Декориране на дома

Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Декориране на дома

Мнение от ida_ili64 »

.
Много се чудих къде,къде,пък накрая реших,че няма да е лошо за декорирането на дома да отворим една собствена, нова тема.Така ще може всеки да покаже своите декорации,независимо дали той ги е сътворил или е използвал готови материали.Не всеки има дарбата да рисува,крои хартия , плат или стъкло ;) ,но съм убедена ,че много хора имат естетичен усет и умения в подредбата.А дори,ако някой има желание,може да покаже и части от дома си.Или пък да потърси съвет от другите за дома си.
И така-тръгнах от това,че днес по обед се прибрах най-после у дома :ieeemyzh: ,след по вече от месец отсъствие.При това положение и факта,че от 5 месеца вече съпругът ми е на ново работно място,отстоящо от дома ни на почти 300км,попради което живеем малко чаргарски и сме ту-тук,ту-там,в къщи всичко бе още в зимна премяна.
Е вече не е,макар,че нямах много време за украси,ето моя Великденски дом :dovolen:
В кухнята:

Изображение

Къта за отдих:

Изображение

Изображение

В къта за хранене:
Изображение-общ план

И отделните елементи:
Изображение
Познайте от кого е красивата ми Великденска картичка ;) !!!

"Дръвчето на яйцата":
Изображение

Зайци,пиленца,квачки:
Изображение

И вапцаните от вчера яйца:
Изображение
и....тук-таме....
Изображение-оФца :lol:
и още една.....
Изображение
Това-от мен.
Микрофонът е ваш! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Декориране на дома

Мнение от юлия-цветоман »

Иде, ти найстина се феята на украсите - Благодаря ти! :tzeluvka: Вече съм в подходящо настроение да се заловя с рецепата на Милени за козунак!
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Декориране на дома

Мнение от DOBI »

Много свежо се е получило!А овцата ми е любима! :tzvetentze:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Декориране на дома

Мнение от vodo-leika »

Иде, страхотна украса! На мен най-много ми хареса кътът за хранене и, разбира се, уфсъта! :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”