече наистина беше епично :nod: :wooow2:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Стъпилата в тревата и седнала на зида, с размахана десница е моя бабешка милост. :lol:
Магдалена направи за всяко форумно другарче бадж с ника му, за да се разпознаваме на мига. Била съм на софийските срещи през 2014, 2015, 2016 и 2019. Съответно имам и толкова баджа. А преди това организирах срещата в Дулово..
Организирах и първото празнуване на форумния Рожден ден - Четвъртия в Стара Загора.
Тогава, след дълго навиване на Магдалена, НМ най-сетне й подари за нейния РД - съвпадащ с РД на форума - пътуване до Ст.Загора за срещата.
И от тогава той е МГ - Моят Герой. :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Мария Николова »

За една от срещите в бирхале "Дондуковъ" изпратих по Еконт - доставка на адрес на мое име :hihihi: два кашона с наредени щайгички за ягоди с разни китки за подаряване. Те пристигнаха след мен и си ги приех. :lol:
При друго отиване с автобуса, Клеър тръгна с кола с НМ за срещата. През цялото време тя проверяваше докъде е стигнал автобуса и накрая двамата ме посрещнаха пред вратата на пристигналия автобус. Имах си едно хотелче някъде към Женския пазар и щях да си взема такси до там, но те ме отведоха до хотела. Трогна ме тази проява на внимание! :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 749
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2009 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от трепетлика »

Графиньо , цветята и градинките ; и форумните срещи - всичко е грандиозно ! Мога само да си представям на тях каква луда емоция ви е тресяла и каква еуфория ви е люляла ! Аз бях на 80 - ия рожден ден на Мерка и като знам , че седмици преди и след това духом бях там . . . :ieeemyzh:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1315 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от мечтица »

Гео, граф написа: Май 30, '23, 13:02
Да спирам вече, а... :hmmm:
Не,не,не...
Гео,толкова е приятно да се върнеш назад в годините,помня историята ти за тоя пън ...:liubov2:
За форумните срещи,на една от които най накрая се реших да ида и имам такива мили спомени :angelche:
А как в захлас тогава четях всичко във форума и някъде се смеех от сърце.
Как ми липсва това време :snif:
Наистина и моята градина нямаше да е в сегашния вид без този форум и съфорумци.
Няма да забравя как първия път изпратих цветя на някои момичета,увих корените с бая пръст във вестници ,
а отгоре на всичко парцали и накрая найлон,като че ли ще пътуват с дни :lol:
И първата ми пратка-подарък с огромен кашон от Калико,лелее бях толкова щастлива :liubov2:
Гео,искам тоя расказ да продължи по дълго,моля не бързай,предполагам на много хора интересно развитието на градинката ти ,а и за форума.
Давай снимки,размазани,замазани...
Много са интересни и мили,виждам стари съфорумци,които вече не влизат във форума,
Някои от тях дори не съм виждала лично,но ги възприемам като много близки хора.
Чакам още..... :liubov:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Подуенската градинка

Мнение от Emilly1212 »

Гео, :liubov: благодаря ти за тези прекрасни моменти, с които ме върна назад....много е интересно всичко, което разказваш. Толкова е приятно да видя отново снимките, но много хора от тези снимки ми липсват... :gush: Изключително ми е приятно да те чета и чакам с нетърпение да продължиш.
Този форум е голяма сила и уникално място! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”