Лични

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
Жени
Кана кафе
Мнения: 622
Регистриран на: Май 30, '12, 15:19

Re: Лични

Мнение от Жени »

И аз получих същото съобщение
XRumer 7.7.35 ELITE is the best soft for black-SEO!

+ automatically register profiles, edit profiles, make topics/replies on forums
+ automatically confirm links in e-mails (and auto-register email accounts for that!)
+ automatically break captchas during registering and posting (only XRumer 7.7.35 can break more than 150 types of captchas, included ReCaptcha and flash-captchas)
+ XRumer recognize and answer the antibot-questions (like "2+2=?", "What is capital of England?", etc.; ONLY XRumer 7.7.35 have answers on more than 70.000 antibot questions!)
+ this program has unique intellectual mode "Antispam": its a spesial thematic posting
+ automatically update and check proxy-lists for 100% anonymity
+ its works withs blogs and social networks
+ "Mass-PM" mode make mass posting personal messages to ALL members of ALL forums simultaneously
+ there are lot of articles about XRumer on recourses with high reputation: "Washington post", "WikiPedia.Org", "Sophos Labs", "Symantec"
+ monthly updates increase powerful of this software everytime, XRumer has a 7-years history

And, by the way, XRumer price will be officially increased up to $650 in 5 january 2013, with new important functions.

Need more info? Just Google ;)

съобщението е от Alexisnub
Аватар
Петина
Виенско кафе
Мнения: 435
Регистриран на: Мар 16, '12, 08:59
Местоположение: гр. Шумен

Re: Лични

Мнение от Петина »

Аз също го получих.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Лични

Мнение от Мария Николова »

Потребителите не съществуват

Как да се отърва от този надпис, за да мога да си изпращам едно след друго ЛС. :svekurva: (Ако искам 4, ако искам 40.) Затворих, пак отворих сайта - все тая. На масата рибата изстина вече, руската салатка увехна, чашката ми изветря, а аз само поглеждам през рамо, облизвам се ... и едно ЛС не мога да пратя. :svekurva: :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Лични

Мнение от lila »

Защото са ти хакнали потребителите!
Изпрати кашон с македонска наденица на онзи адрес (Деян Белишки) - и две бутилки червено вино, за да пуснем във форума потребителите пак .
Подпис: АНОНИМЕН
Аватар
nelidraga
Виенско кафе
Мнения: 366
Регистриран на: Апр 1, '12, 17:03
Местоположение: Разград
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Лични

Мнение от nelidraga »

Моля за малко пояснение,
след като се представих във форума изпратих няколко съобщения на "лични" на съфорумци,но не мога да разбера дали са ги получили.Днес прочетох във "въпроси и отговори " на моя панел, че администратора може да ми разреши или не да пиша на лични.Отговорете ми сгреших ли нещо и ще мога ли да пиша и как става това.

Другият ми въпрос е защо на "представете се " на иконката пред "Поздрави от Нели" имам червен знак, който другите го нямат.Моля да ми отговорите , може и да съм объркала нещо, нали съм нова.
Благодаря, Нели.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7294
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 744 пъти
Получил благодарност: 1358 пъти

Re: Лични

Мнение от ljuboznatelna »

Възможно е да греша, защото са си мои наблюдения, но ако на "Изходящи" имаш число в скоби, значи съобщенията не са прочетени още.

Червения правоъгълник (аз по-скоро го виждам оранжев) означава, че има нови мнения по темата. Ако кликнеш на него ще отидеш на последното прочетено мнение.
jacaranda
Дълго кафе
Мнения: 112
Регистриран на: Яну 9, '13, 12:50
Местоположение: Варна

Re: Лични

Мнение от jacaranda »

Моля за малко разяснение и аз.Опитвам се да си изпратя адреса на лични,но ми излиза надписа

ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ

Ако аз съм сгрешила нещо,съжалявам.
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Лични

Мнение от belika »

аз мога ли да попитам - възможно ли е да ми се увеличи капацитетът на папката с лични съобщения - сега е 100, и много бързо се пълни - трябва да трия, а някои от съобщенията съдържат адреси и други неща, които искам да запазвам?
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Лични

Мнение от Мария Николова »

belika написа:аз мога ли да попитам - възможно ли е да ми се увеличи капацитетът на папката с лични съобщения - сега е 100, и много бързо се пълни - трябва да трия, а някои от съобщенията съдържат адреси и други неща, които искам да запазвам?
Не може само за твоята папка. :sneee: :sneee: :sneee: Може да бъде направено за всички потребители ан блок. (Чела съм отговор на същия въпрос преди време). Но предполагам, че с увеличаване на капацитета на всички потребители, ще бъде прекалено "тежко" за сайта ни.
Моето решение е да преписвам на хартиен носител адресите, които трябва да пазя. Имам си пазачница само за форумни адреси. :D Намирам нужния ХН само за минутка. :daaa: При мен адрес не се губи. :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Лични

Мнение от belika »

защо да не може само моята папка? или само твоята, или само на иванчо? може - технически съвсем не е невъзможно.

аз обаче не исках само моята да е - а по принцип - аз изявих собствената си нужда аз да имам по-голяма папка.

относно записването в тефтерче - да и аз го водя, но ако имам по-голяма папка - мога да виждам история на съобщение и други детайли.

а за хостинга - ако е проблем, че е малък - дайте да съберем по 5 лева - който желае - ще може администрацията да вземе по-голям хостинг, а може и да се заделят за предплащане на домейна за години напред, за да не става като наскоро - да се събудим с прибран домейн, защото не бил платен.

всичко това не е моя работа, мое е само скромното желание за по-голяма папка лични съобщения.
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”