Дворът на Люб, и още работи...

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7346
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

Забравих да кажа, че ми е много важно кое колко и как го гледам. Дневната ми е с големи, и много прозорци, и на юг, и на изток, и гледам постоянно цялата тази част, която показах във видеотоо. И нещо ако ме подразни, отивам, и го поправям с някой от инструментите 🤣
Първоначално само това беше притежаваната земя, и къщата е мислена така, че да виждам цялата градина там.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Гео, граф »

Аз пък ще врещя и ще се тръшкам, Люб, защото си снимала само 1/4 от всичко и като знам още колко невероятни местенца и ракурси имаш, направо ме хваща яд :svekurva: !!! Направи цялостен филм или накарай Лечето - страничен поглед вижда градината по различен начин, знаеш. Като ще е гарга, да е рошава :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7346
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

Гео, граф написа: Апр 28, '24, 10:34 Аз пък ще врещя и ще се тръшкам, Люб, защото си снимала само 1/4 от всичко и като знам още колко невероятни местенца и ракурси имаш, направо ме хваща яд :svekurva: !!! Направи цялостен филм или накарай Лечето - страничен поглед вижда градината по различен начин, знаеш. Като ще е гарга, да е рошава :angelche:
Има и още, но като гледам колко пъти съм си снимала в краката.. :D И с ютуб се занимавах, защото съм си пуснала радиото навън, и ми блокираха два клипа заради авторски права. :lol:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1451
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Ема »

Ох, и аз да изврещя, но от кеф :ieeemyzh:
Толкова е красиво, Люб, че спира и дъха и словото :liubov:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7346
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

Четох в темата на Радост за нелепите снимки, и се порових и за мои такива. Пълна съм :D Снимала съм всяко ново стръкче, нова пъпчица, насред плевели и разкопано.
Но ми направи и впечатление колко растения са се сменили през тези 16 години. Някои умряха за голямо мое съжаление, но пък живяха и ни радваха поне 6-7 години. От други ние се отървахме. Едната снимка е градината на една година, прясно затревена и с първа проба на поливната. Втората снимка е от днес.
И цъфналите ябълки на заден план вече са отсечени, част от терена застроен, и се моля останалата част да е поне затворен комплекс, а не пет етажни блокчета :(

Изображение

Изображение
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2602
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Lalel4e »

Еее, ти като майска слана ни попари с таз надписана снимка с мъртъвци 😨!
Ще повторим разходката, ама с айайфон ;)
А защо не го пуснеш публичен този клип? Притесняваш се от нови абонати ли? :lol:
Да не те направят ютюбър зорлем :lol: :lol: :lol:

Ами друго си е, наистина филмЪТ! Пък ако почнеш и малко акъл да ръсваш, направо ще ти дишам праха ;)
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2602
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Lalel4e »

ljuboznatelna написа: Апр 28, '24, 09:55 …постоянно си мечтая за дива поляна, на която само ще помагам да е красиво-дива, и ще кося само пътеката…
Направо си та представих… как ще излезеш на тоя пек и веднага ще започнеш да садиш дървета :srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7346
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

Lalel4e написа: Апр 28, '24, 13:48
Направо си та представих… как ще излезеш на тоя пек и веднага ще започнеш да садиш дървета :srofl: :srofl: :srofl:
Дивата поляна не изключва дървета :hihihi:
Не искам да е публичен, тази публика тук ми е достатъчна. А за качеството - кот - такоз . ;)
Аватар
Анета
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1003
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Анета »

:tzvetentze: Приказна градина! Разходи се с удоволствие!
Благодаря, Люб!
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1814
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от mariyanag »

Люб, загубих ума и дума от клипа - уникално, приказно, прекрасно. Благодаря за споделеното - наслада всяка секунда.
А за горската поляна и косенето само на пътечките - го тренирам сега, голямо изкушение е да си понасядя храсти, но се въздържам по чапаевски героично.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”