Малка тема за задушевни разговори.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Пуснали са 5 серия от горната поредица,отивам да гледам.От предишните мисля да пробвам доматената супа с варено яйце.
После ще коментирам :daaa: :D ,това беше лайфхака на водещия в един от епизодите.Интересно ми е да видя сега какво ще покажат :zazaazaz:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

И при мен тази година паникулатите не се представиха както трябва,но тук и така са красиви.Изобщо тука всичко е супер обгрижено,подбрано.Тази мацка беше започнала и направата на един парк само с божури различни видове.Ще потърся из нета да видя дали не е качвала клипче ,би трябвало тази година да има какво да се види вече.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Такаа,мина 12 ,каляската се превърна в тиква ,гостите отдавна са изпратени,масата вдигната,принцесата гроге,лежи и пъшка и се чуди дали да не погълне още едно парче торта :lol: Нещо сън не ме лови ,та пуснах поредната серия от горния проект.Така съм се смяла,това е такава смехотерапия,много приятни епизоди :lol:

Лайфхака с домата ме хвърли в музиката направо при първия участник ,а при по-възрастната дама направо ме довърши :worship: :lol: Ама това трябва да се види :srofl:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Ах,момичета,аааах :omgoo: Тези божури,такава слабост са ми,така съжалявам,че не си взех Salmon Dream :ufff:
Незнаех,че Pastelelegance е дете на Salmon Dream и Lemon Chiffon.
Пускам клипчето да гледаме заедно,не съм го гледала цялото,сега започнах,не знам какво друго следва,ще видиме сега тепърва :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

А,то следвали хости,не,че не ги харесвам,харесвам хостите :daaa: ,но понеже при мене нямат подходящо място за развитие ,имам прекалено много от рогатите и с едно две ръсения с Вениш няма да стане,затова се отказах поне за сега да гледам хости.Имам само в саксии няколко вида.Божури исках да гледам,жадувам ги,обичам ги,искам ги.
Тази изложба би трябвало да е нова,ще видим.Между другото при тази садоводка и при една друга бях преди малко в други клипове и какви градини показват,големи,пълни с какво ли не.Много рози,иглолистни и прочее.Но мен божурите си ме влечат и това си е :angel2: А до божурено време има цяла зима :hmmm:
Пускам изложбата
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Ееее,гледам,гледам,ще се мре направо :chchaa: Иде ми се всичко да изкореня и само божури да засадя наново.Ама какви големи градини имат хората,колко място,ходиш,ходиш и то не свършва.И садят,садят за всичко имат място.
Качвам и трите части,аз гледах първата и легнах да мра,защото нямам Lois Choice,нямам и Пастелелеганс и онзи до него. :evil:







Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Значи,сутринта гледах един клип на градина в която собственичката поясни, как за да не и прегарят от слънцето иглолистните е купила и поставила някакви устройства,показа нещо там,но каза,че те предизвиквли туман,в превод от руски облак ще рече.
За първи път чувам такова нещо.Това много ме озадачи и хвърли в размисъл :hmmm:
Вие ползвате ли такива уреди,че се хвърлих в приключение направо?
Цял ден това не ми излиза от главата. :hmmm:
Направо влезнах в сферата на фантастиката,ама не мога да си го представя как ще да изглежда това :shock:
Момент ще потърся клипа,да не би да бъркам при превода нещо :hmmm:
Намерих го :ieeee:
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 751
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2073 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от трепетлика »

Мише - Шами , прочети за СПЛИНКЕР - система за пожарогасене с пръскач . Принцип на операция на системата

Основният елемент на гасене на водата е така нареченият пръскач - спрян или скрит списък, който използва течността, която е под високо налягане. Устройство за пръскане, монтирано в система за поливане . :gush:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8523
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 880 пъти
Получил благодарност: 672 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Благодаря Трепетличе,ще прегледам тези СПЛИНКЕРИ какво представляват точно. :daaa:
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6040
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2123 пъти
Получил благодарност: 1227 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от alys »

Туман е мъгла. :)
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”