Кливия (Clivia)

Публикувай отговор
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Кливия

Мнение от DarinaN »

dobis написа:Има ли нещо като лукова глава ? да не са някакви хипита, бе жена ? Кливията няма лук отдолу
:hihihi: кротко , има "лукова глава" - хах , как ме разсмя. казвай какво е и защо вади листа като кливия. ай затова казвам, че не разбирам от китки
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кливия

Мнение от dobis »

ми някой хипеструм ще да е . Листата му мязат на кливия щото са от една сюрия - амарилисови , което не е гарантирано де , могат пак да са амарилисови , но с друг тип листа , широчки и с дръжки... :lol: :lol: карай , лук е , не е кливия , споко , още малко и ще има листа и твойто.
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Кливия

Мнение от DarinaN »

:hihihi:
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
KLEN
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Дек 14, '09, 13:47
Обратна връзка:

Re: Кливия

Мнение от KLEN »

Обещаните снимки:Изображение


Изображение
Аватар
roza64
Дълго кафе
Мнения: 106
Регистриран на: Ное 22, '10, 18:58

Re: Кливия

Мнение от roza64 »

Красотаааа :potekoha:
denitsavm

Re: Кливия

Мнение от denitsavm »

А в темата за орхидеите изглежда още по-добре :daaa: Чудесно растение :nod:
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10048
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 692 пъти
Получил благодарност: 1144 пъти

Re: Кливия

Мнение от greeneyed »

denitsavm написа:А в темата за орхидеите изглежда още по-добре :daaa: Чудесно растение :nod:
Абсолютно! :nod:Ще я трепя моята кливия! :svekurva:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кливия

Мнение от dobis »

Не бързай , Грийни , все още е рано , има време да покажат пъпките. По- скоро на Кленчето е бързак
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кливия

Мнение от dobis »

Малко спаместо става , но не мога да се удържа. Знам си , че е рано , но това не ми пречи да се ровя по красавиците. Една американка е направила пъпчица, съвсем съвсем сред листата е още , но е за първи път , отдавна съм омесила коя каква е , тръпна вече , дано се окаже добра и гадна на цвят, поръчваш го за нещо интересно , но докато не цъфне няма гаранция. Надявам се само да не е объркана с някой оранжев изрод , няма да я захвърля , но ще съм малко , съвсем мъничко , разочарована.
Тези са били под наблюдение , поливани са два- три пъти през зимата, на много светло на остъклената са, малки са и не ми стиска да ги зарежа извън погледа ми, поне не и преди първия цвят
denitsavm

Re: Кливия

Мнение от denitsavm »

А честито, сега и аз тръпна да и видим цвета :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Стайни цветя и растения”