Събота и неделя

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: събота и неделя

Мнение от ravik »

johnstalker написа:
ravik написа:...
И аз едни плейонета имам за засаждане. :D
Това е само 5 минути работа.. дори за новобранец като мен. :hihihi:
Т'ва е щот си новобранец! :hihihi: Истинският професионалист ще си извади трите вида сфагнум дето го има, единия вид кори, втория вид кори, ще ги поогледа и ще помисли кои го кефят повече, за накрая ще извади кокосовия чипс, после ще си разбърка смеските, ще ги развали и ще ги направи поне още два пъти, щото ще се окаже, че не са в достатъчната консистенция, ще си подбере хилядата саксийки и етикетчета.... и ей ти го цяла нощ мероприятия, та чак до сутринта. :hihihi:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: събота и неделя

Мнение от Moria »

ravik написа:.., единия вид кори, втория вид кори, ще ги поогледа и ще помисли кои го кефят повече,
и като реши кои го кефят, ще ги извари три пъти като бебешки биберон ( ей така, за всеки случай). :hihihi:
Изображение
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Събота и неделя

Мнение от ravik »

Ааа, не. Аз не съм по домакинската част. :angelche: Който иска да ги вари, пече, пудри и меси, мен там не ме търсете :hihihi: . Но мога да си ги селектирам по размери и да си ги подреждам в различни пликчета. :hihihi:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Събота и неделя

Мнение от orkud »

Обожавам почивните дни, и мечтая всеки ден да е така. Не съм убедена, че тогава ще мисля същото :lol: Така е с хора, които не знаят какво искат :twisted: Това са дните, в които обикновено се скъсвам от работа. Не знам как съм успяла да се убедя, че това страшно ми харесва :nod: Макар че върша и доста домакинска работа, там никакви убеждения не помагат - не ми харесва :mrgreen: . Любимата ми част са - градинската, декупажа, кафето на терасата на вилата, стоенето безцелно с чашката и фантазиите, какво ще стане, ако стана от стола :hihihi: и разчистя треволяка. Друго любимо разходки, срещи с приятели , пътувания и май не мога да спра :hihihi:
dal

Re: Събота и неделя

Мнение от dal »

orkud написа:Обожавам почивните дни, и мечтая всеки ден да е така. Не съм убедена, че тогава ще мисля същото :lol: Така е с хора, които не знаят какво искат :twisted: Това са дните, в които обикновено се скъсвам от работа. Не знам как съм успяла да се убедя, че това страшно ми харесва :nod: Макар че върша и доста домакинска работа, там никакви убеждения не помагат - не ми харесва :mrgreen: . Любимата ми част са - градинската, декупажа, кафето на терасата на вилата, стоенето безцелно с чашката и фантазиите, какво ще стане, ако стана от стола :hihihi: и разчистя треволяка. Друго любимо разходки, срещи с приятели , пътувания и май не мога да спра :hihihi:

:ieeee: :ieeee: и никакви козунаци)!!!! :ieeee: :ieeee: :hihihi:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Събота и неделя

Мнение от orkud »

От всички рецепти съм фен само на твоята : :ieeemyzh: така че от този Великден ще го карам така :hihihi:
Като се замисля, тозе козунак спокойно мога да го правя всеки ден :angelche:
gospodinov

Re: Събота и неделя

Мнение от gospodinov »

Я да видим обичате ли събота и неделя?
За мен, това са най хубавите дни от седмицата - събота задължително на градината в село, при розите. Неделя, :zzz: ,разходки и почивка.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Събота и неделя

Мнение от calico »

Господинов, така ще е, докато всички дни ти станат съботи и недели. Тогава е още по-хубаво, и ти желая да го дочакаш това време с приказна градина и рози. :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Събота и неделя

Мнение от Златка Трънова »

И аз за това ги обичам съботите, заради срещите с розите! От как засадих първите рози в селския двор на съпруга ми , нямам търпение да дойдат почивните дни!Бих останала и в неделя , но на моя мъж не му се гледат рози два дни.Няма как , трябва да се правят компромиси. :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Събота и неделя

Мнение от Гео, граф »

Ох, не, Господинов, шме умОриш от смях :lol: ! Всички древни теми ли ще изровиш от прашните сандъци на форума. Направо като комсомолски почин прие забележката да се социализираш. Няма лошо де :daaa: 8-) ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”