От А до Я за любимите домати 2020

Модератор: Миша

Заключено
Титриф

От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от Титриф »

Недялков написа: Мар 1, '20, 20:04 А защо не мога да открия снимки и описания на домати,каде изчезна тази тема
Щото тук е така...и прошка няма. Най -отгоре се кипри превтасалата ланшна тема, едва ли някому нужна.
Това ,че всеки ще търси нещо отгледано и как е оценено за даден сорт надлежно е скатано.
Отдавна не вярвам в Дядо Мраз- всичко си има причини...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17041
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от Миша »

На първа страница в първия пост ги има всички доматени теми, ама дайте да мърморим ...
Баба Марта е тука , усмихнете се, да не я разсърдите, че после ще ревете за хубаво време :dovolen:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
run.

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от run. »

:D Великия доматен заговор на илюминатите...
Титриф

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от Титриф »

Миша написа: Мар 1, '20, 21:44 На първа страница в първия пост ги има всички доматени теми, ама дайте да мърморим ...
Баба Марта е тука , усмихнете се, да не я разсърдите, че после ще ревете за хубаво време :dovolen:
Щом приемаш желанията на съфорумците за мърморене, ще ти отговоря ,че твоето каканижане не върши работа.
Може ли да ми отговориш защо виси ланшната тема най-връзгоре???
Питам само, да не го засилиш в " забранено обсъждане на действията на модераторите"
Боже опази -та нали сме приели ,че вие сте бетер Господ. В неговото съществуване поне можем да се съмняваме. Във вашите действия , не можем.
Ииии усмихнат съм от ухо , до ухо. Това зависи от мен поне.
Накрая нещо сериозно- прочети Конституцията и ще видиш колко сте нищожни-даже с това което сте ни принудили да се съгласим...
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11840
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Обратна връзка:

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от johnstalker »

Днес съм спокоен. :) Давайте го по-леко.. все пак сте на гости. Живи и здрави. :daaa:
Nikolai Draganov
Kафенце
Мнения: 8
Регистриран на: Фев 5, '18, 23:28

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от Nikolai Draganov »

[/highlight]Малко остана до 6 ти за да сложим семенцата.. и кой кога от баба знае :) ?? :stiskam:
Изображение

Изображение
който е имал шанс да получи домати от "Хасан" може да се счита за късметлия..
Домата пристигна на "Независимият фестивал за свободна размяна на семена разсади фиданки" преди 6 години от село Суходол Бургаско от Бай Хасан е семето..!! Каза Иван Райков и ми връчи нещо изключително вкусно и без аналог в сортовата листа на България..
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4833
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от ivko69 »

Николайчо,аз съм един от късметлийте,но пиши в другата тема..Това тук е само една страница,грешка на колега...
apis
Баш кафе майстор
Мнения: 2323
Регистриран на: Мар 1, '13, 23:41

Re: От А до Я за любимите домати 2020

Мнение от apis »

Ми що не я махнете тая тема,пак става объркване.
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”