Пътеката към небесното цвете

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Пътеката към небесното цвете

Мнение от orkud »

Миша написа:Аз категорично отказвам да го посетя на живо,предпочитам виртуалната разходка,така опасността е съвсем малка,най-много да падна от стола от прехласване :lol:
И аз :shock: Не съм от страхливите, но само като го гледам и на места получавам световъртеж. Не знаех, че имам страх от височини. Сега вече знам. Благодарение на Майкъл открих нещо за себе си :lol: :lol: . Ужас ! Това е наистина някаква комбинация от красота и страховитост. Като се замисля, страховитото ми е в повече :twisted:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеката към небесното цвете

Мнение от lila »

За сауната станАхме 3 до тук. Само Джони Сталкер да не избЕга - трябва някой да мята дърва :lol: :lol: :lol:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пътеката към небесното цвете

Мнение от Titi »

Майкъл, благодаря, за невероятната виртуална разходка. Всъщност, благодаря за всичките материали за Китай, които пусна. За първи път чувам за тези красоти и съм много впечатлена.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Майкъл
Виенско кафе
Мнения: 387
Регистриран на: Мар 15, '10, 12:58
Местоположение: Несебър - Пловдив

Re: Пътеката към небесното цвете

Мнение от Майкъл »

Titi написа:Майкъл, благодаря, за невероятната виртуална разходка. Всъщност, благодаря за всичките материали за Китай, които пусна. За първи път чувам за тези красоти и съм много впечатлена.
щом ти харесва темата Китай ще пусна след малко още нещо :tzvetentze:
"Хората се делят на три групи - тези, които са живи, тези които са мъртви и тези, които са на море" - Аристотел
0888/70-58-74
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: Пътеката към небесното цвете

Мнение от mal4o_vasil4o »

Не съм чувала за човек,който да не се вълнува и да не му харесват темите за Китай.Невероятна цивилизация с невероятни места и способности,много ги тача :daaa:
Изображение
Аватар
Майкъл
Виенско кафе
Мнения: 387
Регистриран на: Мар 15, '10, 12:58
Местоположение: Несебър - Пловдив

Re: Пътеката към небесното цвете

Мнение от Майкъл »

mal4o_vasil4o написа:Не съм чувала за човек,който да не се вълнува и да не му харесват темите за Китай.Невероятна цивилизация с невероятни места и способности,много ги тача :daaa:
щом има почитатели на поредицата Китай-веднага се отзовавам :daaa:
"Хората се делят на три групи - тези, които са живи, тези които са мъртви и тези, които са на море" - Аристотел
0888/70-58-74
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”