Импийчмънт на президента ни?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от zmei4o »

аз знам точно кога ще се оправи България! отговора е неприятен, но е реалистичен :
Когато си измрат двете останали поколения, които помнят кумунизма :nod: :daaa:
носталгията по миналото и страха все още си ги има и родителите все още ги натрапват на децата си ;)

лошо, много лошо :snif:
тоз народ не е войн. той е войник свикнал да изпълнява :snif:
как не ви писна да ви лъжат. как не ви писна да си мислите, че кумунистите ще се откажат от кокала.
ето за тая мафия говорих. то няма ралика между тях и тез дето продават наркотици, убиват и карат бели роби в други страни :nod:
техни са всички пътечки и те са си ги отъпкали
ясно е, че не искат да се предадат и да ги изоставят :nod:
продължавайте да ги поддържате! продължавайте да обричате децата си на същото, което и вие преживявате!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от 5ia »

Да ме обвинят в такова нещо, за мен си е обида. Някъде бях писала каква е класацията на най-важните неща в живота ми. Детето на първо място, а на второ - личната ми свобода.Според теб кой режим харесвам повече? Прочете ли някъде да съм защитила някого?! Не съм го казала аз, но е вярно - и едните, и другите са маскари. Помисли върху това. Аз не видях някой тук да си припада по Станишев. Просто ББ не е по-различен - само дето имаше възможност да измести тройната коалиция. Пък и ако бяхме такива комуняги, дали герберите щяха да имат толкова гласове?! Не се впрягай, ама тук май никой не рИве за преди. Просто - аз поне - не получавам оргазъм като видя ББ.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от Миша »

Змейчо,хората не се делят на комунисти и бойковисти.Защо всеки,който не харесва ББ трябва да е комунист?Та Бойко и Първанов са от едно котило,от майката родилка БКП.Поразрови мъничко,съвсем мъничко назад,или поразпитай някой,който помни,защото някои неща трябва да се помнят,как Борисов напусна МВР,защото не пожела да си върне партийния билет при деполитизацията на полицията.Не гледай какво говори,гледай какво върши.И поразпитай Цветелинка от кой род е и как при комунистите взе банката,а те на кой даваха?само на своите.Поредният спуснат отгоре "спасител"за замазване очите на хората.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от johnstalker »

Лошото е, че дори и да 'пичнат' Първанката, никой от ГЕРБ или която да е друга политическа сила не мисли или работи в посока за връщане на окрадените пари от комунистите на държавата. То технически погледнато държава няма..
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от 5ia »

Случайно чух Костов по Нова преди малко. И направо се замислих, дали в унисон с брадъра, който тече, и ние не сме някакъв есперимент, ама пуснат свише. Е нЕма други такива като нашите политици. Не две поколения, ами всички като измрем и се затрие народа ни - те това ще е управията. Хората правят държави в пустините, а ние една държава ще превърнем в пустина с лека ръка. И ми е болно в момента не че уча детето си колко хубаво е било преди, а че го уча да обича Родината, и да знае, че трябва да живее тук. И ми идва да кажа - баси живота!!!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от Titi »

Аз съм съгласна със Змейчо на 100 %.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от Миша »

Само един въпрос-от кога ще почнем да броим поколенията,които трябва да измрат?Та то и днешните поколения живеят под комунистическия ботуш,само го наричаме по друг начин.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от Titi »

Миша написа:Само един въпрос-от кога ще почнем да броим поколенията,които трябва да измрат?Та то и днешните поколения живеят под комунистическия ботуш,само го наричаме по друг начин.
Абе тоя спор е по-стар и от света, все едно да си доказваме кое е първото - яйцето или кокошката. Няма смисъл да спорим, просто всеки си казва мнението, без значение дали приема това на другите или не.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от Миша »

Права си,Тити,просто не трябва да се мразим,трябва просто да бъдем ЧОВЕЦИ.Поздрав за всички
Щурците - Аз Съм Просто Човек
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Импийчмънт на президента ни?!

Мнение от zmei4o »

както аз нямам пряка връзка с правителствата от преди моето раждане, така и някои от децата нямат представа за какво им се говори за кумунизма :nod:
те ще го знаят като исторически факт (ако си научат уроците :D ) но няма да имат ни най малка представа какви са били хората :dovolen:
ето аз например винаги съм се чудил кав е тоя Стамболийски и акво толкова важно има :D но каквото и да правя няма да мога да го разбера, колкото и да ми обясняват :dovolen:

това е като да отидете на концерт и да си слушате как някой ви разправя колко хубаво било :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”