Несебърската ми градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Несебърската ми градина

Мнение от kamisun »

Аз съм зашеметена от идеята и изпълнението й, мисля си, че и да се напъна максимално, пак нищо толкоз оригинално и шеметно няма да излезе, стискам ти ръка отдалеч..... Много ми хареса!!!
dal

Re: Несебърската ми градина

Мнение от dal »

Анелия , ами аз съм се обърнала конкретно към Саша - и за това има причина.
За теб може да е грубо , но като си представя че Саша може в пристъп на умопомрачение да отлее в бетонени окопи това
Изображение
това Изображение
и това Изображение
и съм готова на още по големи грубости :D
Шарен е светът :daaa:

Той Майкъл не се сърди , той е широко скроен :lol:
sasha

Re: Несебърската ми градина

Мнение от sasha »

Мила ми Дал, както е известно на всички, аз много високо ценя изказа ти, колекцията ти от редки видове, енциклопедичните ти познания за розите и други растения, трудностите, които срещаш в премълчаване на мнение и... въобще много те харесвам, макар че аз не мога да приличам на теб, дори с гранатомет опрян на челото. Нещо повече, позволявам си дързостта да мисля, че чувствата ми се радват на взаимност.Всичко това обяснява поведението ми да харесвам неща, които не бих си позволила по различни причини. И така, аз си представям сътвореното от Майкъл в подходящо съответствие с останалата част от двора или каквото има там.
По този повод ще разкажа следното: до скоро аз имах един магазин за осветителни тела, в който се опитвах да имам различни неща в различен стил. Нерядко са идвали клиенти и са ме питали аз какво бих избрала. Отговарях им: аз имам съпруг, който много харесвам, но не съм убедена, че ако го видите няма да се изненадате от избора ми.
Май оспамих темата в любовни обяснения, но нали затова е форумът, всред много китки да си кажем и туй /в/ онуй!
dal

Re: Несебърската ми градина

Мнение от dal »

Ми и аз с любов , и притесних се ,
както и да е , лейте бетон , бъдете щастливи и тутти кванти :lol: :tzeluvka:
Аватар
Gergan
Виенско кафе
Мнения: 360
Регистриран на: Ное 5, '12, 20:32
Местоположение: Svilengrad

Re: Несебърската ми градина

Мнение от Gergan »

Необикновено,несрещано,пътят на Орфей може би...къде ли водят тези пътечки...А откъде идва коренът на думата "градина"?
АНЕЛИЯ83
Kафенце
Мнения: 47
Регистриран на: Мар 12, '12, 08:12

Re: Несебърската ми градина

Мнение от АНЕЛИЯ83 »

АНЕЛИЯ83 написа:много грубост много нещо. всеки има право да харесва каквото той реши, а когато на теб нещо не ти харесва по добрият ваариянт е да се премълчи. сори , че се включвам така ,но точно това е причината да не съм от пишещите и показващи във форума . не харесвам подобни изказвания
АНЕЛИЯ83
Kафенце
Мнения: 47
Регистриран на: Мар 12, '12, 08:12

Re: Несебърската ми градина

Мнение от АНЕЛИЯ83 »

исках да си поправя грешките при писането ,но без да искам публикувах отвово съжалявам за което . Така и така пиша да си кажа и мнението за тази градина харесва ми интересно е направена да с труд и въображение , но се различава от моето виждане за градина .аз съм традиционалист и харесвам многото и различни цветя и непременно зелената морава не бих желала моята градина да изглежда по този начин ,но ей така от далеч мога да и се радвам и възхищавам .Не искам да обиждам никого всеки си има право на мнение , но държа на това хората да се отнасят един към друг с повече доброта ,а не с обиди и грубо държание. Тук все пак всички са се събрали да пишат в името на едно и също нещо което харесват- а именно градините си и всеки знае колко много труд и средства се полагат . така че аз уважавам всеки труд !
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Несебърската ми градина

Мнение от calico »

Мястото е уникално. На някои ще хареса, на някои - не, обаче е толкова нестандартно, че не може да бъде отминато.

като нещо, което никога няма да имам, аз го гледам с интерес
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Несебърската ми градина

Мнение от setipeti »

Аз си спомням, че имаше някакво заведение/бар в Несебър, което предвещаваше да изглежда точно по този начин, като пещера со все сталактитите и сталакмитите(фигуративно казано), но беше затворено и не можахме да го посетим.., но като видях тази градина отново си спомних, че Несебър има и такова лице и на мен лично ми е много интересно.., и както всяка друга *природна* градина и това също може да бъде определено като градина, но безкрайно различна :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”