Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
irina__gg
Двойно кафе
Мнения: 153
Регистриран на: Юли 15, '18, 07:51
Дал благодарност: 286 пъти
Получил благодарност: 87 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от irina__gg »

Честит рожден ден, Мария!
Бъди здрава, много щастлива и все така обградена с любов!
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Asarina »

Честит рожден ден, Мери! Бъди здрава и щастлива!
❤️🌷🌞🍀🌈
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Гео, граф »

Ах, как щях да изпусна момента....


Мила ми Мимет, честита бъди на рождението си, всеобща форумна любимке :tzvetentze: !

Нека чашата ти винаги е наполовина пълна, а духа ти да лети волно в ширинето ♥️!
Бъди здрава, малка луда жено ♥️♥️♥️!

Наздраве 🍸🎂🍾🥂 !!!


Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ви, скъпи мои форумни другарчета за поздравленията ви и хубавите пожелания! Ще направя всичко възможно да я докарам до стоте :omgoo: - само заради прекрасната ви компания!
Прибрах се от кръчмата и веднага съм при вас.
И не, не останах накипрена с двата метра "перли". Miltonia по телефона ме сгълча веднага да ги махна. То било, моля ви се, украса за коледната елха. :srofl: :srofl: :srofl: Примирих се, че няма да съм красавица омай-ай-ай-айна... И честно да ви кажа, бях сигурна, че никой в кръчмата нямаше да помисли за коледна украса. ;)
Слава богу, в кръчмата никой не дойде да ме пита къде ми е доказателството, че съм ваксинирана.
Времето отлетя неусетно в хапки, глътки, смях и сладки приказки. Сега отворих торбата с подаръците и честитката от Ани, която на тръгване само вкарах в коридора зад вратата си.
Първия ден на рожденния ми ден още не е свършил. :wooooowz:
Здават се втория и третия ден. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Мария Николова »

На втория ден рожден ден краката ме събудих безбожно рано в 8 часа и си доспах до 10 и бая отгоре. Веднага звънна телефона. Чакаие ме долу на улицата кола на Еконт. Обещах, че за 5 минутки ще сменя нощницата с уличен кат и се върнах тук с един кашон като кула висок. Клоки тряба 50-60 дена да е обмисляла всяко нещо, което и единствено да беше, щеше да е достатъчно! Едно от друго, все по красиви, харесвани и обичани. "Кулата" й е била нужна за един календар 2022, който се побира само в диагонал. 12 листа, плюс титулния лист, с репродукции на импресионистите, изработен :sbear: в Германия. Само прехвърляш по спиралата листа на изтеклия месец и целия календар си остава здрав и читав.
Една книга се опитва и май измести календара от първото място. "Великите филми, които никога няма да видим". Разбрах го, като разлистих тук там. Истинско съкровище!
Една малка дъска за рязане на мезета, от другата страна изрисувана с маскирани във Венеция.
Една книга за писане в нея с много ХН! :ieeee: :ieeee: :ieeee: В ретро стил, с Айфеловата кула.
И мнооого голяма кутия с бонбони Lindor :chchaa:
Клоки, благодаря ти за всеки един от подаръците и за всяко листче, изписано с обич и залепено на тях, благодаря ти!!! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :sbear:

Сега ще си изпия кафето, денят наистина ще започне, и отвам да си взема от Еконт пратката от Клеър.

:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Мария Николова »

Написах си, прегледах и, като изпратих текста, ... рутерът ми заби! :svekurva: Рестартирах го и сега повторно ще си напиша изчезналия текст.

Пропуснах да кажа за "табелката" Vintage Gifts (вместо картичка) от Clock, на която пише:
Ти си
причината
някой днес
да се усмихне.
Окачих я на кукичките за ключове. Това е една табелка във формата на къщичка, на цокъла на която са завинтени ред от 5 кукички за окачване на ключове, облепена с цветен изглед от река Сена - подарък от Магдалена.
Сега при всяко излизане и влизане, като вземам ключовете си и като ги окачвам, ще чета тази табелка и ще се усмихвам. :angelche:

Из целия път от Еконт до тук нещо в пратката на Клеър весело бълбукаше при всяка крачка. :mrgreen: Предположих, че е домашно вино.
Оказа се, че бълбука голяма бутилка Baileys!!! :chchaa: Клеър, ти от къде знаеш, че го обичам! :o
На гърлото на бутилката червена и жълта панделки са вързани на фльонги като цвете. Разопаковах червена кутия с бонбони Lindor с червена панделка и поздравителна картичка от тримата. :sbear: :sbear: :sbear: Ще ви чакам и тримата догодина на партито за ЧРД80, за което първа се сети преди седмица-две miltonia. :angelche: :ieeee: :ieeee: :angelche:
Благодаря ти, мила, и наздраве!!! :sbear: :sdrink: :sdrink: :ssun: :smusic: :ssvirka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2890
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1361 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Клеър »

Мерко , как няма да знам за Бейлиса , на срещата когато искаше да се почерпиш с любимото си питие , а келнерката дойде и се направи на интересна ,че не можело така , а в същото време тя нямаше какво да ти предложи . Ами ти , как и скокна само , за малко и бой щеше да яде :lol: :lol: :lol: ако продължаваше да се налага и раздава правосъдие , добре дойде колегата и да омекоти положението , а ти с наслада си изпи питието . Разбрах , готова си на всичко за Бейлис :tzeluvka:

И за следващия рожден ден приемаме поканата :ieeee: :ieeee: :ieeee:

Наздраве !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Мария Николова »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: Как помниш! :srofl: Донесох на форумната среща в София бутилка Бейлис, но келнерката видя и се разкряка, че е забранено. Точно така беше! Поръчах да донесе една бутилка, но нямали и наистина миришеше на бой. :hihihi:
Ами тя бутилката събира много чашки, значи няма как да съм наляла само една чашка на себе си. :o
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2890
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1361 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от Клеър »

Разбира се , че не една чаша , но тя видя кой държи бутилката :lol: :lol: :lol:
И да , ти и поръча цяла бутилка , а тя остана с подвита опашка .
:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: Не цяла бутилка и сто грама нямаха .
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Мнение от сюзан »

Мерииии, успяла съм да проспя рождения ти ден :ufff: :ufff: :ufff:
Желая ти да те забравят всякакви грижи, болести и неприятности!
Да си винаги жизнена и весела усмихната и влюбена живота!
Бъди ни жива и здрава още много години!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”